19. schůze, 47. hlasování, 31. května 1994, 18:24
Vl. návrh novely silničního zákona
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 148 | Je třeba: 75
A Ano: 55 | N Ne: 62 | 0 Nepřihlášen: 52 | Z Zdržel se: 31 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 60 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 4)
- X Petr Bachna
- X Eduard Bureš
- N Jan Decker
- A Václav Exner
- 0 Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- 0 Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- 0 Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- N Jan Krámek
- X Oldřich Kužílek
- 0 Petr Lom
- 0 Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- N Jiří Payne
- A Pavel Seifer
- A Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- 0 Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- X Zdeněk Vorlíček
- A Vratislav Votava
- N Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 70 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- N Marek Benda
- A Jan Bláha
- N Ladislav Blažek
- A Ladislav Body
- X Jan Černý
- A Václav Frank
- 0 Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- N Jan Koucký
- N Václav Krása
- 0 Michal Lobkowicz
- A Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- A Tomáš Sojka
- N Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- 0 Jiří Šoler
- X Vladimír Šuman
- N Vlastimil Tlustý
- A Zdeněk Vlček
- A Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Stanislava Bumbová
- A Petra Buzková
- X Jiří Hájek
- 0 Jan Litomiský
- X Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- N Václav Trojan
- N Jan Třebický
- A Jiří Vačkář
- N Vítězslav Valach
- X Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 6N Ne: 80 Nepřihlášen: 8)
- 0 Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- 0 Miroslav Čerbák
- N Petr Čermák
- N Josef Effenberger
- N René Hába
- A Jiří Haringer
- N Josef Holub
- 0 Karel Hrdý
- A Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- N Tomáš Ježek
- N Milada Kadlecová
- N Richard Mandelík
- 0 Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- A Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- 0 Jan Vik
- A Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 2N Ne: 100 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 7)
- X Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- N Ota Fejfar
- 0 Josef Hájek
- N Emil Jaroš
- 0 Stanislav Kozák
- N František Kozel
- 0 Michal Kraus
- N Karel Ledvinka
- X Věnceslav Lukáš
- X Josef Mandík
- N Václav Nájemník
- N Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- N Stanislav Pěnička
- 0 Ladislav Rymeš
- X Pavel Severa
- N Jan Stráský
- 0 Jaroslav Štrait
- N Hana Tomanová
- X Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- A Jaroslav Vlček
- X Jan Vraný
- X Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 6N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- N Ivan Bečvář
- N Josef Bejček
- X Petr Brodský
- A František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- N Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- A Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- N Anna Röschová
- A Miroslav Řezníček
- A Tomáš Štěrba
- 0 Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- X Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 11N Ne: 110 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 9)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- X Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- X Tomáš Fejfar
- A Václav Grulich
- N Čestmír Hofhanzl
- X Jiří Honajzer
- 0 Antonín Hrazdíra
- 0 Josef Hurta
- 0 Jan Jegla
- 0 Jiří Karas
- X Jan Kasal
- X Petr Kavan
- N Robert Kolář
- X Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- A Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- N Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- N Ludvík Motyčka
- X Jan Navrátil
- 0 Luboš Němec
- X Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- A Vladimír Procházka
- N Martin Přibáň
- A Miloš Skočovský
- X Martin Syka
- A Dalibor Štambera
- N Pavel Tollner
- N Milan Uhde
- N Jiří Uřičář
- N Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- A Jozef Wagner
- N Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 12N Ne: 110 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 4)
- A Jaroslav Broulík
- X Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- 0 Alfred Frommer
- N Marta Hubová
- A František Kačenka
- N Jaromír Kalus
- 0 Miroslav Kašpárek
- A Václav Klučka
- A Pavel Kolář
- 0 Josef Křížek
- X Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- 0 Kateřina Lojdová
- 0 Jiří Machalík
- N Petr Nečas
- A Ladislav Nedorost
- N Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- N Libor Novák
- A Rudolf Opatřil
- A Jaroslav Palas
- X Josef Pavela
- N Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- A Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- A Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- X Pavel Šafařík
- N Jaromír Šimánek
- N Josef Ullmann
- N Otakar Vychodil
- N Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 6 | 8 | 4 | 0 |
Středočeský | 22 | 8 | 7 | 5 | 2 | 0 |
Jihočeský | 13 | 4 | 4 | 2 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 6 | 8 | 8 | 0 | 0 |
Východočeský | 26 | 2 | 10 | 7 | 7 | 0 |
Západočeský | 17 | 6 | 5 | 4 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 11 | 11 | 10 | 9 | 0 |
Severomoravský | 35 | 12 | 11 | 8 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 55 | 62 | 52 | 31 | 0 |