15. schůze, 266. hlasování, 8. prosince 1993, 17:45
Nov.zák.o uprchlících
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 122 | Je třeba: 62
A Ano: 36 | N Ne: 54 | 0 Nepřihlášen: 78 | Z Zdržel se: 32 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 120 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- N Petr Bachna
- N Eduard Bureš
- X Jan Decker
- A Václav Exner
- N Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- 0 Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- X Hana Kordová Marvanová
- N Jan Krámek
- N Oldřich Kužílek
- N Petr Lom
- 0 Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- 0 Pavel Seifer
- A Marie Stiborová
- N Tomáš Svoboda
- N Radim Špaček
- 0 Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- A Vratislav Votava
- N Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 4)
- X Marek Benda
- 0 Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- 0 Ladislav Body
- N Jan Černý
- A Václav Frank
- X Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- X Václav Krása
- X Michal Lobkowicz
- 0 Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- A Tomáš Sojka
- N Jiří Stadler
- 0 Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- N Vladimír Šuman
- N Vlastimil Tlustý
- 0 Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- 0 Stanislava Bumbová
- 0 Petra Buzková
- 0 Jiří Hájek
- N Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- A Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- 0 Václav Trojan
- N Jan Třebický
- X Jiří Vačkář
- N Vítězslav Valach
- X Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 3)
- N Vladimír Budinský
- A Miroslav Čapek
- 0 Květoslava Čelišová
- N Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- X Josef Effenberger
- 0 René Hába
- X Jiří Haringer
- N Josef Holub
- X Karel Hrdý
- 0 Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- N Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- 0 Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- A Vladimír Řezáč
- 0 František Trnka
- 0 Jan Vik
- A Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 7N Ne: 50 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 3)
- 0 Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- X Ota Fejfar
- 0 Josef Hájek
- N Emil Jaroš
- A Stanislav Kozák
- 0 František Kozel
- 0 Michal Kraus
- N Karel Ledvinka
- X Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- N Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- 0 Stanislav Pěnička
- A Ladislav Rymeš
- 0 Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- N Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- A Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- X Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 5)
- X Ivan Bečvář
- X Josef Bejček
- X Petr Brodský
- 0 František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- N Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- 0 Hana Lagová
- A Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- X Anna Röschová
- 0 Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- 0 Oldřich Váca
- 0 Anna Váchalová
- X Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 11N Ne: 90 Nepřihlášen: 15Z Zdržel se: 6)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- X Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- X Jiří Drápela
- N Tomáš Fejfar
- 0 Václav Grulich
- N Čestmír Hofhanzl
- 0 Jiří Honajzer
- A Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- 0 Jan Jegla
- N Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- A Petr Kavan
- N Robert Kolář
- X Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- N Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- X Ludvík Motyčka
- 0 Jan Navrátil
- N Luboš Němec
- 0 Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- A Vladimír Procházka
- N Martin Přibáň
- 0 Miloš Skočovský
- N Martin Syka
- 0 Dalibor Štambera
- 0 Pavel Tollner
- X Milan Uhde
- X Jiří Uřičář
- A Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- A Jozef Wagner
- 0 Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 5N Ne: 120 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 7)
- 0 Jaroslav Broulík
- N Josef Červinka
- N Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- X Alfred Frommer
- N Marta Hubová
- 0 František Kačenka
- 0 Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- 0 Václav Klučka
- N Pavel Kolář
- X Josef Křížek
- X Josef Kubiš
- 0 Vlastislav Kuchař
- N Kateřina Lojdová
- X Jiří Machalík
- N Petr Nečas
- 0 Ladislav Nedorost
- X Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- N Libor Novák
- 0 Rudolf Opatřil
- A Jaroslav Palas
- X Josef Pavela
- N Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- A Svatomír Recman
- 0 Vítězslav Sochor
- A Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- X Pavel Šafařík
- N Jaromír Šimánek
- N Josef Ullmann
- 0 Otakar Vychodil
- N Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 12 | 5 | 2 | 0 |
Středočeský | 22 | 3 | 5 | 10 | 4 | 0 |
Jihočeský | 13 | 1 | 4 | 6 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 3 | 5 | 11 | 3 | 0 |
Východočeský | 26 | 7 | 5 | 11 | 3 | 0 |
Západočeský | 17 | 1 | 2 | 9 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 11 | 9 | 15 | 6 | 0 |
Severomoravský | 35 | 5 | 12 | 11 | 7 | 0 |
Celkem | 200 | 36 | 54 | 78 | 32 | 0 |