21. schůze, 194. hlasování, 9. července 1994, 18:46
Posl. náv.zák. o st. vyznamenáních ČR
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 130 | Je třeba: 66
A Ano: 86 | N Ne: 7 | 0 Nepřihlášen: 70 | Z Zdržel se: 37 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 140 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- A Petr Bachna
- 0 Eduard Bureš
- A Jan Decker
- A Václav Exner
- A Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- 0 Pavel Hirš
- Z Petr Koháček
- Z Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- A Oldřich Kužílek
- A Petr Lom
- 0 Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- 0 Pavel Seifer
- Z Marie Stiborová
- A Tomáš Svoboda
- A Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- Z Zdeněk Vorlíček
- Z Vratislav Votava
- Z Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 5)
- A Marek Benda
- A Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- 0 Ladislav Body
- A Jan Černý
- N Václav Frank
- 0 Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- A Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- A Václav Krása
- A Michal Lobkowicz
- Z Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- Z Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- Z Jiří Šoler
- 0 Vladimír Šuman
- Z Vlastimil Tlustý
- Z Zdeněk Vlček
- A Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1)
- Z Stanislava Bumbová
- 0 Petra Buzková
- 0 Jiří Hájek
- A Jan Litomiský
- A Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- 0 Václav Trojan
- A Jan Třebický
- 0 Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- A Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 11N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4)
- 0 Vladimír Budinský
- Z Miroslav Čapek
- N Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- 0 Josef Effenberger
- A René Hába
- A Jiří Haringer
- A Josef Holub
- A Karel Hrdý
- Z Martin Chudoba
- A Josef Ježek
- A Tomáš Ježek
- A Milada Kadlecová
- A Richard Mandelík
- 0 Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- A Pavel Petržílek
- 0 Vladimír Řezáč
- Z František Trnka
- N Jan Vik
- Z Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 11N Ne: 10 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 3)
- 0 Vlastimil Doubrava
- A Jiří Faifr
- 0 Ota Fejfar
- 0 Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- A Stanislav Kozák
- A František Kozel
- 0 Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Mandík
- 0 Václav Nájemník
- A Libor Novák
- X Hana Orgoníková
- 0 Stanislav Pěnička
- X Ladislav Rymeš
- A Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- Z Jaroslav Štrait
- A Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- N Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 4)
- A Ivan Bečvář
- 0 Josef Bejček
- A Petr Brodský
- 0 František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- Z Hana Lagová
- Z Jiří Maryt
- A Miroslav Raška
- 0 Anna Röschová
- Z Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- A Oldřich Váca
- Z Anna Váchalová
- 0 Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 16N Ne: 20 Nepřihlášen: 16Z Zdržel se: 7)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- Z Jiří Bílý
- Z Vojtěch Čechák
- Z Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- 0 Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- 0 Jiří Honajzer
- Z Antonín Hrazdíra
- 0 Josef Hurta
- 0 Jan Jegla
- 0 Jiří Karas
- A Jan Kasal
- X Petr Kavan
- 0 Robert Kolář
- A Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- N Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- Z Jaroslav Matějka
- N Dalibor Matulka
- Z Gerta Mazalová
- A Ludvík Motyčka
- 0 Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- A Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- A Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- 0 Miloš Skočovský
- 0 Martin Syka
- 0 Dalibor Štambera
- A Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- A Jiří Uřičář
- A Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- 0 Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 15N Ne: 10 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 7)
- 0 Jaroslav Broulík
- A Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- 0 Eva Fischerová
- 0 Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- Z František Kačenka
- 0 Jaromír Kalus
- N Miroslav Kašpárek
- 0 Václav Klučka
- A Pavel Kolář
- A Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- Z Vlastislav Kuchař
- A Kateřina Lojdová
- 0 Jiří Machalík
- Z Petr Nečas
- 0 Ladislav Nedorost
- A Jindřich Němčík
- Z Jiří Novák
- A Libor Novák
- 0 Rudolf Opatřil
- Z Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- A Jiřina Pavlíková
- 0 František Pluhař
- Z Svatomír Recman
- 0 Vítězslav Sochor
- Z Jaroslav Soural
- A Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- A Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- 0 Otakar Vychodil
- A Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 14 | 0 | 4 | 6 | 0 |
Středočeský | 22 | 9 | 1 | 7 | 5 | 0 |
Jihočeský | 13 | 5 | 0 | 7 | 1 | 0 |
Severočeský | 22 | 11 | 2 | 5 | 4 | 0 |
Východočeský | 26 | 11 | 1 | 11 | 3 | 0 |
Západočeský | 17 | 5 | 0 | 8 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 16 | 2 | 16 | 7 | 0 |
Severomoravský | 35 | 15 | 1 | 12 | 7 | 0 |
Celkem | 200 | 86 | 7 | 70 | 37 | 0 |