17. schůze, 176. hlasování, 24. března 1994, 16:42
Odpovědi členů vlády na interpelace poslanců
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 103 | Je třeba: 52
A Ano: 23 | N Ne: 48 | 0 Nepřihlášen: 97 | Z Zdržel se: 32 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 90 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 3)
- 0 Petr Bachna
- N Eduard Bureš
- 0 Jan Decker
- A Václav Exner
- 0 Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- 0 Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- X Jan Krámek
- 0 Oldřich Kužílek
- N Petr Lom
- N Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- N Jiří Payne
- X Pavel Seifer
- A Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- N Radim Špaček
- X Zdeněk Trojan
- 0 Zdeněk Vorlíček
- A Vratislav Votava
- N Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 3)
- N Marek Benda
- X Jan Bláha
- N Ladislav Blažek
- 0 Ladislav Body
- N Jan Černý
- 0 Václav Frank
- 0 Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- X Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- N Václav Krása
- 0 Michal Lobkowicz
- 0 Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- A Tomáš Sojka
- N Jiří Stadler
- 0 Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- N Vladimír Šuman
- X Vlastimil Tlustý
- 0 Zdeněk Vlček
- A Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- X Stanislava Bumbová
- 0 Petra Buzková
- 0 Jiří Hájek
- N Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- A Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- 0 Václav Trojan
- N Jan Třebický
- X Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- N Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 3)
- 0 Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- 0 Květoslava Čelišová
- N Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- N Josef Effenberger
- N René Hába
- 0 Jiří Haringer
- 0 Josef Holub
- X Karel Hrdý
- 0 Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- X Tomáš Ježek
- N Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- 0 Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- X Pavel Petržílek
- 0 Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- 0 Jan Vik
- 0 Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 15Z Zdržel se: 3)
- 0 Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- 0 Ota Fejfar
- 0 Josef Hájek
- 0 Emil Jaroš
- X Stanislav Kozák
- 0 František Kozel
- X Michal Kraus
- N Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- N Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- 0 Hana Orgoníková
- N Stanislav Pěnička
- 0 Ladislav Rymeš
- 0 Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- N Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- X Jan Vraný
- N Miloslav Výborný
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 1)
- 0 Ivan Bečvář
- N Josef Bejček
- N Petr Brodský
- 0 František Brožík
- N Viktor Dobal
- N Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- X Hana Lagová
- 0 Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- N Anna Röschová
- A Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- N Oldřich Váca
- 0 Anna Váchalová
- 0 Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 50 Nepřihlášen: 21Z Zdržel se: 7)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- A Jiří Bílý
- 0 Vojtěch Čechák
- X Václav Čundrle
- 0 Jiří Drápela
- N Tomáš Fejfar
- A Václav Grulich
- N Čestmír Hofhanzl
- 0 Jiří Honajzer
- 0 Antonín Hrazdíra
- 0 Josef Hurta
- 0 Jan Jegla
- X Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- A Petr Kavan
- 0 Robert Kolář
- 0 Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- A Jiří Macháček
- X Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- X Gerta Mazalová
- N Ludvík Motyčka
- A Jan Navrátil
- N Luboš Němec
- N Eva Nováková
- X Miroslav Novotný
- A Vladimír Procházka
- 0 Martin Přibáň
- 0 Miloš Skočovský
- 0 Martin Syka
- 0 Dalibor Štambera
- X Pavel Tollner
- X Milan Uhde
- 0 Jiří Uřičář
- 0 Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- A Jozef Wagner
- 0 Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 2N Ne: 70 Nepřihlášen: 16Z Zdržel se: 10)
- X Jaroslav Broulík
- N Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- X Eva Fischerová
- 0 Alfred Frommer
- X Marta Hubová
- 0 František Kačenka
- N Jaromír Kalus
- X Miroslav Kašpárek
- 0 Václav Klučka
- N Pavel Kolář
- 0 Josef Křížek
- 0 Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- 0 Kateřina Lojdová
- 0 Jiří Machalík
- 0 Petr Nečas
- X Ladislav Nedorost
- X Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- N Libor Novák
- 0 Rudolf Opatřil
- X Jaroslav Palas
- N Josef Pavela
- 0 Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- A Svatomír Recman
- 0 Vítězslav Sochor
- 0 Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- N Pavel Šafařík
- 0 Jaromír Šimánek
- X Josef Ullmann
- X Otakar Vychodil
- X Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 9 | 8 | 3 | 0 |
Středočeský | 22 | 3 | 6 | 10 | 3 | 0 |
Jihočeský | 13 | 2 | 4 | 5 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 1 | 5 | 13 | 3 | 0 |
Východočeský | 26 | 2 | 6 | 15 | 3 | 0 |
Západočeský | 17 | 1 | 6 | 9 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 8 | 5 | 21 | 7 | 0 |
Severomoravský | 35 | 2 | 7 | 16 | 10 | 0 |
Celkem | 200 | 23 | 48 | 97 | 32 | 0 |