23. schůze, 143. hlasování, 29. září 1994, 18:08
Nov.zákona o požární ochraně
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 105 | Je třeba: 53
A Ano: 23 | N Ne: 51 | 0 Nepřihlášen: 95 | Z Zdržel se: 31 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 50 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 4)
- A Petr Bachna
- Z Eduard Bureš
- 0 Jan Decker
- 0 Václav Exner
- Z Andrej Gjurič
- 0 Stanislav Gross
- 0 Pavel Hirš
- Z Petr Koháček
- Z Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- N Jan Krámek
- A Oldřich Kužílek
- 0 Petr Lom
- 0 Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- 0 Pavel Seifer
- N Marie Stiborová
- A Tomáš Svoboda
- A Radim Špaček
- N Zdeněk Trojan
- N Zdeněk Vorlíček
- 0 Vratislav Votava
- N Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 70 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 2)
- 0 Marek Benda
- N Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- N Ladislav Body
- Z Jan Černý
- N Václav Frank
- 0 Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- A Václav Krása
- Z Michal Lobkowicz
- N Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- N Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- 0 Jaroslav Sýkora
- N Jiří Šoler
- 0 Vladimír Šuman
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 30 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2)
- N Stanislava Bumbová
- 0 Petra Buzková
- 0 Jiří Hájek
- Z Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- Z Pavel Pešek
- 0 Václav Trojan
- N Jan Třebický
- 0 Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- 0 Jiří Vlach
- N Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 5N Ne: 90 Nepřihlášen: 8)
- N Vladimír Budinský
- N Miroslav Čapek
- N Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- 0 Josef Effenberger
- 0 René Hába
- 0 Jiří Haringer
- N Josef Holub
- 0 Karel Hrdý
- N Martin Chudoba
- A Josef Ježek
- A Tomáš Ježek
- N Milada Kadlecová
- N Richard Mandelík
- A Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- 0 Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- 0 Jan Vik
- N Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 5)
- 0 Vlastimil Doubrava
- X Jiří Faifr
- 0 Ota Fejfar
- N Josef Hájek
- N Emil Jaroš
- 0 Stanislav Kozák
- 0 František Kozel
- 0 Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- Z Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Mandík
- 0 Václav Nájemník
- Z Libor Novák
- N Hana Orgoníková
- Z Stanislav Pěnička
- 0 Ladislav Rymeš
- Z Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- 0 Jaroslav Štrait
- N Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- N Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 1)
- N Ivan Bečvář
- N Josef Bejček
- 0 Petr Brodský
- 0 František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- 0 Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- N Hana Lagová
- 0 Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- A Anna Röschová
- 0 Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- A Oldřich Váca
- 0 Anna Váchalová
- Z Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 80 Nepřihlášen: 19Z Zdržel se: 11)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- 0 Jiří Bílý
- 0 Vojtěch Čechák
- 0 Václav Čundrle
- 0 Jiří Drápela
- Z Tomáš Fejfar
- 0 Václav Grulich
- 0 Čestmír Hofhanzl
- Z Jiří Honajzer
- N Antonín Hrazdíra
- N Josef Hurta
- 0 Jan Jegla
- 0 Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- N Petr Kavan
- Z Robert Kolář
- 0 Josef Krupík
- X Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- N Jaroslav Matějka
- N Dalibor Matulka
- N Gerta Mazalová
- Z Ludvík Motyčka
- 0 Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- Z Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- 0 Vladimír Procházka
- 0 Martin Přibáň
- Z Miloš Skočovský
- Z Martin Syka
- 0 Dalibor Štambera
- Z Pavel Tollner
- Z Milan Uhde
- 0 Jiří Uřičář
- N Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- N Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 3N Ne: 90 Nepřihlášen: 17Z Zdržel se: 6)
- N Jaroslav Broulík
- Z Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- N Eva Fischerová
- 0 Alfred Frommer
- 0 Marta Hubová
- 0 František Kačenka
- N Jaromír Kalus
- 0 Miroslav Kašpárek
- N Václav Klučka
- Z Pavel Kolář
- 0 Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- N Vlastislav Kuchař
- A Kateřina Lojdová
- 0 Jiří Machalík
- Z Petr Nečas
- 0 Ladislav Nedorost
- X Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- 0 Rudolf Opatřil
- 0 Jaroslav Palas
- Z Josef Pavela
- 0 Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- 0 Svatomír Recman
- 0 Vítězslav Sochor
- N Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- N Jaromír Šimánek
- N Josef Ullmann
- 0 Otakar Vychodil
- Z Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 5 | 9 | 4 | 0 |
Středočeský | 22 | 2 | 7 | 11 | 2 | 0 |
Jihočeský | 13 | 0 | 3 | 8 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 5 | 9 | 8 | 0 | 0 |
Východočeský | 26 | 2 | 6 | 13 | 5 | 0 |
Západočeský | 17 | 2 | 4 | 10 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 3 | 8 | 19 | 11 | 0 |
Severomoravský | 35 | 3 | 9 | 17 | 6 | 0 |
Celkem | 200 | 23 | 51 | 95 | 31 | 0 |