41. schůze, 12. hlasování, 16. dubna 1996, 16:29
N.usn.PS-NKÚ podnět ke kon.hos.s fin.na protidro
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 176 | Je třeba: 89
A Ano: 90 | N Ne: 50 | 0 Nepřihlášen: 24 | Z Zdržel se: 36 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 8Z Zdržel se: 8)
- X Petr Bachna
- X Eduard Bureš
- A Jan Decker
- A Václav Exner
- X Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- X Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- N Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- A Oldřich Kužílek
- X Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- X Jiří Payne
- X Pavel Seifer
- N Antonín Sochor
- A Marie Stiborová
- N Tomáš Svoboda
- N Radim Špaček
- X Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- A Vratislav Votava
- N Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- N Marek Benda
- A Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- A Ladislav Body
- X Jan Černý
- A Václav Frank
- A Josef Janeček
- N Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- X Jan Koucký
- X Václav Krása
- N Michal Lobkowicz
- A Jaroslav Ortman
- N Luděk Rubáš
- A Tomáš Sojka
- X Jiří Stadler
- X Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- N Vladimír Šuman
- X Vlastimil Tlustý
- A Zdeněk Vlček
- A Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Stanislava Bumbová
- N Petra Buzková
- A Jiří Hájek
- X Jan Litomiský
- A Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- X Václav Trojan
- N Jan Třebický
- A Jiří Vačkář
- X Vítězslav Valach
- N Jiří Vlach
- N Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 9N Ne: 70 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- N Vladimír Budinský
- A Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- 0 Miroslav Čerbák
- A Petr Čermák
- N Josef Effenberger
- 0 René Hába
- A Jiří Haringer
- N Josef Holub
- A Karel Hrdý
- A Martin Chudoba
- N Josef Ježek
- X Tomáš Ježek
- N Milada Kadlecová
- N Richard Mandelík
- A Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- 0 Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- 0 Jan Vik
- A Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 10N Ne: 50 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 3)
- N Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- A Ota Fejfar
- 0 Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- A Stanislav Kozák
- X František Kozel
- 0 Michal Kraus
- N Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- 0 Václav Nájemník
- X Libor Novák
- 0 Hana Orgoníková
- N Stanislav Pěnička
- 0 Ladislav Rymeš
- A Pavel Severa
- X Jan Stráský
- 0 Jaroslav Štrait
- N Hana Tomanová
- A Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- A Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 8N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- A Ivan Bečvář
- X Josef Bejček
- X Petr Brodský
- A František Brožík
- X Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- A Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- A Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- N Anna Röschová
- N Miroslav Řezníček
- A Tomáš Štěrba
- N Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- X Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 25N Ne: 40 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 5)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- X Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- A Václav Grulich
- X Čestmír Hofhanzl
- X Jiří Honajzer
- A Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- A Jan Jegla
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Petr Kavan
- N Robert Kolář
- A Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- A Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- A Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- 0 Gerta Mazalová
- A Ludvík Motyčka
- A Jan Navrátil
- 0 Luboš Němec
- A Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- A Vladimír Procházka
- N Martin Přibáň
- X Miloš Skočovský
- A Martin Syka
- X Dalibor Štambera
- A Pavel Tollner
- N Milan Uhde
- A Jiří Uřičář
- 0 Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- A Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 16N Ne: 120 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- A Jaroslav Broulík
- X Josef Červinka
- X Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- A Alfred Frommer
- N Marta Hubová
- A František Kačenka
- N Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- A Václav Klučka
- N Pavel Kolář
- A Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- N Kateřina Lojdová
- A Jiří Machalík
- N Petr Nečas
- 0 Ladislav Nedorost
- X Jindřich Němčík
- N Jiří Novák
- X Libor Novák
- A Rudolf Opatřil
- A Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- N Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- A Svatomír Recman
- X Vítězslav Sochor
- A Jaroslav Soural
- N Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- N Jaromír Šimánek
- X Josef Ullmann
- N Otakar Vychodil
- N Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 8 | 8 | 0 | 8 | 0 |
Středočeský | 22 | 9 | 6 | 1 | 6 | 0 |
Jihočeský | 13 | 5 | 4 | 1 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 9 | 7 | 5 | 1 | 0 |
Východočeský | 26 | 10 | 5 | 8 | 3 | 0 |
Západočeský | 17 | 8 | 4 | 1 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 25 | 4 | 7 | 5 | 0 |
Severomoravský | 35 | 16 | 12 | 1 | 6 | 0 |
Celkem | 200 | 90 | 50 | 24 | 36 | 0 |