24. schůze, 130. hlasování, 3. listopadu 1994, 16:15
Odpovědi členů vlády na interpelace
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 102 | Je třeba: 52
A Ano: 47 | N Ne: 32 | 0 Nepřihlášen: 98 | Z Zdržel se: 23 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 2)
- N Petr Bachna
- X Eduard Bureš
- A Jan Decker
- 0 Václav Exner
- 0 Andrej Gjurič
- 0 Stanislav Gross
- 0 Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- 0 Milena Kolářová
- X Hana Kordová Marvanová
- 0 Jan Krámek
- 0 Oldřich Kužílek
- 0 Petr Lom
- 0 Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- A Pavel Seifer
- 0 Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- 0 Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- A Vratislav Votava
- 0 Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 2)
- N Marek Benda
- A Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- A Ladislav Body
- N Jan Černý
- A Václav Frank
- 0 Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- X Jan Koucký
- N Václav Krása
- 0 Michal Lobkowicz
- 0 Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- A Tomáš Sojka
- 0 Jiří Stadler
- 0 Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- 0 Vladimír Šuman
- X Vlastimil Tlustý
- A Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2)
- A Stanislava Bumbová
- 0 Petra Buzková
- 0 Jiří Hájek
- Z Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- A Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- 0 Václav Trojan
- 0 Jan Třebický
- 0 Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- X Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 4)
- 0 Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- 0 Josef Effenberger
- Z René Hába
- Z Jiří Haringer
- N Josef Holub
- A Karel Hrdý
- A Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- X Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- Z Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- 0 Vladimír Řezáč
- 0 František Trnka
- 0 Jan Vik
- 0 Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 8N Ne: 50 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 3)
- 0 Vlastimil Doubrava
- A Jiří Faifr
- N Ota Fejfar
- A Josef Hájek
- N Emil Jaroš
- 0 Stanislav Kozák
- 0 František Kozel
- A Michal Kraus
- 0 Karel Ledvinka
- Z Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- Z Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- N Stanislav Pěnička
- 0 Ladislav Rymeš
- 0 Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- N Hana Tomanová
- A Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- X Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2)
- N Ivan Bečvář
- N Josef Bejček
- N Petr Brodský
- 0 František Brožík
- Z Viktor Dobal
- 0 Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- 0 Hana Lagová
- 0 Jiří Maryt
- A Miroslav Raška
- N Anna Röschová
- A Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- 0 Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- Z Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 80 Nepřihlášen: 21Z Zdržel se: 2)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- A Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- 0 Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- N Tomáš Fejfar
- A Václav Grulich
- 0 Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- 0 Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- 0 Jan Jegla
- Z Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- 0 Petr Kavan
- N Robert Kolář
- 0 Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- 0 Jaroslav Matějka
- 0 Dalibor Matulka
- 0 Gerta Mazalová
- A Ludvík Motyčka
- 0 Jan Navrátil
- N Luboš Němec
- A Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- A Vladimír Procházka
- 0 Martin Přibáň
- 0 Miloš Skočovský
- 0 Martin Syka
- 0 Dalibor Štambera
- Z Pavel Tollner
- N Milan Uhde
- 0 Jiří Uřičář
- N Vlastimil Vlček
- A Oldřich Vrcha
- A Jozef Wagner
- N Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 8N Ne: 50 Nepřihlášen: 16Z Zdržel se: 6)
- 0 Jaroslav Broulík
- N Josef Červinka
- A Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- X Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- 0 František Kačenka
- N Jaromír Kalus
- 0 Miroslav Kašpárek
- A Václav Klučka
- 0 Pavel Kolář
- A Josef Křížek
- Z Josef Kubiš
- 0 Vlastislav Kuchař
- 0 Kateřina Lojdová
- 0 Jiří Machalík
- Z Petr Nečas
- A Ladislav Nedorost
- 0 Jindřich Němčík
- Z Jiří Novák
- Z Libor Novák
- 0 Rudolf Opatřil
- A Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- 0 Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- 0 Svatomír Recman
- 0 Vítězslav Sochor
- 0 Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- Z Pavel Šafařík
- 0 Jaromír Šimánek
- 0 Josef Ullmann
- N Otakar Vychodil
- N Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 3 | 14 | 2 | 0 |
Středočeský | 22 | 6 | 4 | 10 | 2 | 0 |
Jihočeský | 13 | 3 | 1 | 7 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 4 | 2 | 12 | 4 | 0 |
Východočeský | 26 | 8 | 5 | 10 | 3 | 0 |
Západočeský | 17 | 3 | 4 | 8 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 10 | 8 | 21 | 2 | 0 |
Severomoravský | 35 | 8 | 5 | 16 | 6 | 0 |
Celkem | 200 | 47 | 32 | 98 | 23 | 0 |