18. schůze, 157. hlasování, 29. dubna 1994, 16:56
Novela zák. o sdruž. v polit. stranách
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 171 | Je třeba: 86
A Ano: 17 | N Ne: 68 | 0 Nepřihlášen: 29 | Z Zdržel se: 86 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 12)
- X Petr Bachna
- N Eduard Bureš
- X Jan Decker
- X Václav Exner
- X Andrej Gjurič
- 0 Stanislav Gross
- X Pavel Hirš
- X Petr Koháček
- X Milena Kolářová
- X Hana Kordová Marvanová
- N Jan Krámek
- A Oldřich Kužílek
- Z Petr Lom
- A Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- N Jiří Payne
- N Pavel Seifer
- X Marie Stiborová
- A Tomáš Svoboda
- A Radim Špaček
- N Zdeněk Trojan
- X Zdeněk Vorlíček
- X Vratislav Votava
- N Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 11)
- N Marek Benda
- X Jan Bláha
- N Ladislav Blažek
- N Ladislav Body
- N Jan Černý
- X Václav Frank
- X Josef Janeček
- X Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- X Václav Krása
- X Michal Lobkowicz
- X Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- X Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- X Jaroslav Sýkora
- X Jiří Šoler
- A Vladimír Šuman
- N Vlastimil Tlustý
- X Zdeněk Vlček
- N Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8)
- X Stanislava Bumbová
- 0 Petra Buzková
- X Jiří Hájek
- X Jan Litomiský
- X Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- N Václav Trojan
- X Jan Třebický
- N Jiří Vačkář
- X Vítězslav Valach
- X Jiří Vlach
- X Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 8)
- N Vladimír Budinský
- N Miroslav Čapek
- X Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- A Josef Effenberger
- A René Hába
- X Jiří Haringer
- N Josef Holub
- X Karel Hrdý
- X Martin Chudoba
- A Josef Ježek
- A Tomáš Ježek
- N Milada Kadlecová
- N Richard Mandelík
- X Eva Matoušková
- X Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- 0 Vladimír Řezáč
- N František Trnka
- X Jan Vik
- X Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 2N Ne: 120 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 6)
- X Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- N Ota Fejfar
- X Josef Hájek
- 0 Emil Jaroš
- N Stanislav Kozák
- N František Kozel
- 0 Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- X Věnceslav Lukáš
- X Josef Mandík
- N Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- N Hana Orgoníková
- N Stanislav Pěnička
- 0 Ladislav Rymeš
- A Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- X Jaroslav Štrait
- N Hana Tomanová
- N Jaroslav Unger
- X Josef Valenta
- N Jaroslav Vlček
- N Jan Vraný
- N Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (N Ne: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 7)
- X Ivan Bečvář
- N Josef Bejček
- N Petr Brodský
- 0 František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- X Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- X Hana Lagová
- X Jiří Maryt
- X Miroslav Raška
- N Anna Röschová
- 0 Miroslav Řezníček
- N Tomáš Štěrba
- 0 Oldřich Váca
- X Anna Váchalová
- X Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 160 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 18)
- N Stanislav Bělehrádek
- N Jiří Bílý
- X Vojtěch Čechák
- N Václav Čundrle
- N Jiří Drápela
- X Tomáš Fejfar
- 0 Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- X Antonín Hrazdíra
- X Josef Hurta
- N Jan Jegla
- 0 Jiří Karas
- N Jan Kasal
- X Petr Kavan
- 0 Robert Kolář
- X Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- A Pavel Kulička
- X Milan Loukota
- N Jiří Macháček
- X Jaroslav Matějka
- X Dalibor Matulka
- N Gerta Mazalová
- X Ludvík Motyčka
- X Jan Navrátil
- N Luboš Němec
- X Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- N Vladimír Procházka
- N Martin Přibáň
- N Miloš Skočovský
- 0 Martin Syka
- N Dalibor Štambera
- X Pavel Tollner
- X Milan Uhde
- X Jiří Uřičář
- N Vlastimil Vlček
- X Oldřich Vrcha
- X Jozef Wagner
- X Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 2N Ne: 120 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 16)
- N Jaroslav Broulík
- N Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- 0 Eva Fischerová
- X Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- N František Kačenka
- N Jaromír Kalus
- X Miroslav Kašpárek
- X Václav Klučka
- X Pavel Kolář
- 0 Josef Křížek
- X Josef Kubiš
- X Vlastislav Kuchař
- A Kateřina Lojdová
- X Jiří Machalík
- N Petr Nečas
- N Ladislav Nedorost
- X Jindřich Němčík
- N Jiří Novák
- X Libor Novák
- N Rudolf Opatřil
- X Jaroslav Palas
- X Josef Pavela
- 0 Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- X Svatomír Recman
- 0 Vítězslav Sochor
- X Jaroslav Soural
- X Zbyšek Stodůlka
- N Pavel Šafařík
- X Jaromír Šimánek
- N Josef Ullmann
- X Otakar Vychodil
- N Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 7 | 1 | 12 | 0 |
Středočeský | 22 | 2 | 7 | 2 | 11 | 0 |
Jihočeský | 13 | 0 | 3 | 2 | 8 | 0 |
Severočeský | 22 | 5 | 6 | 3 | 8 | 0 |
Východočeský | 26 | 2 | 12 | 6 | 6 | 0 |
Západočeský | 17 | 0 | 5 | 5 | 7 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 2 | 16 | 5 | 18 | 0 |
Severomoravský | 35 | 2 | 12 | 5 | 16 | 0 |
Celkem | 200 | 17 | 68 | 29 | 86 | 0 |