15. schůze, 256. hlasování, 8. prosince 1993, 14:29
Nov.zák.o Policii ČR
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 130 | Je třeba: 66
A Ano: 7 | N Ne: 78 | 0 Nepřihlášen: 70 | Z Zdržel se: 45 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 140 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4)
- N Petr Bachna
- X Eduard Bureš
- N Jan Decker
- 0 Václav Exner
- N Andrej Gjurič
- N Stanislav Gross
- N Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- N Hana Kordová Marvanová
- N Jan Krámek
- X Oldřich Kužílek
- N Petr Lom
- N Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- 0 Pavel Seifer
- 0 Marie Stiborová
- A Tomáš Svoboda
- X Radim Špaček
- 0 Zdeněk Trojan
- X Zdeněk Vorlíček
- N Vratislav Votava
- N Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 8)
- A Marek Benda
- 0 Jan Bláha
- N Ladislav Blažek
- X Ladislav Body
- X Jan Černý
- X Václav Frank
- X Josef Janeček
- X Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- 0 Václav Krása
- 0 Michal Lobkowicz
- 0 Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- X Tomáš Sojka
- N Jiří Stadler
- 0 Jaroslav Sýkora
- X Jiří Šoler
- X Vladimír Šuman
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- X Stanislava Bumbová
- 0 Petra Buzková
- N Jiří Hájek
- A Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- X Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- X Václav Trojan
- N Jan Třebický
- N Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- N Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (N Ne: 80 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 4)
- N Vladimír Budinský
- X Miroslav Čapek
- X Květoslava Čelišová
- N Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- 0 Josef Effenberger
- 0 René Hába
- X Jiří Haringer
- N Josef Holub
- 0 Karel Hrdý
- 0 Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- N Tomáš Ježek
- N Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- 0 Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- X Vladimír Řezáč
- N František Trnka
- 0 Jan Vik
- N Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 1N Ne: 120 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 4)
- 0 Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- N Ota Fejfar
- 0 Josef Hájek
- N Emil Jaroš
- N Stanislav Kozák
- N František Kozel
- 0 Michal Kraus
- N Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- X Josef Mandík
- N Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- N Hana Orgoníková
- N Stanislav Pěnička
- X Ladislav Rymeš
- N Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- X Jaroslav Štrait
- X Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- N Jaroslav Vlček
- 0 Jan Vraný
- N Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4)
- N Ivan Bečvář
- N Josef Bejček
- 0 Petr Brodský
- 0 František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- X Hana Lagová
- X Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- N Anna Röschová
- N Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- N Oldřich Váca
- X Anna Váchalová
- N Stanislav Volák
- X Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (N Ne: 150 Nepřihlášen: 17Z Zdržel se: 9)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- 0 Jiří Bílý
- X Vojtěch Čechák
- X Václav Čundrle
- N Jiří Drápela
- N Tomáš Fejfar
- X Václav Grulich
- 0 Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- X Antonín Hrazdíra
- 0 Josef Hurta
- 0 Jan Jegla
- X Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- X Petr Kavan
- N Robert Kolář
- N Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- N Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- N Jiří Macháček
- N Jaroslav Matějka
- N Dalibor Matulka
- 0 Gerta Mazalová
- N Ludvík Motyčka
- 0 Jan Navrátil
- 0 Luboš Němec
- 0 Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- N Vladimír Procházka
- N Martin Přibáň
- Z Miloš Skočovský
- N Martin Syka
- 0 Dalibor Štambera
- 0 Pavel Tollner
- 0 Milan Uhde
- X Jiří Uřičář
- N Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- 0 Jozef Wagner
- X Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 2N Ne: 150 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 9)
- X Jaroslav Broulík
- 0 Josef Červinka
- X Robert Dostál
- 0 Eva Fischerová
- X Alfred Frommer
- N Marta Hubová
- N František Kačenka
- 0 Jaromír Kalus
- X Miroslav Kašpárek
- 0 Václav Klučka
- A Pavel Kolář
- N Josef Křížek
- N Josef Kubiš
- 0 Vlastislav Kuchař
- N Kateřina Lojdová
- 0 Jiří Machalík
- X Petr Nečas
- 0 Ladislav Nedorost
- N Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- X Libor Novák
- N Rudolf Opatřil
- X Jaroslav Palas
- N Josef Pavela
- N Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- X Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- N Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- N Pavel Šafařík
- N Jaromír Šimánek
- N Josef Ullmann
- X Otakar Vychodil
- N Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 1 | 14 | 5 | 4 | 0 |
Středočeský | 22 | 1 | 3 | 10 | 8 | 0 |
Jihočeský | 13 | 1 | 5 | 4 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 0 | 8 | 10 | 4 | 0 |
Východočeský | 26 | 1 | 12 | 9 | 4 | 0 |
Západočeský | 17 | 1 | 6 | 6 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 0 | 15 | 17 | 9 | 0 |
Severomoravský | 35 | 2 | 15 | 9 | 9 | 0 |
Celkem | 200 | 7 | 78 | 70 | 45 | 0 |