21. schůze, 103. hlasování, 8. července 1994, 16:08
Vl.návrh nov.zák. o bankách
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 170 | Je třeba: 86
A Ano: 128 | N Ne: 13 | 0 Nepřihlášen: 30 | Z Zdržel se: 29 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 17N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- X Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- A Jan Decker
- Z Václav Exner
- A Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- 0 Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- A Oldřich Kužílek
- A Petr Lom
- A Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- Z Pavel Seifer
- A Marie Stiborová
- A Tomáš Svoboda
- A Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- 0 Vratislav Votava
- N Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 12N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- A Marek Benda
- A Jan Bláha
- N Ladislav Blažek
- 0 Ladislav Body
- N Jan Černý
- A Václav Frank
- A Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- A Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- A Václav Krása
- 0 Michal Lobkowicz
- A Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- A Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- Z Jaroslav Sýkora
- Z Jiří Šoler
- A Vladimír Šuman
- A Vlastimil Tlustý
- A Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 2)
- A Stanislava Bumbová
- A Petra Buzková
- 0 Jiří Hájek
- A Jan Litomiský
- A Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- A Václav Trojan
- A Jan Třebický
- A Jiří Vačkář
- N Vítězslav Valach
- A Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 17N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- Z Vladimír Budinský
- A Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- N Petr Čermák
- A Josef Effenberger
- A René Hába
- A Jiří Haringer
- N Josef Holub
- A Karel Hrdý
- A Martin Chudoba
- A Josef Ježek
- A Tomáš Ježek
- A Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- 0 Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- A Pavel Petržílek
- A Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- A Jan Vik
- A Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 16N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- A Vlastimil Doubrava
- A Jiří Faifr
- Z Ota Fejfar
- A Josef Hájek
- N Emil Jaroš
- A Stanislav Kozák
- Z František Kozel
- A Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- A Libor Novák
- Z Hana Orgoníková
- Z Stanislav Pěnička
- Z Ladislav Rymeš
- A Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- A Hana Tomanová
- Z Jaroslav Unger
- A Josef Valenta
- A Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 11N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- N Ivan Bečvář
- A Josef Bejček
- A Petr Brodský
- 0 František Brožík
- A Viktor Dobal
- Z Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- A Jiří Maryt
- A Miroslav Raška
- A Anna Röschová
- A Miroslav Řezníček
- A Tomáš Štěrba
- N Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- A Stanislav Volák
- Z Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 25N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 8)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- A Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- Z Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- A Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- Z Jiří Honajzer
- A Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- Z Jan Jegla
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Petr Kavan
- Z Robert Kolář
- A Josef Krupík
- Z Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- A Milan Loukota
- Z Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- A Ludvík Motyčka
- 0 Jan Navrátil
- Z Luboš Němec
- A Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- A Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- Z Miloš Skočovský
- A Martin Syka
- 0 Dalibor Štambera
- A Pavel Tollner
- 0 Milan Uhde
- A Jiří Uřičář
- N Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- A Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 20N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 7)
- 0 Jaroslav Broulík
- Z Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- Z Eva Fischerová
- A Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- A František Kačenka
- Z Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- A Václav Klučka
- A Pavel Kolář
- 0 Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- A Kateřina Lojdová
- A Jiří Machalík
- A Petr Nečas
- 0 Ladislav Nedorost
- Z Jindřich Němčík
- A Jiří Novák
- Z Libor Novák
- 0 Rudolf Opatřil
- A Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- Z Jiřina Pavlíková
- 0 František Pluhař
- A Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- A Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- Z Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- N Otakar Vychodil
- A Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 17 | 1 | 3 | 3 | 0 |
Středočeský | 22 | 12 | 2 | 6 | 2 | 0 |
Jihočeský | 13 | 10 | 1 | 2 | 0 | 0 |
Severočeský | 22 | 17 | 2 | 2 | 1 | 0 |
Východočeský | 26 | 16 | 2 | 2 | 6 | 0 |
Západočeský | 17 | 11 | 2 | 2 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 25 | 2 | 6 | 8 | 0 |
Severomoravský | 35 | 20 | 1 | 7 | 7 | 0 |
Celkem | 200 | 128 | 13 | 30 | 29 | 0 |