17. schůze, 174. hlasování, 24. března 1994, 16:37
Odpovědi členů vlády na interpelace poslanců
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 107 | Je třeba: 54
A Ano: 34 | N Ne: 32 | 0 Nepřihlášen: 93 | Z Zdržel se: 41 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 6)
- 0 Petr Bachna
- X Eduard Bureš
- 0 Jan Decker
- A Václav Exner
- 0 Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- 0 Pavel Hirš
- X Petr Koháček
- X Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- X Jan Krámek
- 0 Oldřich Kužílek
- X Petr Lom
- X Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- A Pavel Seifer
- A Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- 0 Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- 0 Zdeněk Vorlíček
- A Vratislav Votava
- N Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 60 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 5)
- N Marek Benda
- A Jan Bláha
- N Ladislav Blažek
- X Ladislav Body
- N Jan Černý
- 0 Václav Frank
- 0 Josef Janeček
- X Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- N Václav Krása
- 0 Michal Lobkowicz
- 0 Jaroslav Ortman
- X Luděk Rubáš
- A Tomáš Sojka
- N Jiří Stadler
- 0 Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- X Vladimír Šuman
- X Vlastimil Tlustý
- 0 Zdeněk Vlček
- A Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- A Stanislava Bumbová
- X Petra Buzková
- 0 Jiří Hájek
- N Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- A Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- 0 Václav Trojan
- 0 Jan Třebický
- X Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- N Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 3)
- 0 Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- 0 Květoslava Čelišová
- N Miroslav Čerbák
- X Petr Čermák
- X Josef Effenberger
- X René Hába
- 0 Jiří Haringer
- 0 Josef Holub
- A Karel Hrdý
- 0 Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- N Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- 0 Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- 0 Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- 0 Jan Vik
- 0 Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 15Z Zdržel se: 6)
- 0 Vlastimil Doubrava
- X Jiří Faifr
- 0 Ota Fejfar
- 0 Josef Hájek
- X Emil Jaroš
- X Stanislav Kozák
- 0 František Kozel
- A Michal Kraus
- X Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- X Josef Mandík
- 0 Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- 0 Hana Orgoníková
- 0 Stanislav Pěnička
- 0 Ladislav Rymeš
- 0 Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- N Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- X Miloslav Výborný
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 7)
- X Ivan Bečvář
- X Josef Bejček
- X Petr Brodský
- 0 František Brožík
- N Viktor Dobal
- N Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- X Hana Lagová
- 0 Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- X Anna Röschová
- A Miroslav Řezníček
- X Tomáš Štěrba
- X Oldřich Váca
- 0 Anna Váchalová
- 0 Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 80 Nepřihlášen: 19Z Zdržel se: 5)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- A Jiří Bílý
- 0 Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- 0 Jiří Drápela
- N Tomáš Fejfar
- A Václav Grulich
- N Čestmír Hofhanzl
- 0 Jiří Honajzer
- X Antonín Hrazdíra
- 0 Josef Hurta
- X Jan Jegla
- N Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- A Petr Kavan
- 0 Robert Kolář
- 0 Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- N Ludvík Motyčka
- 0 Jan Navrátil
- N Luboš Němec
- N Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- A Vladimír Procházka
- 0 Martin Přibáň
- 0 Miloš Skočovský
- 0 Martin Syka
- 0 Dalibor Štambera
- N Pavel Tollner
- X Milan Uhde
- 0 Jiří Uřičář
- X Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- A Jozef Wagner
- X Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 6N Ne: 60 Nepřihlášen: 16Z Zdržel se: 7)
- A Jaroslav Broulík
- N Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- 0 Alfred Frommer
- X Marta Hubová
- 0 František Kačenka
- X Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- 0 Václav Klučka
- X Pavel Kolář
- 0 Josef Křížek
- 0 Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- 0 Kateřina Lojdová
- 0 Jiří Machalík
- 0 Petr Nečas
- A Ladislav Nedorost
- X Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- N Libor Novák
- 0 Rudolf Opatřil
- X Jaroslav Palas
- N Josef Pavela
- 0 Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- A Svatomír Recman
- 0 Vítězslav Sochor
- 0 Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- N Pavel Šafařík
- 0 Jaromír Šimánek
- X Josef Ullmann
- N Otakar Vychodil
- X Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 2 | 10 | 6 | 0 |
Středočeský | 22 | 4 | 6 | 7 | 5 | 0 |
Jihočeský | 13 | 3 | 3 | 5 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 2 | 3 | 14 | 3 | 0 |
Východočeský | 26 | 3 | 2 | 15 | 6 | 0 |
Západočeský | 17 | 1 | 2 | 7 | 7 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 9 | 8 | 19 | 5 | 0 |
Severomoravský | 35 | 6 | 6 | 16 | 7 | 0 |
Celkem | 200 | 34 | 32 | 93 | 41 | 0 |