18. schůze, 174. hlasování, 29. dubna 1994, 17:13
Novela zák. o sdruž. v polit. stranách
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 173 | Je třeba: 87
A Ano: 19 | N Ne: 90 | 0 Nepřihlášen: 27 | Z Zdržel se: 64 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 130 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7)
- X Petr Bachna
- N Eduard Bureš
- N Jan Decker
- A Václav Exner
- N Andrej Gjurič
- 0 Stanislav Gross
- N Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- X Hana Kordová Marvanová
- N Jan Krámek
- N Oldřich Kužílek
- N Petr Lom
- A Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- X Jiří Payne
- X Pavel Seifer
- N Marie Stiborová
- X Tomáš Svoboda
- A Radim Špaček
- X Zdeněk Trojan
- N Zdeněk Vorlíček
- X Vratislav Votava
- N Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8)
- A Marek Benda
- X Jan Bláha
- N Ladislav Blažek
- X Ladislav Body
- N Jan Černý
- A Václav Frank
- N Josef Janeček
- X Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- N Václav Krása
- X Michal Lobkowicz
- X Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- N Tomáš Sojka
- N Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- N Vladimír Šuman
- X Vlastimil Tlustý
- X Zdeněk Vlček
- X Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- N Stanislava Bumbová
- 0 Petra Buzková
- X Jiří Hájek
- X Jan Litomiský
- N Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- X Pavel Pešek
- N Václav Trojan
- N Jan Třebický
- N Jiří Vačkář
- N Vítězslav Valach
- N Jiří Vlach
- X Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 5N Ne: 90 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- N Vladimír Budinský
- X Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- X Josef Effenberger
- N René Hába
- A Jiří Haringer
- N Josef Holub
- X Karel Hrdý
- X Martin Chudoba
- N Josef Ježek
- A Tomáš Ježek
- N Milada Kadlecová
- N Richard Mandelík
- N Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- 0 Vladimír Řezáč
- X František Trnka
- A Jan Vik
- N Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 1N Ne: 90 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 10)
- X Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- N Ota Fejfar
- N Josef Hájek
- 0 Emil Jaroš
- X Stanislav Kozák
- N František Kozel
- 0 Michal Kraus
- X Karel Ledvinka
- X Věnceslav Lukáš
- N Josef Mandík
- N Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- X Hana Orgoníková
- N Stanislav Pěnička
- 0 Ladislav Rymeš
- N Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- X Jaroslav Štrait
- X Hana Tomanová
- X Jaroslav Unger
- A Josef Valenta
- X Jaroslav Vlček
- X Jan Vraný
- N Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (N Ne: 100 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- N Ivan Bečvář
- N Josef Bejček
- N Petr Brodský
- 0 František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- N Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- N Hana Lagová
- N Jiří Maryt
- X Miroslav Raška
- N Anna Röschová
- 0 Miroslav Řezníček
- N Tomáš Štěrba
- 0 Oldřich Váca
- N Anna Váchalová
- X Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 180 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 16)
- X Stanislav Bělehrádek
- X Jiří Bílý
- X Vojtěch Čechák
- X Václav Čundrle
- N Jiří Drápela
- N Tomáš Fejfar
- 0 Václav Grulich
- X Čestmír Hofhanzl
- X Jiří Honajzer
- N Antonín Hrazdíra
- X Josef Hurta
- X Jan Jegla
- 0 Jiří Karas
- N Jan Kasal
- X Petr Kavan
- N Robert Kolář
- N Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- N Pavel Kulička
- A Milan Loukota
- A Jiří Macháček
- N Jaroslav Matějka
- N Dalibor Matulka
- X Gerta Mazalová
- N Ludvík Motyčka
- X Jan Navrátil
- N Luboš Němec
- X Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- X Vladimír Procházka
- X Martin Přibáň
- Z Miloš Skočovský
- 0 Martin Syka
- X Dalibor Štambera
- N Pavel Tollner
- N Milan Uhde
- N Jiří Uřičář
- N Vlastimil Vlček
- A Oldřich Vrcha
- N Jozef Wagner
- N Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 3N Ne: 160 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 12)
- X Jaroslav Broulík
- N Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- X Eva Fischerová
- N Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- X František Kačenka
- N Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- N Václav Klučka
- X Pavel Kolář
- 0 Josef Křížek
- N Josef Kubiš
- N Vlastislav Kuchař
- X Kateřina Lojdová
- N Jiří Machalík
- N Petr Nečas
- X Ladislav Nedorost
- N Jindřich Němčík
- N Jiří Novák
- N Libor Novák
- X Rudolf Opatřil
- N Jaroslav Palas
- N Josef Pavela
- 0 Jiřina Pavlíková
- X František Pluhař
- X Svatomír Recman
- 0 Vítězslav Sochor
- X Jaroslav Soural
- A Zbyšek Stodůlka
- N Pavel Šafařík
- X Jaromír Šimánek
- X Josef Ullmann
- N Otakar Vychodil
- N Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 3 | 13 | 1 | 7 | 0 |
Středočeský | 22 | 4 | 8 | 2 | 8 | 0 |
Jihočeský | 13 | 0 | 7 | 2 | 4 | 0 |
Severočeský | 22 | 5 | 9 | 3 | 5 | 0 |
Východočeský | 26 | 1 | 9 | 6 | 10 | 0 |
Západočeský | 17 | 0 | 10 | 5 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 3 | 18 | 4 | 16 | 0 |
Severomoravský | 35 | 3 | 16 | 4 | 12 | 0 |
Celkem | 200 | 19 | 90 | 27 | 64 | 0 |