23. schůze, 84. hlasování, 29. září 1994, 11:12
Odpovědi na interpelace
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 105 | Je třeba: 53
A Ano: 32 | N Ne: 44 | 0 Nepřihlášen: 95 | Z Zdržel se: 29 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 3)
- 0 Petr Bachna
- N Eduard Bureš
- X Jan Decker
- 0 Václav Exner
- 0 Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- Z Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- 0 Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- N Jan Krámek
- 0 Oldřich Kužílek
- 0 Petr Lom
- 0 Ivan Mašek
- 0 Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- 0 Pavel Seifer
- A Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- N Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- X Zdeněk Vorlíček
- A Vratislav Votava
- N Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 2)
- 0 Marek Benda
- A Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- 0 Ladislav Body
- N Jan Černý
- A Václav Frank
- N Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- 0 Václav Krása
- 0 Michal Lobkowicz
- X Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- X Tomáš Sojka
- 0 Jiří Stadler
- N Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- 0 Vladimír Šuman
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- A Stanislava Bumbová
- 0 Petra Buzková
- A Jiří Hájek
- N Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- A Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- X Václav Trojan
- X Jan Třebický
- 0 Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- 0 Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 1)
- 0 Vladimír Budinský
- X Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- N Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- N Josef Effenberger
- 0 René Hába
- 0 Jiří Haringer
- N Josef Holub
- 0 Karel Hrdý
- A Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- 0 Milada Kadlecová
- N Richard Mandelík
- 0 Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- 0 Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- 0 Jan Vik
- A Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 3N Ne: 90 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 5)
- X Vlastimil Doubrava
- X Jiří Faifr
- N Ota Fejfar
- X Josef Hájek
- N Emil Jaroš
- 0 Stanislav Kozák
- 0 František Kozel
- X Michal Kraus
- N Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Mandík
- N Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- 0 Hana Orgoníková
- N Stanislav Pěnička
- 0 Ladislav Rymeš
- N Pavel Severa
- N Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- 0 Hana Tomanová
- A Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- A Jaroslav Vlček
- 0 Jan Vraný
- X Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 12)
- N Ivan Bečvář
- N Josef Bejček
- N Petr Brodský
- 0 František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- 0 Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- 0 Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- 0 Anna Röschová
- 0 Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- 0 Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- 0 Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 22Z Zdržel se: 8)
- X Stanislav Bělehrádek
- 0 Jiří Bílý
- X Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- 0 Tomáš Fejfar
- X Václav Grulich
- 0 Čestmír Hofhanzl
- 0 Jiří Honajzer
- 0 Antonín Hrazdíra
- 0 Josef Hurta
- Z Jan Jegla
- 0 Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- 0 Petr Kavan
- 0 Robert Kolář
- 0 Josef Krupík
- Z Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- X Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- 0 Gerta Mazalová
- N Ludvík Motyčka
- 0 Jan Navrátil
- N Luboš Němec
- 0 Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- 0 Vladimír Procházka
- 0 Martin Přibáň
- 0 Miloš Skočovský
- 0 Martin Syka
- X Dalibor Štambera
- 0 Pavel Tollner
- N Milan Uhde
- N Jiří Uřičář
- X Vlastimil Vlček
- A Oldřich Vrcha
- 0 Jozef Wagner
- N Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 7N Ne: 100 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 8)
- 0 Jaroslav Broulík
- N Josef Červinka
- A Robert Dostál
- Z Eva Fischerová
- 0 Alfred Frommer
- 0 Marta Hubová
- A František Kačenka
- N Jaromír Kalus
- Z Miroslav Kašpárek
- X Václav Klučka
- N Pavel Kolář
- A Josef Křížek
- Z Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- N Kateřina Lojdová
- X Jiří Machalík
- X Petr Nečas
- A Ladislav Nedorost
- 0 Jindřich Němčík
- N Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- 0 Rudolf Opatřil
- X Jaroslav Palas
- N Josef Pavela
- X Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- A Svatomír Recman
- 0 Vítězslav Sochor
- A Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- 0 Pavel Šafařík
- 0 Jaromír Šimánek
- N Josef Ullmann
- N Otakar Vychodil
- N Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 5 | 12 | 3 | 0 |
Středočeský | 22 | 4 | 4 | 12 | 2 | 0 |
Jihočeský | 13 | 3 | 2 | 6 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 4 | 5 | 12 | 1 | 0 |
Východočeský | 26 | 3 | 9 | 9 | 5 | 0 |
Západočeský | 17 | 2 | 3 | 12 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 5 | 6 | 22 | 8 | 0 |
Severomoravský | 35 | 7 | 10 | 10 | 8 | 0 |
Celkem | 200 | 32 | 44 | 95 | 29 | 0 |