23. schůze, 135. hlasování, 29. září 1994, 16:28
Návrh zákona o zeměměřictví
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 123 | Je třeba: 62
A Ano: 25 | N Ne: 42 | 0 Nepřihlášen: 77 | Z Zdržel se: 56 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 80 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 7)
- Z Petr Bachna
- N Eduard Bureš
- N Jan Decker
- 0 Václav Exner
- 0 Andrej Gjurič
- 0 Stanislav Gross
- N Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- Z Milena Kolářová
- X Hana Kordová Marvanová
- X Jan Krámek
- 0 Oldřich Kužílek
- Z Petr Lom
- N Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- X Pavel Seifer
- A Marie Stiborová
- N Tomáš Svoboda
- Z Radim Špaček
- 0 Zdeněk Trojan
- 0 Zdeněk Vorlíček
- A Vratislav Votava
- N Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 6)
- N Marek Benda
- Z Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- X Ladislav Body
- Z Jan Černý
- A Václav Frank
- Z Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- X Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- Z Václav Krása
- N Michal Lobkowicz
- A Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- 0 Tomáš Sojka
- N Jiří Stadler
- 0 Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- 0 Vladimír Šuman
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4)
- A Stanislava Bumbová
- 0 Petra Buzková
- 0 Jiří Hájek
- N Jan Litomiský
- N Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- 0 Václav Trojan
- Z Jan Třebický
- Z Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- X Jiří Vlach
- X Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 3)
- 0 Vladimír Budinský
- A Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- N Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- 0 Josef Effenberger
- N René Hába
- N Jiří Haringer
- 0 Josef Holub
- 0 Karel Hrdý
- A Martin Chudoba
- N Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- N Milada Kadlecová
- X Richard Mandelík
- N Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- Z Vladimír Řezáč
- Z František Trnka
- 0 Jan Vik
- A Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 6)
- X Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- 0 Ota Fejfar
- 0 Josef Hájek
- N Emil Jaroš
- N Stanislav Kozák
- 0 František Kozel
- 0 Michal Kraus
- 0 Karel Ledvinka
- Z Věnceslav Lukáš
- X Josef Mandík
- X Václav Nájemník
- Z Libor Novák
- 0 Hana Orgoníková
- Z Stanislav Pěnička
- 0 Ladislav Rymeš
- N Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- N Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- N Jan Vraný
- N Miloslav Výborný
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 7)
- Z Ivan Bečvář
- Z Josef Bejček
- Z Petr Brodský
- 0 František Brožík
- Z Viktor Dobal
- Z Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- 0 Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- Z Anna Röschová
- 0 Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- N Oldřich Váca
- 0 Anna Váchalová
- Z Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 50 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 14)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- 0 Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- 0 Jiří Drápela
- 0 Tomáš Fejfar
- A Václav Grulich
- 0 Čestmír Hofhanzl
- Z Jiří Honajzer
- A Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- A Jan Jegla
- X Jiří Karas
- N Jan Kasal
- Z Petr Kavan
- Z Robert Kolář
- N Josef Krupík
- X Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- 0 Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- Z Gerta Mazalová
- N Ludvík Motyčka
- 0 Jan Navrátil
- N Luboš Němec
- Z Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- 0 Vladimír Procházka
- Z Martin Přibáň
- A Miloš Skočovský
- 0 Martin Syka
- X Dalibor Štambera
- Z Pavel Tollner
- Z Milan Uhde
- Z Jiří Uřičář
- 0 Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- Z Jozef Wagner
- Z Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 5N Ne: 90 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 9)
- 0 Jaroslav Broulík
- Z Josef Červinka
- Z Robert Dostál
- 0 Eva Fischerová
- 0 Alfred Frommer
- N Marta Hubová
- A František Kačenka
- 0 Jaromír Kalus
- 0 Miroslav Kašpárek
- A Václav Klučka
- 0 Pavel Kolář
- 0 Josef Křížek
- N Josef Kubiš
- Z Vlastislav Kuchař
- Z Kateřina Lojdová
- Z Jiří Machalík
- N Petr Nečas
- Z Ladislav Nedorost
- N Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- X Libor Novák
- 0 Rudolf Opatřil
- A Jaroslav Palas
- N Josef Pavela
- 0 Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- A Svatomír Recman
- 0 Vítězslav Sochor
- A Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- Z Pavel Šafařík
- N Jaromír Šimánek
- N Josef Ullmann
- Z Otakar Vychodil
- N Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 2 | 8 | 7 | 7 | 0 |
Středočeský | 22 | 3 | 3 | 10 | 6 | 0 |
Jihočeský | 13 | 1 | 3 | 5 | 4 | 0 |
Severočeský | 22 | 4 | 7 | 8 | 3 | 0 |
Východočeský | 26 | 1 | 6 | 13 | 6 | 0 |
Západočeský | 17 | 1 | 1 | 8 | 7 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 8 | 5 | 14 | 14 | 0 |
Severomoravský | 35 | 5 | 9 | 12 | 9 | 0 |
Celkem | 200 | 25 | 42 | 77 | 56 | 0 |