17. schůze, 147. hlasování, 24. března 1994, 11:43
Vl.návrh zák.-vlastn.vztahy k bytům
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 172 | Je třeba: 87
A Ano: 105 | N Ne: 3 | 0 Nepřihlášen: 28 | Z Zdržel se: 64 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 160 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7)
- A Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- A Jan Decker
- X Václav Exner
- A Andrej Gjurič
- X Stanislav Gross
- X Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- A Oldřich Kužílek
- X Petr Lom
- A Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- X Pavel Seifer
- X Marie Stiborová
- A Tomáš Svoboda
- A Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- X Zdeněk Vorlíček
- 0 Vratislav Votava
- A Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- A Marek Benda
- X Jan Bláha
- A Ladislav Blažek
- X Ladislav Body
- A Jan Černý
- X Václav Frank
- A Josef Janeček
- A Jan Kalvoda
- A Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- A Václav Krása
- A Michal Lobkowicz
- X Jaroslav Ortman
- A Luděk Rubáš
- X Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- X Jiří Šoler
- A Vladimír Šuman
- A Vlastimil Tlustý
- 0 Zdeněk Vlček
- A Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- X Stanislava Bumbová
- X Petra Buzková
- 0 Jiří Hájek
- A Jan Litomiský
- A Karel Mach
- X Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- A Václav Trojan
- A Jan Třebický
- X Jiří Vačkář
- X Vítězslav Valach
- A Jiří Vlach
- X Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 8)
- A Vladimír Budinský
- X Miroslav Čapek
- X Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- X Petr Čermák
- A Josef Effenberger
- A René Hába
- A Jiří Haringer
- A Josef Holub
- X Karel Hrdý
- X Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- X Tomáš Ježek
- A Milada Kadlecová
- A Richard Mandelík
- A Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- 0 Vladimír Řezáč
- X František Trnka
- 0 Jan Vik
- X Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 13N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 7)
- 0 Vlastimil Doubrava
- X Jiří Faifr
- A Ota Fejfar
- N Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- A Stanislav Kozák
- A František Kozel
- X Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- X Josef Mandík
- X Václav Nájemník
- A Libor Novák
- X Hana Orgoníková
- A Stanislav Pěnička
- X Ladislav Rymeš
- A Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- X Jaroslav Štrait
- A Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- A Ivan Bečvář
- A Josef Bejček
- A Petr Brodský
- X František Brožík
- A Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- X Hana Lagová
- X Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- A Anna Röschová
- X Miroslav Řezníček
- A Tomáš Štěrba
- A Oldřich Váca
- X Anna Váchalová
- A Stanislav Volák
- A Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 20N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 13)
- A Stanislav Bělehrádek
- X Jiří Bílý
- X Vojtěch Čechák
- N Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- X Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- X Antonín Hrazdíra
- 0 Josef Hurta
- X Jan Jegla
- A Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- X Petr Kavan
- A Robert Kolář
- A Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- A Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- X Jaroslav Matějka
- X Dalibor Matulka
- X Gerta Mazalová
- A Ludvík Motyčka
- X Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- A Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- X Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- Z Miloš Skočovský
- A Martin Syka
- 0 Dalibor Štambera
- A Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- A Jiří Uřičář
- A Vlastimil Vlček
- X Oldřich Vrcha
- N Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 160 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 12)
- X Jaroslav Broulík
- A Josef Červinka
- X Robert Dostál
- X Eva Fischerová
- 0 Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- 0 František Kačenka
- A Jaromír Kalus
- X Miroslav Kašpárek
- X Václav Klučka
- A Pavel Kolář
- X Josef Křížek
- 0 Josef Kubiš
- X Vlastislav Kuchař
- 0 Kateřina Lojdová
- 0 Jiří Machalík
- 0 Petr Nečas
- X Ladislav Nedorost
- A Jindřich Němčík
- A Jiří Novák
- A Libor Novák
- X Rudolf Opatřil
- X Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- A Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- X Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- X Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- A Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- A Otakar Vychodil
- A Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 16 | 0 | 1 | 7 | 0 |
Středočeský | 22 | 14 | 0 | 2 | 6 | 0 |
Jihočeský | 13 | 6 | 0 | 1 | 6 | 0 |
Severočeský | 22 | 10 | 0 | 4 | 8 | 0 |
Východočeský | 26 | 13 | 1 | 5 | 7 | 0 |
Západočeský | 17 | 10 | 0 | 2 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 20 | 2 | 6 | 13 | 0 |
Severomoravský | 35 | 16 | 0 | 7 | 12 | 0 |
Celkem | 200 | 105 | 3 | 28 | 64 | 0 |