15. schůze, 206. hlasování, 7. prosince 1993, 14:49
Návrh zák. o stát.rozpočtu ČR na r. 1994
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 189 | Je třeba: 95
A Ano: 73 | N Ne: 82 | 0 Nepřihlášen: 11 | Z Zdržel se: 34 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 15Z Zdržel se: 2)
- X Petr Bachna
- N Eduard Bureš
- N Jan Decker
- A Václav Exner
- N Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- N Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- N Hana Kordová Marvanová
- N Jan Krámek
- N Oldřich Kužílek
- N Petr Lom
- X Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- N Jiří Payne
- A Pavel Seifer
- A Marie Stiborová
- N Tomáš Svoboda
- N Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- A Vratislav Votava
- N Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- X Marek Benda
- A Jan Bláha
- N Ladislav Blažek
- A Ladislav Body
- N Jan Černý
- A Václav Frank
- X Josef Janeček
- X Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- N Václav Krása
- X Michal Lobkowicz
- A Jaroslav Ortman
- N Luděk Rubáš
- A Tomáš Sojka
- N Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- X Vladimír Šuman
- N Vlastimil Tlustý
- A Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- A Stanislava Bumbová
- 0 Petra Buzková
- X Jiří Hájek
- X Jan Litomiský
- X Karel Mach
- A Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- N Václav Trojan
- N Jan Třebický
- A Jiří Vačkář
- X Vítězslav Valach
- N Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 7N Ne: 100 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- N Vladimír Budinský
- A Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- X Miroslav Čerbák
- N Petr Čermák
- X Josef Effenberger
- N René Hába
- 0 Jiří Haringer
- N Josef Holub
- A Karel Hrdý
- A Martin Chudoba
- N Josef Ježek
- N Tomáš Ježek
- N Milada Kadlecová
- N Richard Mandelík
- N Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- X Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- A Jan Vik
- A Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 10N Ne: 90 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- 0 Vlastimil Doubrava
- A Jiří Faifr
- N Ota Fejfar
- A Josef Hájek
- N Emil Jaroš
- A Stanislav Kozák
- X František Kozel
- A Michal Kraus
- N Karel Ledvinka
- X Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- N Václav Nájemník
- N Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- N Stanislav Pěnička
- A Ladislav Rymeš
- X Pavel Severa
- N Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- X Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- A Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- N Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 7N Ne: 6Z Zdržel se: 4)
- N Ivan Bečvář
- X Josef Bejček
- N Petr Brodský
- A František Brožík
- X Viktor Dobal
- N Vladimír Koronthály
- A Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- A Jiří Maryt
- A Miroslav Raška
- N Anna Röschová
- A Miroslav Řezníček
- X Tomáš Štěrba
- N Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- X Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 17N Ne: 160 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7)
- N Stanislav Bělehrádek
- A Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- X Tomáš Fejfar
- A Václav Grulich
- N Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- A Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- X Jan Jegla
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Petr Kavan
- N Robert Kolář
- X Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- N Pavel Kulička
- A Milan Loukota
- A Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- X Gerta Mazalová
- N Ludvík Motyčka
- A Jan Navrátil
- N Luboš Němec
- X Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- A Vladimír Procházka
- N Martin Přibáň
- A Miloš Skočovský
- N Martin Syka
- X Dalibor Štambera
- N Pavel Tollner
- N Milan Uhde
- X Jiří Uřičář
- N Vlastimil Vlček
- A Oldřich Vrcha
- A Jozef Wagner
- N Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 13N Ne: 150 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- A Jaroslav Broulík
- N Josef Červinka
- A Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- X Alfred Frommer
- N Marta Hubová
- A František Kačenka
- N Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- A Václav Klučka
- N Pavel Kolář
- 0 Josef Křížek
- X Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- N Kateřina Lojdová
- A Jiří Machalík
- N Petr Nečas
- 0 Ladislav Nedorost
- N Jindřich Němčík
- N Jiří Novák
- N Libor Novák
- A Rudolf Opatřil
- A Jaroslav Palas
- N Josef Pavela
- X Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- A Svatomír Recman
- X Vítězslav Sochor
- A Jaroslav Soural
- A Zbyšek Stodůlka
- X Pavel Šafařík
- N Jaromír Šimánek
- N Josef Ullmann
- N Otakar Vychodil
- N Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 15 | 0 | 2 | 0 |
Středočeský | 22 | 8 | 7 | 2 | 5 | 0 |
Jihočeský | 13 | 4 | 4 | 1 | 4 | 0 |
Severočeský | 22 | 7 | 10 | 2 | 3 | 0 |
Východočeský | 26 | 10 | 9 | 3 | 4 | 0 |
Západočeský | 17 | 7 | 6 | 0 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 17 | 16 | 1 | 7 | 0 |
Severomoravský | 35 | 13 | 15 | 2 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 73 | 82 | 11 | 34 | 0 |