24. schůze, 127. hlasování, 3. listopadu 1994, 16:04
Odpovědi členů vlády na interpelace
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 125 | Je třeba: 63
A Ano: 40 | N Ne: 40 | 0 Nepřihlášen: 75 | Z Zdržel se: 45 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 40 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 2)
- N Petr Bachna
- N Eduard Bureš
- 0 Jan Decker
- A Václav Exner
- 0 Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- 0 Pavel Hirš
- X Petr Koháček
- X Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- 0 Jan Krámek
- 0 Oldřich Kužílek
- N Petr Lom
- 0 Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- A Pavel Seifer
- A Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- 0 Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- A Vratislav Votava
- 0 Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 3)
- Z Marek Benda
- A Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- A Ladislav Body
- X Jan Černý
- A Václav Frank
- 0 Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- N Václav Krása
- 0 Michal Lobkowicz
- 0 Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- Z Tomáš Sojka
- N Jiří Stadler
- 0 Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- 0 Vladimír Šuman
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Zdeněk Vlček
- A Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- A Stanislava Bumbová
- X Petra Buzková
- 0 Jiří Hájek
- Z Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- A Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- 0 Václav Trojan
- 0 Jan Třebický
- 0 Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- Z Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 6)
- N Vladimír Budinský
- X Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- Z Miroslav Čerbák
- N Petr Čermák
- 0 Josef Effenberger
- N René Hába
- 0 Jiří Haringer
- N Josef Holub
- A Karel Hrdý
- A Martin Chudoba
- N Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- Z Milada Kadlecová
- X Richard Mandelík
- Z Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- 0 Vladimír Řezáč
- X František Trnka
- 0 Jan Vik
- 0 Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 7N Ne: 50 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 7)
- A Vlastimil Doubrava
- X Jiří Faifr
- N Ota Fejfar
- A Josef Hájek
- N Emil Jaroš
- 0 Stanislav Kozák
- 0 František Kozel
- A Michal Kraus
- 0 Karel Ledvinka
- Z Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- X Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- N Stanislav Pěnička
- X Ladislav Rymeš
- 0 Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- Z Hana Tomanová
- A Jaroslav Unger
- X Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- N Jan Vraný
- Z Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- N Ivan Bečvář
- Z Josef Bejček
- N Petr Brodský
- A František Brožík
- N Viktor Dobal
- Z Vladimír Koronthály
- X Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- 0 Jiří Maryt
- A Miroslav Raška
- Z Anna Röschová
- A Miroslav Řezníček
- X Tomáš Štěrba
- N Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- N Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 100 Nepřihlášen: 15Z Zdržel se: 12)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- X Jiří Bílý
- X Vojtěch Čechák
- X Václav Čundrle
- Z Jiří Drápela
- N Tomáš Fejfar
- A Václav Grulich
- 0 Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- X Antonín Hrazdíra
- X Josef Hurta
- 0 Jan Jegla
- X Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- X Petr Kavan
- N Robert Kolář
- 0 Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- 0 Dalibor Matulka
- X Gerta Mazalová
- N Ludvík Motyčka
- 0 Jan Navrátil
- N Luboš Němec
- N Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- X Vladimír Procházka
- 0 Martin Přibáň
- 0 Miloš Skočovský
- 0 Martin Syka
- Z Dalibor Štambera
- Z Pavel Tollner
- N Milan Uhde
- N Jiří Uřičář
- N Vlastimil Vlček
- A Oldřich Vrcha
- A Jozef Wagner
- 0 Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 6N Ne: 60 Nepřihlášen: 16Z Zdržel se: 7)
- Z Jaroslav Broulík
- N Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- Z Alfred Frommer
- Z Marta Hubová
- 0 František Kačenka
- X Jaromír Kalus
- 0 Miroslav Kašpárek
- A Václav Klučka
- 0 Pavel Kolář
- 0 Josef Křížek
- 0 Josef Kubiš
- 0 Vlastislav Kuchař
- 0 Kateřina Lojdová
- 0 Jiří Machalík
- N Petr Nečas
- A Ladislav Nedorost
- Z Jindřich Němčík
- N Jiří Novák
- N Libor Novák
- 0 Rudolf Opatřil
- A Jaroslav Palas
- 0 Josef Pavela
- Z Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- 0 Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- 0 Jaroslav Soural
- A Zbyšek Stodůlka
- X Pavel Šafařík
- 0 Jaromír Šimánek
- 0 Josef Ullmann
- 0 Otakar Vychodil
- N Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 4 | 11 | 2 | 0 |
Středočeský | 22 | 5 | 3 | 11 | 3 | 0 |
Jihočeský | 13 | 3 | 1 | 6 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 3 | 6 | 7 | 6 | 0 |
Východočeský | 26 | 7 | 5 | 7 | 7 | 0 |
Západočeský | 17 | 5 | 5 | 2 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 4 | 10 | 15 | 12 | 0 |
Severomoravský | 35 | 6 | 6 | 16 | 7 | 0 |
Celkem | 200 | 40 | 40 | 75 | 45 | 0 |