21. schůze, 215. hlasování, 9. července 1994, 20:58
Návrh na zřízení komise PS pro kontr.privatiz.ce
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 142 | Je třeba: 72
A Ano: 37 | N Ne: 19 | 0 Nepřihlášen: 58 | Z Zdržel se: 86 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 11)
- N Petr Bachna
- X Eduard Bureš
- N Jan Decker
- A Václav Exner
- N Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- 0 Pavel Hirš
- X Petr Koháček
- X Milena Kolářová
- Z Hana Kordová Marvanová
- N Jan Krámek
- X Oldřich Kužílek
- N Petr Lom
- 0 Ivan Mašek
- X Tomáš Páv
- Z Jiří Payne
- A Pavel Seifer
- A Marie Stiborová
- X Tomáš Svoboda
- 0 Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- X Zdeněk Vorlíček
- X Vratislav Votava
- X Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 11)
- Z Marek Benda
- A Jan Bláha
- X Ladislav Blažek
- 0 Ladislav Body
- X Jan Černý
- X Václav Frank
- X Josef Janeček
- X Jan Kalvoda
- X Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- Z Václav Krása
- X Michal Lobkowicz
- A Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- A Tomáš Sojka
- 0 Jiří Stadler
- 0 Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- X Vladimír Šuman
- 0 Vlastimil Tlustý
- X Zdeněk Vlček
- A Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 6)
- X Stanislava Bumbová
- 0 Petra Buzková
- 0 Jiří Hájek
- X Jan Litomiský
- X Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- X Pavel Pešek
- N Václav Trojan
- X Jan Třebický
- 0 Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- X Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 8)
- Z Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- X Květoslava Čelišová
- X Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- 0 Josef Effenberger
- X René Hába
- 0 Jiří Haringer
- N Josef Holub
- 0 Karel Hrdý
- A Martin Chudoba
- Z Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- X Milada Kadlecová
- N Richard Mandelík
- X Eva Matoušková
- X Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- 0 Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- 0 Jan Vik
- A Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 11)
- X Vlastimil Doubrava
- X Jiří Faifr
- Z Ota Fejfar
- 0 Josef Hájek
- X Emil Jaroš
- 0 Stanislav Kozák
- N František Kozel
- A Michal Kraus
- X Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Mandík
- X Václav Nájemník
- N Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- X Stanislav Pěnička
- A Ladislav Rymeš
- X Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- X Jaroslav Štrait
- X Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- Z Jan Vraný
- N Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 6)
- X Ivan Bečvář
- 0 Josef Bejček
- X Petr Brodský
- 0 František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- X Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- A Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- X Anna Röschová
- A Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- 0 Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- X Stanislav Volák
- Z Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 30 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 18)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- X Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- N Tomáš Fejfar
- X Václav Grulich
- X Čestmír Hofhanzl
- X Jiří Honajzer
- A Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- 0 Jan Jegla
- 0 Jiří Karas
- X Jan Kasal
- X Petr Kavan
- X Robert Kolář
- X Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- N Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- X Gerta Mazalová
- Z Ludvík Motyčka
- 0 Jan Navrátil
- X Luboš Němec
- 0 Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- A Vladimír Procházka
- X Martin Přibáň
- 0 Miloš Skočovský
- Z Martin Syka
- 0 Dalibor Štambera
- X Pavel Tollner
- X Milan Uhde
- Z Jiří Uřičář
- X Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- 0 Jozef Wagner
- X Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 9N Ne: 30 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 15)
- A Jaroslav Broulík
- X Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- N Alfred Frommer
- 0 Marta Hubová
- A František Kačenka
- X Jaromír Kalus
- 0 Miroslav Kašpárek
- 0 Václav Klučka
- X Pavel Kolář
- A Josef Křížek
- X Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- X Kateřina Lojdová
- X Jiří Machalík
- X Petr Nečas
- 0 Ladislav Nedorost
- X Jindřich Němčík
- X Jiří Novák
- X Libor Novák
- 0 Rudolf Opatřil
- A Jaroslav Palas
- X Josef Pavela
- N Jiřina Pavlíková
- 0 František Pluhař
- A Svatomír Recman
- 0 Vítězslav Sochor
- A Jaroslav Soural
- A Zbyšek Stodůlka
- X Pavel Šafařík
- X Jaromír Šimánek
- X Josef Ullmann
- N Otakar Vychodil
- X Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 5 | 3 | 11 | 0 |
Středočeský | 22 | 5 | 0 | 6 | 11 | 0 |
Jihočeský | 13 | 0 | 1 | 6 | 6 | 0 |
Severočeský | 22 | 3 | 2 | 9 | 8 | 0 |
Východočeský | 26 | 3 | 5 | 7 | 11 | 0 |
Západočeský | 17 | 4 | 0 | 7 | 6 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 8 | 3 | 12 | 18 | 0 |
Severomoravský | 35 | 9 | 3 | 8 | 15 | 0 |
Celkem | 200 | 37 | 19 | 58 | 86 | 0 |