21. schůze, 8. hlasování, 7. července 1994, 13:48
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 179 | Je třeba: 90
A Ano: 90 | N Ne: 32 | 0 Nepřihlášen: 21 | Z Zdržel se: 57 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- X Petr Bachna
- Z Eduard Bureš
- A Jan Decker
- A Václav Exner
- Z Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- 0 Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- Z Hana Kordová Marvanová
- N Jan Krámek
- A Oldřich Kužílek
- Z Petr Lom
- A Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- A Pavel Seifer
- A Marie Stiborová
- Z Tomáš Svoboda
- A Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- 0 Vratislav Votava
- N Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7)
- Z Marek Benda
- A Jan Bláha
- Z Ladislav Blažek
- 0 Ladislav Body
- Z Jan Černý
- A Václav Frank
- A Josef Janeček
- A Jan Kalvoda
- Z Jan Klas
- Z Jan Koucký
- N Václav Krása
- Z Michal Lobkowicz
- A Jaroslav Ortman
- N Luděk Rubáš
- A Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- A Vladimír Šuman
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Zdeněk Vlček
- X Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Stanislava Bumbová
- A Petra Buzková
- 0 Jiří Hájek
- A Jan Litomiský
- A Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- X Václav Trojan
- N Jan Třebický
- A Jiří Vačkář
- Z Vítězslav Valach
- 0 Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 13N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- Z Vladimír Budinský
- A Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- N Petr Čermák
- A Josef Effenberger
- A René Hába
- A Jiří Haringer
- N Josef Holub
- A Karel Hrdý
- A Martin Chudoba
- A Josef Ježek
- X Tomáš Ježek
- 0 Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- Z Eva Matoušková
- Z Jaroslav Melichar
- A Pavel Petržílek
- A Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- 0 Jan Vik
- A Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 10N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 9)
- X Vlastimil Doubrava
- A Jiří Faifr
- Z Ota Fejfar
- A Josef Hájek
- N Emil Jaroš
- A Stanislav Kozák
- Z František Kozel
- A Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- Z Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Mandík
- N Václav Nájemník
- N Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- N Stanislav Pěnička
- A Ladislav Rymeš
- Z Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- Z Hana Tomanová
- Z Jaroslav Unger
- Z Josef Valenta
- A Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- X Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 7N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- N Ivan Bečvář
- N Josef Bejček
- Z Petr Brodský
- 0 František Brožík
- A Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- Z Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- A Jiří Maryt
- A Miroslav Raška
- Z Anna Röschová
- X Miroslav Řezníček
- A Tomáš Štěrba
- N Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- Z Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 18N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 14)
- Z Stanislav Bělehrádek
- Z Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- N Tomáš Fejfar
- A Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- Z Jiří Honajzer
- A Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- A Jan Jegla
- A Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- Z Petr Kavan
- N Robert Kolář
- Z Josef Krupík
- A Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- Z Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- Z Ludvík Motyčka
- 0 Jan Navrátil
- N Luboš Němec
- Z Eva Nováková
- Z Miroslav Novotný
- A Vladimír Procházka
- Z Martin Přibáň
- A Miloš Skočovský
- N Martin Syka
- A Dalibor Štambera
- Z Pavel Tollner
- Z Milan Uhde
- A Jiří Uřičář
- N Vlastimil Vlček
- Z Oldřich Vrcha
- A Jozef Wagner
- 0 Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 15N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 10)
- A Jaroslav Broulík
- N Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- A Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- A František Kačenka
- Z Jaromír Kalus
- Z Miroslav Kašpárek
- A Václav Klučka
- Z Pavel Kolář
- 0 Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- A Kateřina Lojdová
- Z Jiří Machalík
- N Petr Nečas
- X Ladislav Nedorost
- N Jindřich Němčík
- N Jiří Novák
- N Libor Novák
- 0 Rudolf Opatřil
- A Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- Z Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- A Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- A Jaroslav Soural
- X Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- N Jaromír Šimánek
- Z Josef Ullmann
- Z Otakar Vychodil
- Z Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 10 | 5 | 3 | 6 | 0 |
Středočeský | 22 | 11 | 2 | 2 | 7 | 0 |
Jihočeský | 13 | 6 | 2 | 3 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 13 | 2 | 3 | 4 | 0 |
Východočeský | 26 | 10 | 5 | 2 | 9 | 0 |
Západočeský | 17 | 7 | 4 | 1 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 18 | 5 | 4 | 14 | 0 |
Severomoravský | 35 | 15 | 7 | 3 | 10 | 0 |
Celkem | 200 | 90 | 32 | 21 | 57 | 0 |