21. schůze, 226. hlasování, 9. července 1994, 21:28
Zpráva o činnosti org.výb. PS
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 129 | Je třeba: 65
A Ano: 114 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 71 | Z Zdržel se: 15 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 160 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- A Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- A Jan Decker
- X Václav Exner
- A Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- 0 Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- A Oldřich Kužílek
- A Petr Lom
- 0 Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- 0 Pavel Seifer
- A Marie Stiborová
- A Tomáš Svoboda
- A Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- 0 Zdeněk Vorlíček
- Z Vratislav Votava
- 0 Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 4)
- X Marek Benda
- X Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- 0 Ladislav Body
- A Jan Černý
- A Václav Frank
- A Josef Janeček
- A Jan Kalvoda
- A Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- A Václav Krása
- A Michal Lobkowicz
- A Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- 0 Tomáš Sojka
- 0 Jiří Stadler
- 0 Jaroslav Sýkora
- Z Jiří Šoler
- 0 Vladimír Šuman
- A Vlastimil Tlustý
- A Zdeněk Vlček
- X Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- A Stanislava Bumbová
- A Petra Buzková
- 0 Jiří Hájek
- A Jan Litomiský
- A Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- X Pavel Pešek
- 0 Václav Trojan
- A Jan Třebický
- A Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- A Jiří Vlach
- X Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 13)
- 0 Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- 0 Josef Effenberger
- 0 René Hába
- A Jiří Haringer
- 0 Josef Holub
- A Karel Hrdý
- 0 Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- A Tomáš Ježek
- 0 Milada Kadlecová
- A Richard Mandelík
- A Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- 0 Vladimír Řezáč
- 0 František Trnka
- 0 Jan Vik
- A Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 170 Nepřihlášen: 9)
- A Vlastimil Doubrava
- A Jiří Faifr
- 0 Ota Fejfar
- 0 Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- A Stanislav Kozák
- A František Kozel
- A Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- A Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- A Stanislav Pěnička
- 0 Ladislav Rymeš
- A Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- A Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2)
- A Ivan Bečvář
- 0 Josef Bejček
- A Petr Brodský
- 0 František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- Z Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- A Anna Röschová
- 0 Miroslav Řezníček
- A Tomáš Štěrba
- 0 Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- A Stanislav Volák
- X Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 240 Nepřihlášen: 15Z Zdržel se: 2)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- 0 Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- Z Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- A Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- 0 Jan Jegla
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- 0 Petr Kavan
- A Robert Kolář
- A Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- A Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- Z Jiří Macháček
- 0 Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- A Ludvík Motyčka
- 0 Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- A Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- 0 Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- 0 Miloš Skočovský
- A Martin Syka
- 0 Dalibor Štambera
- 0 Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- A Jiří Uřičář
- 0 Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- 0 Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 230 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 3)
- A Jaroslav Broulík
- A Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- Z Eva Fischerová
- A Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- A František Kačenka
- X Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- 0 Václav Klučka
- 0 Pavel Kolář
- 0 Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- A Kateřina Lojdová
- A Jiří Machalík
- A Petr Nečas
- 0 Ladislav Nedorost
- A Jindřich Němčík
- X Jiří Novák
- A Libor Novák
- 0 Rudolf Opatřil
- A Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- A Jiřina Pavlíková
- 0 František Pluhař
- A Svatomír Recman
- 0 Vítězslav Sochor
- A Jaroslav Soural
- A Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- A Jaromír Šimánek
- 0 Josef Ullmann
- A Otakar Vychodil
- A Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 16 | 0 | 6 | 2 | 0 |
Středočeský | 22 | 10 | 0 | 8 | 4 | 0 |
Jihočeský | 13 | 7 | 0 | 4 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 9 | 0 | 13 | 0 | 0 |
Východočeský | 26 | 17 | 0 | 9 | 0 | 0 |
Západočeský | 17 | 8 | 0 | 7 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 24 | 0 | 15 | 2 | 0 |
Severomoravský | 35 | 23 | 0 | 9 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 114 | 0 | 71 | 15 | 0 |