15. schůze, 221. hlasování, 7. prosince 1993, 15:07
Návrh zák. o stát.rozpočtu ČR na r. 1994
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 166 | Je třeba: 84
A Ano: 91 | N Ne: 47 | 0 Nepřihlášen: 34 | Z Zdržel se: 28 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 12N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- A Petr Bachna
- X Eduard Bureš
- 0 Jan Decker
- N Václav Exner
- A Andrej Gjurič
- 0 Stanislav Gross
- A Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- X Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- N Oldřich Kužílek
- Z Petr Lom
- A Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- X Jiří Payne
- A Pavel Seifer
- N Marie Stiborová
- A Tomáš Svoboda
- A Radim Špaček
- X Zdeněk Trojan
- X Zdeněk Vorlíček
- N Vratislav Votava
- A Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- A Marek Benda
- N Jan Bláha
- A Ladislav Blažek
- A Ladislav Body
- A Jan Černý
- N Václav Frank
- N Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- A Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- A Václav Krása
- 0 Michal Lobkowicz
- N Jaroslav Ortman
- A Luděk Rubáš
- X Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- N Jiří Šoler
- A Vladimír Šuman
- A Vlastimil Tlustý
- 0 Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 8N Ne: 30 Nepřihlášen: 2)
- N Stanislava Bumbová
- 0 Petra Buzková
- N Jiří Hájek
- A Jan Litomiský
- A Karel Mach
- N Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- A Václav Trojan
- A Jan Třebický
- A Jiří Vačkář
- A Vítězslav Valach
- A Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 10N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- A Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- 0 Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- A Petr Čermák
- A Josef Effenberger
- A René Hába
- X Jiří Haringer
- A Josef Holub
- N Karel Hrdý
- X Martin Chudoba
- A Josef Ježek
- N Tomáš Ježek
- A Milada Kadlecová
- A Richard Mandelík
- A Eva Matoušková
- X Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- N Vladimír Řezáč
- 0 František Trnka
- N Jan Vik
- 0 Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 13N Ne: 40 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2)
- 0 Vlastimil Doubrava
- A Jiří Faifr
- A Ota Fejfar
- N Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- N Stanislav Kozák
- A František Kozel
- X Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- A Libor Novák
- 0 Hana Orgoníková
- A Stanislav Pěnička
- A Ladislav Rymeš
- 0 Pavel Severa
- X Jan Stráský
- N Jaroslav Štrait
- A Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- N Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- 0 Miloslav Výborný
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 11N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Ivan Bečvář
- A Josef Bejček
- A Petr Brodský
- N František Brožík
- A Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- N Bohuslav Kuba
- N Hana Lagová
- 0 Jiří Maryt
- A Miroslav Raška
- A Anna Röschová
- X Miroslav Řezníček
- A Tomáš Štěrba
- A Oldřich Váca
- N Anna Váchalová
- A Stanislav Volák
- A Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 12N Ne: 170 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 5)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- N Jiří Bílý
- 0 Vojtěch Čechák
- 0 Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- N Václav Grulich
- X Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- N Antonín Hrazdíra
- 0 Josef Hurta
- 0 Jan Jegla
- X Jiří Karas
- N Jan Kasal
- N Petr Kavan
- A Robert Kolář
- N Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- A Pavel Kulička
- N Milan Loukota
- N Jiří Macháček
- N Jaroslav Matějka
- N Dalibor Matulka
- N Gerta Mazalová
- N Ludvík Motyčka
- N Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- X Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- A Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- 0 Miloš Skočovský
- X Martin Syka
- N Dalibor Štambera
- A Pavel Tollner
- X Milan Uhde
- N Jiří Uřičář
- A Vlastimil Vlček
- N Oldřich Vrcha
- N Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 14N Ne: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 10)
- N Jaroslav Broulík
- A Josef Červinka
- X Robert Dostál
- N Eva Fischerová
- A Alfred Frommer
- X Marta Hubová
- X František Kačenka
- A Jaromír Kalus
- N Miroslav Kašpárek
- X Václav Klučka
- A Pavel Kolář
- 0 Josef Křížek
- 0 Josef Kubiš
- X Vlastislav Kuchař
- X Kateřina Lojdová
- A Jiří Machalík
- X Petr Nečas
- 0 Ladislav Nedorost
- A Jindřich Němčík
- A Jiří Novák
- A Libor Novák
- N Rudolf Opatřil
- A Jaroslav Palas
- X Josef Pavela
- A Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- 0 Svatomír Recman
- 0 Vítězslav Sochor
- X Jaroslav Soural
- N Zbyšek Stodůlka
- N Pavel Šafařík
- A Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- X Otakar Vychodil
- A Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 12 | 4 | 2 | 6 | 0 |
Středočeský | 22 | 11 | 5 | 5 | 1 | 0 |
Jihočeský | 13 | 8 | 3 | 2 | 0 | 0 |
Severočeský | 22 | 10 | 4 | 5 | 3 | 0 |
Východočeský | 26 | 13 | 4 | 7 | 2 | 0 |
Západočeský | 17 | 11 | 4 | 1 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 12 | 17 | 7 | 5 | 0 |
Severomoravský | 35 | 14 | 6 | 5 | 10 | 0 |
Celkem | 200 | 91 | 47 | 34 | 28 | 0 |