15. schůze, 22. hlasování, 1. prosince 1993, 14:57
Návrh na zkrác. zák. lhůty 60 dnů
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 166 | Je třeba: 84
A Ano: 81 | N Ne: 39 | 0 Nepřihlášen: 34 | Z Zdržel se: 46 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5)
- N Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- N Jan Decker
- A Václav Exner
- 0 Andrej Gjurič
- N Stanislav Gross
- A Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- X Milena Kolářová
- X Hana Kordová Marvanová
- N Jan Krámek
- X Oldřich Kužílek
- A Petr Lom
- 0 Ivan Mašek
- 0 Tomáš Páv
- X Jiří Payne
- A Pavel Seifer
- A Marie Stiborová
- X Tomáš Svoboda
- 0 Radim Špaček
- 0 Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- A Vratislav Votava
- A Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7)
- N Marek Benda
- X Jan Bláha
- A Ladislav Blažek
- N Ladislav Body
- A Jan Černý
- A Václav Frank
- N Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- X Jan Koucký
- 0 Václav Krása
- X Michal Lobkowicz
- A Jaroslav Ortman
- X Luděk Rubáš
- A Tomáš Sojka
- X Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- N Jiří Šoler
- A Vladimír Šuman
- A Vlastimil Tlustý
- X Zdeněk Vlček
- X Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Stanislava Bumbová
- 0 Petra Buzková
- A Jiří Hájek
- N Jan Litomiský
- X Karel Mach
- N Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- A Václav Trojan
- A Jan Třebický
- X Jiří Vačkář
- X Vítězslav Valach
- A Jiří Vlach
- N Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 7N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 6)
- 0 Vladimír Budinský
- X Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- X Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- X Josef Effenberger
- X René Hába
- N Jiří Haringer
- A Josef Holub
- N Karel Hrdý
- X Martin Chudoba
- A Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- A Milada Kadlecová
- A Richard Mandelík
- 0 Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- A Vladimír Řezáč
- X František Trnka
- N Jan Vik
- 0 Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 14N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5)
- X Vlastimil Doubrava
- X Jiří Faifr
- A Ota Fejfar
- A Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- X Stanislav Kozák
- A František Kozel
- 0 Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- A Libor Novák
- X Hana Orgoníková
- A Stanislav Pěnička
- A Ladislav Rymeš
- N Pavel Severa
- A Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- A Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- X Jan Vraný
- N Miloslav Výborný
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- A Ivan Bečvář
- A Josef Bejček
- 0 Petr Brodský
- X František Brožík
- N Viktor Dobal
- N Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- A Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- A Anna Röschová
- A Miroslav Řezníček
- X Tomáš Štěrba
- 0 Oldřich Váca
- 0 Anna Váchalová
- A Stanislav Volák
- X Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 18N Ne: 80 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 9)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- N Jiří Bílý
- X Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- X Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- A Václav Grulich
- X Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- A Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- 0 Jan Jegla
- N Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- N Petr Kavan
- 0 Robert Kolář
- X Josef Krupík
- X Jan Kryčer
- A Pavel Kulička
- A Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- X Ludvík Motyčka
- A Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- 0 Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- X Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- Z Miloš Skočovský
- A Martin Syka
- N Dalibor Štambera
- N Pavel Tollner
- X Milan Uhde
- N Jiří Uřičář
- A Vlastimil Vlček
- N Oldřich Vrcha
- A Jozef Wagner
- N Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 11N Ne: 110 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 8)
- A Jaroslav Broulík
- A Josef Červinka
- A Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- A Alfred Frommer
- X Marta Hubová
- N František Kačenka
- A Jaromír Kalus
- N Miroslav Kašpárek
- A Václav Klučka
- N Pavel Kolář
- 0 Josef Křížek
- N Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- X Kateřina Lojdová
- X Jiří Machalík
- 0 Petr Nečas
- 0 Ladislav Nedorost
- X Jindřich Němčík
- X Jiří Novák
- A Libor Novák
- N Rudolf Opatřil
- X Jaroslav Palas
- N Josef Pavela
- A Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- N Svatomír Recman
- N Vítězslav Sochor
- A Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- N Pavel Šafařík
- X Jaromír Šimánek
- N Josef Ullmann
- 0 Otakar Vychodil
- X Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 10 | 4 | 5 | 5 | 0 |
Středočeský | 22 | 8 | 5 | 2 | 7 | 0 |
Jihočeský | 13 | 6 | 3 | 1 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 7 | 3 | 6 | 6 | 0 |
Východočeský | 26 | 14 | 3 | 4 | 5 | 0 |
Západočeský | 17 | 7 | 2 | 5 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 18 | 8 | 6 | 9 | 0 |
Severomoravský | 35 | 11 | 11 | 5 | 8 | 0 |
Celkem | 200 | 81 | 39 | 34 | 46 | 0 |