23. schůze, 105. hlasování, 29. září 1994, 12:26
Odpovědi na interpelace
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 83 | Je třeba: 42
A Ano: 30 | N Ne: 34 | 0 Nepřihlášen: 117 | Z Zdržel se: 19 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 90 Nepřihlášen: 11)
- 0 Petr Bachna
- 0 Eduard Bureš
- 0 Jan Decker
- 0 Václav Exner
- 0 Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- 0 Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- N Jan Krámek
- A Oldřich Kužílek
- N Petr Lom
- N Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- A Pavel Seifer
- 0 Marie Stiborová
- N Tomáš Svoboda
- N Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- 0 Zdeněk Vorlíček
- 0 Vratislav Votava
- N Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 3)
- 0 Marek Benda
- A Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- 0 Ladislav Body
- N Jan Černý
- A Václav Frank
- 0 Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- X Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- 0 Václav Krása
- 0 Michal Lobkowicz
- Z Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- Z Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- 0 Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- 0 Vladimír Šuman
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Zdeněk Vlček
- A Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- Z Stanislava Bumbová
- 0 Petra Buzková
- 0 Jiří Hájek
- N Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- 0 Pavel Pešek
- N Václav Trojan
- N Jan Třebický
- X Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- Z Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 4)
- 0 Vladimír Budinský
- A Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- X Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- Z Josef Effenberger
- N René Hába
- 0 Jiří Haringer
- 0 Josef Holub
- 0 Karel Hrdý
- Z Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- 0 Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- 0 Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- 0 Vladimír Řezáč
- 0 František Trnka
- 0 Jan Vik
- Z Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 15Z Zdržel se: 2)
- 0 Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- 0 Ota Fejfar
- Z Josef Hájek
- N Emil Jaroš
- A Stanislav Kozák
- 0 František Kozel
- A Michal Kraus
- 0 Karel Ledvinka
- 0 Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Mandík
- N Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- 0 Hana Orgoníková
- N Stanislav Pěnička
- 0 Ladislav Rymeš
- 0 Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- N Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- A Jaroslav Vlček
- Z Jan Vraný
- 0 Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 11)
- N Ivan Bečvář
- N Josef Bejček
- N Petr Brodský
- 0 František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- 0 Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- 0 Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- 0 Anna Röschová
- 0 Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- 0 Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- 0 Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 50 Nepřihlášen: 27Z Zdržel se: 2)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- 0 Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- 0 Václav Čundrle
- 0 Jiří Drápela
- 0 Tomáš Fejfar
- A Václav Grulich
- 0 Čestmír Hofhanzl
- 0 Jiří Honajzer
- 0 Antonín Hrazdíra
- 0 Josef Hurta
- 0 Jan Jegla
- A Jiří Karas
- N Jan Kasal
- 0 Petr Kavan
- 0 Robert Kolář
- A Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- Z Jaroslav Matějka
- 0 Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- 0 Ludvík Motyčka
- 0 Jan Navrátil
- N Luboš Němec
- 0 Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- 0 Vladimír Procházka
- 0 Martin Přibáň
- Z Miloš Skočovský
- 0 Martin Syka
- 0 Dalibor Štambera
- 0 Pavel Tollner
- N Milan Uhde
- N Jiří Uřičář
- 0 Vlastimil Vlček
- A Oldřich Vrcha
- A Jozef Wagner
- 0 Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 20Z Zdržel se: 5)
- A Jaroslav Broulík
- 0 Josef Červinka
- A Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- 0 Alfred Frommer
- 0 Marta Hubová
- 0 František Kačenka
- 0 Jaromír Kalus
- 0 Miroslav Kašpárek
- Z Václav Klučka
- 0 Pavel Kolář
- 0 Josef Křížek
- Z Josef Kubiš
- Z Vlastislav Kuchař
- 0 Kateřina Lojdová
- 0 Jiří Machalík
- 0 Petr Nečas
- A Ladislav Nedorost
- 0 Jindřich Němčík
- N Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- A Rudolf Opatřil
- 0 Jaroslav Palas
- N Josef Pavela
- Z Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- Z Svatomír Recman
- 0 Vítězslav Sochor
- 0 Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- N Pavel Šafařík
- N Jaromír Šimánek
- 0 Josef Ullmann
- 0 Otakar Vychodil
- 0 Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 9 | 11 | 0 | 0 |
Středočeský | 22 | 5 | 1 | 13 | 3 | 0 |
Jihočeský | 13 | 1 | 3 | 6 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 2 | 2 | 14 | 4 | 0 |
Východočeský | 26 | 4 | 5 | 15 | 2 | 0 |
Západočeský | 17 | 2 | 4 | 11 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 7 | 5 | 27 | 2 | 0 |
Severomoravský | 35 | 5 | 5 | 20 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 30 | 34 | 117 | 19 | 0 |