24. schůze, 111. hlasování, 2. listopadu 1994, 17:27
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 127 | Je třeba: 64
A Ano: 85 | N Ne: 15 | 0 Nepřihlášen: 73 | Z Zdržel se: 27 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 13N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- A Petr Bachna
- 0 Eduard Bureš
- A Jan Decker
- N Václav Exner
- A Andrej Gjurič
- 0 Stanislav Gross
- Z Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- A Oldřich Kužílek
- A Petr Lom
- 0 Ivan Mašek
- 0 Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- 0 Pavel Seifer
- A Marie Stiborová
- N Tomáš Svoboda
- A Radim Špaček
- N Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- X Vratislav Votava
- A Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 30 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2)
- N Marek Benda
- 0 Jan Bláha
- A Ladislav Blažek
- N Ladislav Body
- A Jan Černý
- Z Václav Frank
- A Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- A Jan Klas
- A Jan Koucký
- A Václav Krása
- 0 Michal Lobkowicz
- A Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- Z Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- 0 Jaroslav Sýkora
- 0 Jiří Šoler
- A Vladimír Šuman
- A Vlastimil Tlustý
- 0 Zdeněk Vlček
- N Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2)
- X Stanislava Bumbová
- 0 Petra Buzková
- 0 Jiří Hájek
- A Jan Litomiský
- A Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- 0 Václav Trojan
- A Jan Třebický
- 0 Jiří Vačkář
- Z Vítězslav Valach
- 0 Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 3)
- 0 Vladimír Budinský
- X Miroslav Čapek
- Z Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- 0 Josef Effenberger
- A René Hába
- 0 Jiří Haringer
- A Josef Holub
- 0 Karel Hrdý
- X Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- A Milada Kadlecová
- A Richard Mandelík
- 0 Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- 0 Vladimír Řezáč
- 0 František Trnka
- 0 Jan Vik
- 0 Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 11N Ne: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5)
- Z Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- X Ota Fejfar
- A Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- 0 Stanislav Kozák
- A František Kozel
- N Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- Z Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- A Libor Novák
- N Hana Orgoníková
- A Stanislav Pěnička
- X Ladislav Rymeš
- 0 Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- N Jaroslav Štrait
- A Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- N Josef Valenta
- Z Jaroslav Vlček
- 0 Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 3)
- 0 Ivan Bečvář
- A Josef Bejček
- 0 Petr Brodský
- 0 František Brožík
- N Viktor Dobal
- Z Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- 0 Hana Lagová
- 0 Jiří Maryt
- N Miroslav Raška
- 0 Anna Röschová
- A Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- A Oldřich Váca
- X Anna Váchalová
- A Stanislav Volák
- Z Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 17N Ne: 20 Nepřihlášen: 16Z Zdržel se: 6)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- 0 Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- N Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- A Antonín Hrazdíra
- X Josef Hurta
- 0 Jan Jegla
- 0 Jiří Karas
- A Jan Kasal
- 0 Petr Kavan
- 0 Robert Kolář
- A Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- Z Jaroslav Matějka
- 0 Dalibor Matulka
- Z Gerta Mazalová
- A Ludvík Motyčka
- Z Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- A Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- Z Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- 0 Miloš Skočovský
- 0 Martin Syka
- 0 Dalibor Štambera
- 0 Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- A Jiří Uřičář
- A Vlastimil Vlček
- N Oldřich Vrcha
- 0 Jozef Wagner
- X Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 20N Ne: 10 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 4)
- A Jaroslav Broulík
- A Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- 0 Eva Fischerová
- N Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- Z František Kačenka
- A Jaromír Kalus
- 0 Miroslav Kašpárek
- A Václav Klučka
- 0 Pavel Kolář
- 0 Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- A Kateřina Lojdová
- Z Jiří Machalík
- A Petr Nečas
- 0 Ladislav Nedorost
- 0 Jindřich Němčík
- A Jiří Novák
- A Libor Novák
- 0 Rudolf Opatřil
- 0 Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- A Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- 0 Svatomír Recman
- X Vítězslav Sochor
- A Jaroslav Soural
- X Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- A Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- A Otakar Vychodil
- A Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 13 | 3 | 6 | 2 | 0 |
Středočeský | 22 | 10 | 3 | 7 | 2 | 0 |
Jihočeský | 13 | 4 | 0 | 7 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 6 | 0 | 13 | 3 | 0 |
Východočeský | 26 | 11 | 4 | 6 | 5 | 0 |
Západočeský | 17 | 4 | 2 | 8 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 17 | 2 | 16 | 6 | 0 |
Severomoravský | 35 | 20 | 1 | 10 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 85 | 15 | 73 | 27 | 0 |