17. schůze, 10. hlasování, 22. března 1994, 14:15
Návrh org.výb. na výjim.upušt.od proj.zás.zák.
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 174 | Je třeba: 88
A Ano: 97 | N Ne: 37 | 0 Nepřihlášen: 26 | Z Zdržel se: 40 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 14N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- A Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- A Jan Decker
- N Václav Exner
- A Andrej Gjurič
- 0 Stanislav Gross
- X Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- X Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- A Oldřich Kužílek
- A Petr Lom
- A Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- X Pavel Seifer
- N Marie Stiborová
- A Tomáš Svoboda
- X Radim Špaček
- X Zdeněk Trojan
- N Zdeněk Vorlíček
- N Vratislav Votava
- A Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 13N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- A Marek Benda
- X Jan Bláha
- A Ladislav Blažek
- X Ladislav Body
- A Jan Černý
- A Václav Frank
- X Josef Janeček
- A Jan Kalvoda
- A Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- A Václav Krása
- A Michal Lobkowicz
- N Jaroslav Ortman
- A Luděk Rubáš
- X Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- 0 Jiří Šoler
- A Vladimír Šuman
- A Vlastimil Tlustý
- 0 Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 40 Nepřihlášen: 2)
- N Stanislava Bumbová
- N Petra Buzková
- 0 Jiří Hájek
- A Jan Litomiský
- A Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- A Václav Trojan
- A Jan Třebický
- N Jiří Vačkář
- A Vítězslav Valach
- A Jiří Vlach
- N Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 8)
- X Vladimír Budinský
- X Miroslav Čapek
- N Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- A Josef Effenberger
- A René Hába
- 0 Jiří Haringer
- A Josef Holub
- X Karel Hrdý
- X Martin Chudoba
- A Josef Ježek
- X Tomáš Ježek
- A Milada Kadlecová
- X Richard Mandelík
- X Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- 0 Vladimír Řezáč
- X František Trnka
- 0 Jan Vik
- N Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 13N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- X Vlastimil Doubrava
- X Jiří Faifr
- A Ota Fejfar
- N Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- N Stanislav Kozák
- A František Kozel
- X Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- N Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- A Libor Novák
- X Hana Orgoníková
- A Stanislav Pěnička
- N Ladislav Rymeš
- A Pavel Severa
- A Jan Stráský
- N Jaroslav Štrait
- A Hana Tomanová
- X Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- X Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- A Ivan Bečvář
- A Josef Bejček
- A Petr Brodský
- N František Brožík
- A Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- X Hana Lagová
- X Jiří Maryt
- X Miroslav Raška
- A Anna Röschová
- X Miroslav Řezníček
- X Tomáš Štěrba
- A Oldřich Váca
- N Anna Váchalová
- A Stanislav Volák
- X Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 19N Ne: 100 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 6)
- A Stanislav Bělehrádek
- X Jiří Bílý
- N Vojtěch Čechák
- X Václav Čundrle
- N Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- N Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- X Antonín Hrazdíra
- N Josef Hurta
- N Jan Jegla
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- 0 Petr Kavan
- A Robert Kolář
- A Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- A Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- N Jiří Macháček
- X Jaroslav Matějka
- N Dalibor Matulka
- X Gerta Mazalová
- A Ludvík Motyčka
- N Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- 0 Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- X Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- N Miloš Skočovský
- A Martin Syka
- 0 Dalibor Štambera
- A Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- A Jiří Uřičář
- A Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- N Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 16N Ne: 90 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5)
- N Jaroslav Broulík
- A Josef Červinka
- N Robert Dostál
- N Eva Fischerová
- A Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- N František Kačenka
- A Jaromír Kalus
- 0 Miroslav Kašpárek
- X Václav Klučka
- A Pavel Kolář
- N Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- N Vlastislav Kuchař
- 0 Kateřina Lojdová
- 0 Jiří Machalík
- 0 Petr Nečas
- X Ladislav Nedorost
- X Jindřich Němčík
- A Jiří Novák
- A Libor Novák
- N Rudolf Opatřil
- N Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- A Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- N Svatomír Recman
- X Vítězslav Sochor
- X Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- A Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- A Otakar Vychodil
- A Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 14 | 4 | 1 | 5 | 0 |
Středočeský | 22 | 13 | 1 | 4 | 4 | 0 |
Jihočeský | 13 | 7 | 4 | 2 | 0 | 0 |
Severočeský | 22 | 7 | 2 | 5 | 8 | 0 |
Východočeský | 26 | 13 | 5 | 2 | 6 | 0 |
Západočeský | 17 | 8 | 2 | 1 | 6 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 19 | 10 | 6 | 6 | 0 |
Severomoravský | 35 | 16 | 9 | 5 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 97 | 37 | 26 | 40 | 0 |