19. schůze, 61. hlasování, 1. června 1994, 18:19
Vl. návrh st. záv. účtu ČR za r. 1993
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 163 | Je třeba: 82
A Ano: 2 | N Ne: 5 | 0 Nepřihlášen: 37 | Z Zdržel se: 156 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (0 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 21)
- X Petr Bachna
- X Eduard Bureš
- X Jan Decker
- X Václav Exner
- X Andrej Gjurič
- X Stanislav Gross
- X Pavel Hirš
- X Petr Koháček
- 0 Milena Kolářová
- X Hana Kordová Marvanová
- X Jan Krámek
- X Oldřich Kužílek
- X Petr Lom
- X Ivan Mašek
- X Tomáš Páv
- X Jiří Payne
- X Pavel Seifer
- X Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- 0 Radim Špaček
- X Zdeněk Trojan
- X Zdeněk Vorlíček
- X Vratislav Votava
- X Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 13)
- X Marek Benda
- 0 Jan Bláha
- X Ladislav Blažek
- 0 Ladislav Body
- N Jan Černý
- X Václav Frank
- X Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- X Jan Klas
- X Jan Koucký
- X Václav Krása
- X Michal Lobkowicz
- X Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- 0 Tomáš Sojka
- X Jiří Stadler
- X Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- X Vladimír Šuman
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Zdeněk Vlček
- X Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 9)
- 0 Stanislava Bumbová
- X Petra Buzková
- 0 Jiří Hájek
- X Jan Litomiský
- X Karel Mach
- X Jaroslav Novák
- X Pavel Pešek
- X Václav Trojan
- N Jan Třebický
- X Jiří Vačkář
- X Vítězslav Valach
- 0 Jiří Vlach
- X Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (0 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 18)
- X Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- X Květoslava Čelišová
- X Miroslav Čerbák
- X Petr Čermák
- X Josef Effenberger
- X René Hába
- X Jiří Haringer
- X Josef Holub
- 0 Karel Hrdý
- X Martin Chudoba
- X Josef Ježek
- X Tomáš Ježek
- X Milada Kadlecová
- X Richard Mandelík
- X Eva Matoušková
- X Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- 0 Vladimír Řezáč
- X František Trnka
- X Jan Vik
- X Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (0 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 21)
- X Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- X Ota Fejfar
- X Josef Hájek
- X Emil Jaroš
- 0 Stanislav Kozák
- X František Kozel
- X Michal Kraus
- X Karel Ledvinka
- X Věnceslav Lukáš
- X Josef Mandík
- X Václav Nájemník
- X Libor Novák
- 0 Hana Orgoníková
- X Stanislav Pěnička
- X Ladislav Rymeš
- X Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- X Jaroslav Štrait
- X Hana Tomanová
- X Jaroslav Unger
- X Josef Valenta
- X Jaroslav Vlček
- 0 Jan Vraný
- X Miloslav Výborný
- X Anton Zima
Volební kraj Západočeský (0 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 13)
- X Ivan Bečvář
- X Josef Bejček
- X Petr Brodský
- X František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- X Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- X Hana Lagová
- X Jiří Maryt
- X Miroslav Raška
- X Anna Röschová
- 0 Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- X Oldřich Váca
- X Anna Váchalová
- X Stanislav Volák
- X Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 32)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- X Jiří Bílý
- X Vojtěch Čechák
- X Václav Čundrle
- X Jiří Drápela
- X Tomáš Fejfar
- X Václav Grulich
- X Čestmír Hofhanzl
- X Jiří Honajzer
- X Antonín Hrazdíra
- X Josef Hurta
- X Jan Jegla
- 0 Jiří Karas
- X Jan Kasal
- X Petr Kavan
- X Robert Kolář
- X Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- N Pavel Kulička
- X Milan Loukota
- X Jiří Macháček
- X Jaroslav Matějka
- X Dalibor Matulka
- X Gerta Mazalová
- X Ludvík Motyčka
- A Jan Navrátil
- X Luboš Němec
- X Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- X Vladimír Procházka
- X Martin Přibáň
- X Miloš Skočovský
- X Martin Syka
- X Dalibor Štambera
- 0 Pavel Tollner
- X Milan Uhde
- X Jiří Uřičář
- X Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- X Jozef Wagner
- 0 Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 29)
- X Jaroslav Broulík
- X Josef Červinka
- X Robert Dostál
- X Eva Fischerová
- X Alfred Frommer
- X Marta Hubová
- X František Kačenka
- X Jaromír Kalus
- X Miroslav Kašpárek
- X Václav Klučka
- X Pavel Kolář
- X Josef Křížek
- X Josef Kubiš
- X Vlastislav Kuchař
- 0 Kateřina Lojdová
- X Jiří Machalík
- X Petr Nečas
- 0 Ladislav Nedorost
- X Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- X Libor Novák
- X Rudolf Opatřil
- X Jaroslav Palas
- X Josef Pavela
- X Jiřina Pavlíková
- X František Pluhař
- X Svatomír Recman
- 0 Vítězslav Sochor
- X Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- X Pavel Šafařík
- X Jaromír Šimánek
- X Josef Ullmann
- N Otakar Vychodil
- X Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 0 | 0 | 3 | 21 | 0 |
Středočeský | 22 | 1 | 1 | 7 | 13 | 0 |
Jihočeský | 13 | 0 | 1 | 3 | 9 | 0 |
Severočeský | 22 | 0 | 0 | 4 | 18 | 0 |
Východočeský | 26 | 0 | 0 | 5 | 21 | 0 |
Západočeský | 17 | 0 | 0 | 4 | 13 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 1 | 2 | 6 | 32 | 0 |
Severomoravský | 35 | 0 | 1 | 5 | 29 | 0 |
Celkem | 200 | 2 | 5 | 37 | 156 | 0 |