21. schůze, 122. hlasování, 9. července 1994, 09:50
Zpráva o činnosti Rady pro rozhl. a TV
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 163 | Je třeba: 82
A Ano: 102 | N Ne: 8 | 0 Nepřihlášen: 37 | Z Zdržel se: 53 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 130 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6)
- Z Petr Bachna
- 0 Eduard Bureš
- Z Jan Decker
- A Václav Exner
- A Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- 0 Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- Z Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- Z Oldřich Kužílek
- Z Petr Lom
- 0 Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- Z Jiří Payne
- A Pavel Seifer
- A Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- 0 Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- A Vratislav Votava
- A Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- A Marek Benda
- A Jan Bláha
- Z Ladislav Blažek
- 0 Ladislav Body
- Z Jan Černý
- A Václav Frank
- N Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- Z Jan Klas
- A Jan Koucký
- Z Václav Krása
- A Michal Lobkowicz
- A Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- A Tomáš Sojka
- Z Jiří Stadler
- 0 Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- Z Vladimír Šuman
- A Vlastimil Tlustý
- A Zdeněk Vlček
- A Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- A Stanislava Bumbová
- A Petra Buzková
- 0 Jiří Hájek
- A Jan Litomiský
- Z Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- A Václav Trojan
- A Jan Třebický
- Z Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- A Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 3)
- A Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- Z Miroslav Čerbák
- A Petr Čermák
- 0 Josef Effenberger
- 0 René Hába
- A Jiří Haringer
- A Josef Holub
- 0 Karel Hrdý
- A Martin Chudoba
- A Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- X Milada Kadlecová
- N Richard Mandelík
- Z Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- A Vladimír Řezáč
- 0 František Trnka
- A Jan Vik
- 0 Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 12N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 8)
- 0 Vlastimil Doubrava
- A Jiří Faifr
- Z Ota Fejfar
- A Josef Hájek
- Z Emil Jaroš
- Z Stanislav Kozák
- Z František Kozel
- A Michal Kraus
- Z Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- Z Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- Z Stanislav Pěnička
- 0 Ladislav Rymeš
- Z Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- A Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- A Josef Valenta
- A Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- N Miloslav Výborný
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- A Ivan Bečvář
- Z Josef Bejček
- Z Petr Brodský
- A František Brožík
- Z Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- A Jiří Maryt
- A Miroslav Raška
- Z Anna Röschová
- A Miroslav Řezníček
- A Tomáš Štěrba
- A Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- X Stanislav Volák
- A Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 22N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 10)
- N Stanislav Bělehrádek
- A Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- 0 Václav Čundrle
- 0 Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- A Václav Grulich
- Z Čestmír Hofhanzl
- Z Jiří Honajzer
- A Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- Z Jan Jegla
- Z Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Petr Kavan
- N Robert Kolář
- Z Josef Krupík
- A Jan Kryčer
- A Pavel Kulička
- A Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- 0 Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- N Ludvík Motyčka
- A Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- Z Eva Nováková
- Z Miroslav Novotný
- A Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- Z Miloš Skočovský
- 0 Martin Syka
- 0 Dalibor Štambera
- A Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- Z Jiří Uřičář
- Z Vlastimil Vlček
- A Oldřich Vrcha
- A Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 16N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 13)
- A Jaroslav Broulík
- Z Josef Červinka
- A Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- Z Alfred Frommer
- Z Marta Hubová
- N František Kačenka
- Z Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- A Václav Klučka
- A Pavel Kolář
- A Josef Křížek
- Z Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- Z Kateřina Lojdová
- A Jiří Machalík
- Z Petr Nečas
- 0 Ladislav Nedorost
- Z Jindřich Němčík
- Z Jiří Novák
- A Libor Novák
- 0 Rudolf Opatřil
- A Jaroslav Palas
- Z Josef Pavela
- A Jiřina Pavlíková
- 0 František Pluhař
- A Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- A Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- N Pavel Šafařík
- Z Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- Z Otakar Vychodil
- Z Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 13 | 0 | 5 | 6 | 0 |
Středočeský | 22 | 11 | 1 | 4 | 6 | 0 |
Jihočeský | 13 | 7 | 0 | 4 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 10 | 1 | 8 | 3 | 0 |
Východočeský | 26 | 12 | 1 | 5 | 8 | 0 |
Západočeský | 17 | 11 | 0 | 1 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 22 | 3 | 6 | 10 | 0 |
Severomoravský | 35 | 16 | 2 | 4 | 13 | 0 |
Celkem | 200 | 102 | 8 | 37 | 53 | 0 |