24. schůze, 112. hlasování, 2. listopadu 1994, 17:30
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 129 | Je třeba: 65
A Ano: 93 | N Ne: 8 | 0 Nepřihlášen: 71 | Z Zdržel se: 28 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 16N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- A Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- A Jan Decker
- N Václav Exner
- A Andrej Gjurič
- 0 Stanislav Gross
- A Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- A Oldřich Kužílek
- A Petr Lom
- 0 Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- 0 Pavel Seifer
- A Marie Stiborová
- N Tomáš Svoboda
- N Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- Z Vratislav Votava
- A Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3)
- N Marek Benda
- 0 Jan Bláha
- A Ladislav Blažek
- X Ladislav Body
- A Jan Černý
- Z Václav Frank
- A Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- A Jan Klas
- A Jan Koucký
- A Václav Krása
- 0 Michal Lobkowicz
- A Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- A Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- 0 Jaroslav Sýkora
- 0 Jiří Šoler
- Z Vladimír Šuman
- A Vlastimil Tlustý
- 0 Zdeněk Vlček
- A Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- X Stanislava Bumbová
- 0 Petra Buzková
- 0 Jiří Hájek
- N Jan Litomiský
- A Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- Z Pavel Pešek
- 0 Václav Trojan
- A Jan Třebický
- 0 Jiří Vačkář
- A Vítězslav Valach
- 0 Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 2)
- 0 Vladimír Budinský
- A Miroslav Čapek
- Z Květoslava Čelišová
- Z Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- 0 Josef Effenberger
- A René Hába
- 0 Jiří Haringer
- A Josef Holub
- 0 Karel Hrdý
- A Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- A Milada Kadlecová
- A Richard Mandelík
- 0 Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- 0 Vladimír Řezáč
- 0 František Trnka
- 0 Jan Vik
- 0 Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 11N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 7)
- Z Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- A Ota Fejfar
- A Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- 0 Stanislav Kozák
- A František Kozel
- A Michal Kraus
- Z Karel Ledvinka
- Z Věnceslav Lukáš
- Z Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- A Libor Novák
- N Hana Orgoníková
- Z Stanislav Pěnička
- A Ladislav Rymeš
- 0 Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- Z Jaroslav Štrait
- A Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- Z Jaroslav Vlček
- 0 Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3)
- 0 Ivan Bečvář
- A Josef Bejček
- A Petr Brodský
- 0 František Brožík
- N Viktor Dobal
- Z Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- 0 Hana Lagová
- 0 Jiří Maryt
- A Miroslav Raška
- 0 Anna Röschová
- A Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- A Oldřich Váca
- X Anna Váchalová
- A Stanislav Volák
- X Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 180 Nepřihlášen: 17Z Zdržel se: 6)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- 0 Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- Z Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- A Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- 0 Jan Jegla
- 0 Jiří Karas
- A Jan Kasal
- 0 Petr Kavan
- 0 Robert Kolář
- A Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- Z Jaroslav Matějka
- 0 Dalibor Matulka
- Z Gerta Mazalová
- A Ludvík Motyčka
- Z Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- A Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- A Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- 0 Miloš Skočovský
- 0 Martin Syka
- 0 Dalibor Štambera
- 0 Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- Z Jiří Uřičář
- Z Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- 0 Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 20N Ne: 10 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 4)
- A Jaroslav Broulík
- A Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- 0 Eva Fischerová
- A Alfred Frommer
- Z Marta Hubová
- A František Kačenka
- A Jaromír Kalus
- 0 Miroslav Kašpárek
- A Václav Klučka
- 0 Pavel Kolář
- 0 Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- X Kateřina Lojdová
- Z Jiří Machalík
- A Petr Nečas
- 0 Ladislav Nedorost
- 0 Jindřich Němčík
- Z Jiří Novák
- A Libor Novák
- 0 Rudolf Opatřil
- 0 Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- A Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- 0 Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- A Jaroslav Soural
- N Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- A Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- A Otakar Vychodil
- A Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 16 | 3 | 4 | 1 | 0 |
Středočeský | 22 | 11 | 1 | 7 | 3 | 0 |
Jihočeský | 13 | 4 | 1 | 6 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 7 | 0 | 13 | 2 | 0 |
Východočeský | 26 | 11 | 1 | 7 | 7 | 0 |
Západočeský | 17 | 6 | 1 | 7 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 18 | 0 | 17 | 6 | 0 |
Severomoravský | 35 | 20 | 1 | 10 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 93 | 8 | 71 | 28 | 0 |