19. schůze, 136. hlasování, 2. června 1994, 18:12
Zpráva o činnosti Rady ČR pro rozhl. a TV
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 171 | Je třeba: 86
A Ano: 92 | N Ne: 6 | 0 Nepřihlášen: 29 | Z Zdržel se: 73 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 13N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- A Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- 0 Jan Decker
- X Václav Exner
- A Andrej Gjurič
- X Stanislav Gross
- A Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- 0 Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- N Oldřich Kužílek
- 0 Petr Lom
- 0 Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- A Pavel Seifer
- X Marie Stiborová
- A Tomáš Svoboda
- X Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- X Zdeněk Vorlíček
- X Vratislav Votava
- A Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7)
- A Marek Benda
- X Jan Bláha
- A Ladislav Blažek
- 0 Ladislav Body
- A Jan Černý
- X Václav Frank
- X Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- A Jan Klas
- A Jan Koucký
- A Václav Krása
- A Michal Lobkowicz
- X Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- X Tomáš Sojka
- X Jiří Stadler
- N Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- X Vladimír Šuman
- A Vlastimil Tlustý
- A Zdeněk Vlček
- A Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- X Stanislava Bumbová
- X Petra Buzková
- X Jiří Hájek
- A Jan Litomiský
- A Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- A Václav Trojan
- A Jan Třebický
- 0 Jiří Vačkář
- A Vítězslav Valach
- A Jiří Vlach
- X Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 11)
- A Vladimír Budinský
- N Miroslav Čapek
- X Květoslava Čelišová
- X Miroslav Čerbák
- A Petr Čermák
- 0 Josef Effenberger
- X René Hába
- X Jiří Haringer
- A Josef Holub
- X Karel Hrdý
- X Martin Chudoba
- X Josef Ježek
- X Tomáš Ježek
- A Milada Kadlecová
- A Richard Mandelík
- A Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- X Pavel Petržílek
- X Vladimír Řezáč
- 0 František Trnka
- 0 Jan Vik
- X Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 11N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 9)
- X Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- A Ota Fejfar
- 0 Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- X Stanislav Kozák
- A František Kozel
- X Michal Kraus
- X Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- X Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- A Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- A Stanislav Pěnička
- A Ladislav Rymeš
- X Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- X Jaroslav Štrait
- A Hana Tomanová
- N Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- X Jan Vraný
- X Miloslav Výborný
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- 0 Ivan Bečvář
- A Josef Bejček
- A Petr Brodský
- X František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- X Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- X Hana Lagová
- X Jiří Maryt
- A Miroslav Raška
- A Anna Röschová
- X Miroslav Řezníček
- A Tomáš Štěrba
- A Oldřich Váca
- X Anna Váchalová
- A Stanislav Volák
- A Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 17N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 18)
- X Stanislav Bělehrádek
- X Jiří Bílý
- X Vojtěch Čechák
- X Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- X Václav Grulich
- X Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- X Antonín Hrazdíra
- X Josef Hurta
- X Jan Jegla
- 0 Jiří Karas
- A Jan Kasal
- X Petr Kavan
- A Robert Kolář
- X Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- A Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- X Jiří Macháček
- X Jaroslav Matějka
- X Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- A Ludvík Motyčka
- X Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- X Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- A Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- 0 Miloš Skočovský
- A Martin Syka
- X Dalibor Štambera
- A Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- N Jiří Uřičář
- A Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- X Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 18N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 12)
- A Jaroslav Broulík
- A Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- X Eva Fischerová
- A Alfred Frommer
- X Marta Hubová
- X František Kačenka
- A Jaromír Kalus
- 0 Miroslav Kašpárek
- X Václav Klučka
- A Pavel Kolář
- N Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- X Vlastislav Kuchař
- X Kateřina Lojdová
- X Jiří Machalík
- A Petr Nečas
- A Ladislav Nedorost
- A Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- X Libor Novák
- 0 Rudolf Opatřil
- X Jaroslav Palas
- X Josef Pavela
- A Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- X Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- X Jaroslav Soural
- A Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- A Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- A Otakar Vychodil
- A Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 13 | 1 | 4 | 6 | 0 |
Středočeský | 22 | 11 | 1 | 3 | 7 | 0 |
Jihočeský | 13 | 7 | 0 | 2 | 4 | 0 |
Severočeský | 22 | 7 | 1 | 3 | 11 | 0 |
Východočeský | 26 | 11 | 1 | 5 | 9 | 0 |
Západočeský | 17 | 8 | 0 | 3 | 6 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 17 | 1 | 5 | 18 | 0 |
Severomoravský | 35 | 18 | 1 | 4 | 12 | 0 |
Celkem | 200 | 92 | 6 | 29 | 73 | 0 |