23. schůze, 142. hlasování, 29. září 1994, 17:26
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 129 | Je třeba: 65
A Ano: 95 | N Ne: 5 | 0 Nepřihlášen: 71 | Z Zdržel se: 29 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 130 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4)
- Z Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- 0 Jan Decker
- 0 Václav Exner
- 0 Andrej Gjurič
- 0 Stanislav Gross
- A Pavel Hirš
- Z Petr Koháček
- Z Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- 0 Oldřich Kužílek
- 0 Petr Lom
- A Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- Z Pavel Seifer
- A Marie Stiborová
- A Tomáš Svoboda
- A Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- 0 Vratislav Votava
- A Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 2)
- Z Marek Benda
- A Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- A Ladislav Body
- Z Jan Černý
- A Václav Frank
- A Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- A Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- A Václav Krása
- A Michal Lobkowicz
- A Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- A Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- 0 Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- 0 Vladimír Šuman
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- A Stanislava Bumbová
- 0 Petra Buzková
- 0 Jiří Hájek
- A Jan Litomiský
- X Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- Z Pavel Pešek
- 0 Václav Trojan
- A Jan Třebický
- 0 Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- A Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 13N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- A Vladimír Budinský
- X Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- Z Josef Effenberger
- A René Hába
- A Jiří Haringer
- N Josef Holub
- 0 Karel Hrdý
- A Martin Chudoba
- A Josef Ježek
- A Tomáš Ježek
- A Milada Kadlecová
- A Richard Mandelík
- A Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- 0 Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- 0 Jan Vik
- A Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 1)
- 0 Vlastimil Doubrava
- A Jiří Faifr
- 0 Ota Fejfar
- 0 Josef Hájek
- Z Emil Jaroš
- A Stanislav Kozák
- 0 František Kozel
- 0 Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- A Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- A Stanislav Pěnička
- 0 Ladislav Rymeš
- A Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- A Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4)
- A Ivan Bečvář
- Z Josef Bejček
- A Petr Brodský
- 0 František Brožík
- Z Viktor Dobal
- Z Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- 0 Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- 0 Anna Röschová
- 0 Miroslav Řezníček
- A Tomáš Štěrba
- A Oldřich Váca
- 0 Anna Váchalová
- A Stanislav Volák
- Z Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 16N Ne: 20 Nepřihlášen: 16Z Zdržel se: 7)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- 0 Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- 0 Václav Čundrle
- 0 Jiří Drápela
- 0 Tomáš Fejfar
- A Václav Grulich
- 0 Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- A Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- 0 Jan Jegla
- X Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Petr Kavan
- A Robert Kolář
- 0 Josef Krupík
- A Jan Kryčer
- A Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- N Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- X Ludvík Motyčka
- 0 Jan Navrátil
- Z Luboš Němec
- A Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- 0 Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- Z Miloš Skočovský
- 0 Martin Syka
- 0 Dalibor Štambera
- Z Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- 0 Jiří Uřičář
- Z Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- X Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 17N Ne: 10 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 7)
- A Jaroslav Broulík
- Z Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- 0 Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- 0 František Kačenka
- A Jaromír Kalus
- 0 Miroslav Kašpárek
- A Václav Klučka
- A Pavel Kolář
- 0 Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- A Kateřina Lojdová
- 0 Jiří Machalík
- A Petr Nečas
- Z Ladislav Nedorost
- Z Jindřich Němčík
- Z Jiří Novák
- A Libor Novák
- Z Rudolf Opatřil
- 0 Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- 0 Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- X Svatomír Recman
- 0 Vítězslav Sochor
- 0 Jaroslav Soural
- N Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- A Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- A Otakar Vychodil
- Z Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 13 | 0 | 7 | 4 | 0 |
Středočeský | 22 | 11 | 0 | 9 | 2 | 0 |
Jihočeský | 13 | 5 | 0 | 6 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 13 | 2 | 5 | 2 | 0 |
Východočeský | 26 | 14 | 0 | 11 | 1 | 0 |
Západočeský | 17 | 6 | 0 | 7 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 16 | 2 | 16 | 7 | 0 |
Severomoravský | 35 | 17 | 1 | 10 | 7 | 0 |
Celkem | 200 | 95 | 5 | 71 | 29 | 0 |