18. schůze, 147. hlasování, 29. dubna 1994, 15:41
Novela zák. o mimosoudních rehabilitacích
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 172 | Je třeba: 87
A Ano: 20 | N Ne: 108 | 0 Nepřihlášen: 28 | Z Zdržel se: 44 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 15Z Zdržel se: 6)
- X Petr Bachna
- N Eduard Bureš
- N Jan Decker
- N Václav Exner
- N Andrej Gjurič
- X Stanislav Gross
- N Pavel Hirš
- X Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- N Jan Krámek
- N Oldřich Kužílek
- Z Petr Lom
- N Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- X Pavel Seifer
- N Marie Stiborová
- N Tomáš Svoboda
- N Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- N Zdeněk Vorlíček
- N Vratislav Votava
- X Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 150 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- N Marek Benda
- X Jan Bláha
- X Ladislav Blažek
- N Ladislav Body
- N Jan Černý
- N Václav Frank
- N Josef Janeček
- N Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- N Václav Krása
- N Michal Lobkowicz
- N Jaroslav Ortman
- X Luděk Rubáš
- N Tomáš Sojka
- N Jiří Stadler
- N Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- N Vladimír Šuman
- X Vlastimil Tlustý
- N Zdeněk Vlček
- A Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- N Stanislava Bumbová
- 0 Petra Buzková
- X Jiří Hájek
- N Jan Litomiský
- N Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- X Pavel Pešek
- A Václav Trojan
- A Jan Třebický
- N Jiří Vačkář
- N Vítězslav Valach
- X Jiří Vlach
- X Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 1N Ne: 150 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- X Vladimír Budinský
- N Miroslav Čapek
- X Květoslava Čelišová
- N Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- N Josef Effenberger
- N René Hába
- N Jiří Haringer
- N Josef Holub
- 0 Karel Hrdý
- N Martin Chudoba
- N Josef Ježek
- N Tomáš Ježek
- N Milada Kadlecová
- N Richard Mandelík
- N Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- N Vladimír Řezáč
- X František Trnka
- A Jan Vik
- N Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 2N Ne: 110 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 7)
- X Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- X Ota Fejfar
- N Josef Hájek
- 0 Emil Jaroš
- N Stanislav Kozák
- 0 František Kozel
- 0 Michal Kraus
- N Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- X Josef Mandík
- X Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- N Hana Orgoníková
- N Stanislav Pěnička
- 0 Ladislav Rymeš
- N Pavel Severa
- X Jan Stráský
- N Jaroslav Štrait
- X Hana Tomanová
- A Jaroslav Unger
- A Josef Valenta
- X Jaroslav Vlček
- N Jan Vraný
- N Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 1N Ne: 100 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- N Ivan Bečvář
- N Josef Bejček
- N Petr Brodský
- 0 František Brožík
- N Viktor Dobal
- N Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- N Hana Lagová
- N Jiří Maryt
- N Miroslav Raška
- N Anna Röschová
- 0 Miroslav Řezníček
- X Tomáš Štěrba
- 0 Oldřich Váca
- N Anna Váchalová
- X Stanislav Volák
- A Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 190 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 11)
- N Stanislav Bělehrádek
- X Jiří Bílý
- N Vojtěch Čechák
- N Václav Čundrle
- N Jiří Drápela
- X Tomáš Fejfar
- X Václav Grulich
- N Čestmír Hofhanzl
- X Jiří Honajzer
- N Antonín Hrazdíra
- X Josef Hurta
- N Jan Jegla
- 0 Jiří Karas
- N Jan Kasal
- X Petr Kavan
- A Robert Kolář
- N Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- X Pavel Kulička
- A Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- N Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- 0 Gerta Mazalová
- N Ludvík Motyčka
- X Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- N Eva Nováková
- X Miroslav Novotný
- X Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- N Miloš Skočovský
- 0 Martin Syka
- N Dalibor Štambera
- N Pavel Tollner
- X Milan Uhde
- N Jiří Uřičář
- N Vlastimil Vlček
- A Oldřich Vrcha
- N Jozef Wagner
- N Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 3N Ne: 180 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 7)
- N Jaroslav Broulík
- A Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- 0 Eva Fischerová
- 0 Alfred Frommer
- N Marta Hubová
- N František Kačenka
- X Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- N Václav Klučka
- N Pavel Kolář
- 0 Josef Křížek
- N Josef Kubiš
- N Vlastislav Kuchař
- N Kateřina Lojdová
- N Jiří Machalík
- N Petr Nečas
- 0 Ladislav Nedorost
- X Jindřich Němčík
- X Jiří Novák
- A Libor Novák
- N Rudolf Opatřil
- X Jaroslav Palas
- N Josef Pavela
- 0 Jiřina Pavlíková
- X František Pluhař
- N Svatomír Recman
- 0 Vítězslav Sochor
- N Jaroslav Soural
- X Zbyšek Stodůlka
- N Pavel Šafařík
- N Jaromír Šimánek
- N Josef Ullmann
- N Otakar Vychodil
- X Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 3 | 15 | 0 | 6 | 0 |
Středočeský | 22 | 2 | 15 | 1 | 4 | 0 |
Jihočeský | 13 | 2 | 5 | 2 | 4 | 0 |
Severočeský | 22 | 1 | 15 | 3 | 3 | 0 |
Východočeský | 26 | 2 | 11 | 6 | 7 | 0 |
Západočeský | 17 | 1 | 10 | 4 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 6 | 19 | 5 | 11 | 0 |
Severomoravský | 35 | 3 | 18 | 7 | 7 | 0 |
Celkem | 200 | 20 | 108 | 28 | 44 | 0 |