15. schůze, 122. hlasování, 3. prosince 1993, 11:23
Nov.zák.o daních z příjmů
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 176 | Je třeba: 89
A Ano: 127 | N Ne: 13 | 0 Nepřihlášen: 24 | Z Zdržel se: 36 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 16N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- N Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- A Jan Decker
- A Václav Exner
- N Andrej Gjurič
- 0 Stanislav Gross
- X Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- X Jan Krámek
- A Oldřich Kužílek
- A Petr Lom
- A Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- A Pavel Seifer
- A Marie Stiborová
- X Tomáš Svoboda
- A Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- A Vratislav Votava
- X Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 13N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Marek Benda
- A Jan Bláha
- N Ladislav Blažek
- 0 Ladislav Body
- N Jan Černý
- A Václav Frank
- A Josef Janeček
- A Jan Kalvoda
- X Jan Klas
- X Jan Koucký
- N Václav Krása
- N Michal Lobkowicz
- A Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- A Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- A Vladimír Šuman
- X Vlastimil Tlustý
- A Zdeněk Vlček
- A Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- A Stanislava Bumbová
- 0 Petra Buzková
- A Jiří Hájek
- X Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- A Jaroslav Novák
- X Pavel Pešek
- X Václav Trojan
- N Jan Třebický
- A Jiří Vačkář
- X Vítězslav Valach
- A Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 13N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- 0 Vladimír Budinský
- A Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- A Josef Effenberger
- A René Hába
- X Jiří Haringer
- N Josef Holub
- A Karel Hrdý
- A Martin Chudoba
- A Josef Ježek
- A Tomáš Ježek
- X Milada Kadlecová
- A Richard Mandelík
- 0 Eva Matoušková
- X Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- 0 Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- A Jan Vik
- A Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 180 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- 0 Vlastimil Doubrava
- A Jiří Faifr
- X Ota Fejfar
- A Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- A Stanislav Kozák
- A František Kozel
- A Michal Kraus
- 0 Karel Ledvinka
- X Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- A Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- A Stanislav Pěnička
- A Ladislav Rymeš
- A Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- X Hana Tomanová
- A Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- A Ivan Bečvář
- X Josef Bejček
- X Petr Brodský
- A František Brožík
- A Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- A Jiří Maryt
- A Miroslav Raška
- A Anna Röschová
- A Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- X Oldřich Váca
- 0 Anna Váchalová
- A Stanislav Volák
- A Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 280 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 8)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- A Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- 0 Tomáš Fejfar
- A Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- X Jiří Honajzer
- A Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- X Jan Jegla
- A Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- A Petr Kavan
- A Robert Kolář
- A Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- X Pavel Kulička
- A Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- A Ludvík Motyčka
- A Jan Navrátil
- X Luboš Němec
- A Eva Nováková
- X Miroslav Novotný
- A Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- A Miloš Skočovský
- A Martin Syka
- X Dalibor Štambera
- A Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- X Jiří Uřičář
- A Vlastimil Vlček
- A Oldřich Vrcha
- A Jozef Wagner
- X Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 22N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8)
- X Jaroslav Broulík
- X Josef Červinka
- A Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- N Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- A František Kačenka
- 0 Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- A Václav Klučka
- X Pavel Kolář
- A Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- A Kateřina Lojdová
- A Jiří Machalík
- X Petr Nečas
- A Ladislav Nedorost
- N Jindřich Němčík
- X Jiří Novák
- A Libor Novák
- A Rudolf Opatřil
- A Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- X Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- A Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- A Jaroslav Soural
- A Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- N Jaromír Šimánek
- X Josef Ullmann
- X Otakar Vychodil
- N Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 16 | 3 | 1 | 4 | 0 |
Středočeský | 22 | 13 | 4 | 2 | 3 | 0 |
Jihočeský | 13 | 6 | 1 | 2 | 4 | 0 |
Severočeský | 22 | 13 | 1 | 5 | 3 | 0 |
Východočeský | 26 | 18 | 0 | 5 | 3 | 0 |
Západočeský | 17 | 11 | 0 | 3 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 28 | 0 | 5 | 8 | 0 |
Severomoravský | 35 | 22 | 4 | 1 | 8 | 0 |
Celkem | 200 | 127 | 13 | 24 | 36 | 0 |