16. schůze, 46. hlasování, 16. února 1994, 12:33
Návrh na zrušení stát. tabák. monopolu
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 160 | Je třeba: 81
A Ano: 67 | N Ne: 61 | 0 Nepřihlášen: 40 | Z Zdržel se: 32 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11N Ne: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- N Jan Decker
- N Václav Exner
- X Andrej Gjurič
- N Stanislav Gross
- 0 Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- X Oldřich Kužílek
- N Petr Lom
- 0 Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- 0 Pavel Seifer
- N Marie Stiborová
- A Tomáš Svoboda
- A Radim Špaček
- N Zdeněk Trojan
- N Zdeněk Vorlíček
- N Vratislav Votava
- A Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 80 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- A Marek Benda
- 0 Jan Bláha
- A Ladislav Blažek
- N Ladislav Body
- A Jan Černý
- N Václav Frank
- N Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- A Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- A Václav Krása
- A Michal Lobkowicz
- N Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- N Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- N Jaroslav Sýkora
- N Jiří Šoler
- X Vladimír Šuman
- A Vlastimil Tlustý
- 0 Zdeněk Vlček
- N Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- X Stanislava Bumbová
- A Petra Buzková
- N Jiří Hájek
- 0 Jan Litomiský
- X Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- A Václav Trojan
- A Jan Třebický
- 0 Jiří Vačkář
- X Vítězslav Valach
- A Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 7N Ne: 90 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- A Vladimír Budinský
- N Miroslav Čapek
- N Květoslava Čelišová
- N Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- N Josef Effenberger
- 0 René Hába
- N Jiří Haringer
- A Josef Holub
- 0 Karel Hrdý
- N Martin Chudoba
- X Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- A Milada Kadlecová
- A Richard Mandelík
- A Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- A Pavel Petržílek
- N Vladimír Řezáč
- N František Trnka
- 0 Jan Vik
- N Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 8N Ne: 80 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4)
- A Vlastimil Doubrava
- X Jiří Faifr
- A Ota Fejfar
- N Josef Hájek
- N Emil Jaroš
- N Stanislav Kozák
- A František Kozel
- X Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- N Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- 0 Hana Orgoníková
- A Stanislav Pěnička
- N Ladislav Rymeš
- N Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- X Jaroslav Štrait
- A Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- X Jaroslav Vlček
- N Jan Vraný
- N Miloslav Výborný
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4)
- 0 Ivan Bečvář
- A Josef Bejček
- A Petr Brodský
- X František Brožík
- A Viktor Dobal
- X Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- X Hana Lagová
- N Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- A Anna Röschová
- A Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- 0 Oldřich Váca
- X Anna Váchalová
- N Stanislav Volák
- A Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 130 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 10)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- N Jiří Bílý
- X Vojtěch Čechák
- X Václav Čundrle
- N Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- A Václav Grulich
- 0 Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- N Antonín Hrazdíra
- N Josef Hurta
- 0 Jan Jegla
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- N Petr Kavan
- A Robert Kolář
- 0 Josef Krupík
- X Jan Kryčer
- A Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- X Jaroslav Matějka
- X Dalibor Matulka
- X Gerta Mazalová
- N Ludvík Motyčka
- N Jan Navrátil
- X Luboš Němec
- N Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- N Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- N Miloš Skočovský
- 0 Martin Syka
- 0 Dalibor Štambera
- N Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- X Jiří Uřičář
- X Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- X Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 12N Ne: 120 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7)
- X Jaroslav Broulík
- A Josef Červinka
- X Robert Dostál
- X Eva Fischerová
- X Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- N František Kačenka
- 0 Jaromír Kalus
- X Miroslav Kašpárek
- N Václav Klučka
- A Pavel Kolář
- N Josef Křížek
- N Josef Kubiš
- N Vlastislav Kuchař
- A Kateřina Lojdová
- N Jiří Machalík
- 0 Petr Nečas
- A Ladislav Nedorost
- A Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- A Libor Novák
- N Rudolf Opatřil
- X Jaroslav Palas
- N Josef Pavela
- X Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- N Svatomír Recman
- N Vítězslav Sochor
- N Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- N Pavel Šafařík
- A Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- A Otakar Vychodil
- A Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 11 | 8 | 3 | 2 | 0 |
Středočeský | 22 | 8 | 8 | 5 | 1 | 0 |
Jihočeský | 13 | 6 | 1 | 3 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 7 | 9 | 5 | 1 | 0 |
Východočeský | 26 | 8 | 8 | 6 | 4 | 0 |
Západočeský | 17 | 6 | 2 | 5 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 9 | 13 | 9 | 10 | 0 |
Severomoravský | 35 | 12 | 12 | 4 | 7 | 0 |
Celkem | 200 | 67 | 61 | 40 | 32 | 0 |