21. schůze, 105. hlasování, 8. července 1994, 16:13
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 166 | Je třeba: 84
A Ano: 141 | N Ne: 2 | 0 Nepřihlášen: 34 | Z Zdržel se: 23 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 190 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- A Jan Decker
- A Václav Exner
- A Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- 0 Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- A Oldřich Kužílek
- A Petr Lom
- Z Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- X Pavel Seifer
- A Marie Stiborová
- A Tomáš Svoboda
- A Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- 0 Vratislav Votava
- A Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 14N Ne: 10 Nepřihlášen: 7)
- 0 Marek Benda
- A Jan Bláha
- N Ladislav Blažek
- 0 Ladislav Body
- A Jan Černý
- A Václav Frank
- A Josef Janeček
- A Jan Kalvoda
- A Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- A Václav Krása
- 0 Michal Lobkowicz
- 0 Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- A Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- A Vladimír Šuman
- A Vlastimil Tlustý
- A Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 2)
- A Stanislava Bumbová
- A Petra Buzková
- 0 Jiří Hájek
- A Jan Litomiský
- A Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- A Václav Trojan
- A Jan Třebický
- A Jiří Vačkář
- A Vítězslav Valach
- A Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 160 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- A Vladimír Budinský
- A Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- Z Miroslav Čerbák
- X Petr Čermák
- A Josef Effenberger
- A René Hába
- A Jiří Haringer
- A Josef Holub
- A Karel Hrdý
- A Martin Chudoba
- A Josef Ježek
- A Tomáš Ježek
- X Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- 0 Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- A Pavel Petržílek
- A Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- Z Jan Vik
- A Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 220 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Vlastimil Doubrava
- A Jiří Faifr
- A Ota Fejfar
- A Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- A Stanislav Kozák
- A František Kozel
- A Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- A Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- A Stanislav Pěnička
- A Ladislav Rymeš
- A Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- 0 Hana Tomanová
- A Jaroslav Unger
- Z Josef Valenta
- A Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 12N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Ivan Bečvář
- A Josef Bejček
- A Petr Brodský
- 0 František Brožík
- N Viktor Dobal
- Z Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- A Jiří Maryt
- A Miroslav Raška
- A Anna Röschová
- A Miroslav Řezníček
- A Tomáš Štěrba
- A Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- A Stanislav Volák
- X Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 260 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 8)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- A Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- A Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- Z Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- X Jan Jegla
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Petr Kavan
- A Robert Kolář
- A Josef Krupík
- X Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- Z Milan Loukota
- Z Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- Z Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- Z Ludvík Motyčka
- 0 Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- X Eva Nováková
- 0 Miroslav Novotný
- A Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- A Miloš Skočovský
- A Martin Syka
- 0 Dalibor Štambera
- A Pavel Tollner
- 0 Milan Uhde
- A Jiří Uřičář
- A Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- A Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 210 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 6)
- 0 Jaroslav Broulík
- A Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- A Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- Z František Kačenka
- A Jaromír Kalus
- X Miroslav Kašpárek
- A Václav Klučka
- A Pavel Kolář
- 0 Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- A Kateřina Lojdová
- A Jiří Machalík
- X Petr Nečas
- 0 Ladislav Nedorost
- A Jindřich Němčík
- Z Jiří Novák
- A Libor Novák
- 0 Rudolf Opatřil
- A Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- A Jiřina Pavlíková
- 0 František Pluhař
- A Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- Z Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- 0 Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- Z Otakar Vychodil
- A Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 19 | 0 | 3 | 2 | 0 |
Středočeský | 22 | 14 | 1 | 7 | 0 | 0 |
Jihočeský | 13 | 11 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Severočeský | 22 | 16 | 0 | 2 | 4 | 0 |
Východočeský | 26 | 22 | 0 | 3 | 1 | 0 |
Západočeský | 17 | 12 | 1 | 2 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 26 | 0 | 7 | 8 | 0 |
Severomoravský | 35 | 21 | 0 | 8 | 6 | 0 |
Celkem | 200 | 141 | 2 | 34 | 23 | 0 |