18. schůze, 191. hlasování, 29. dubna 1994, 17:27
Novela zák. o sdruž. v polit. stranách
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 152 | Je třeba: 77
A Ano: 65 | N Ne: 58 | 0 Nepřihlášen: 48 | Z Zdržel se: 29 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 100 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- X Petr Bachna
- N Eduard Bureš
- X Jan Decker
- A Václav Exner
- N Andrej Gjurič
- 0 Stanislav Gross
- A Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- N Jan Krámek
- A Oldřich Kužílek
- N Petr Lom
- A Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- N Jiří Payne
- 0 Pavel Seifer
- A Marie Stiborová
- N Tomáš Svoboda
- A Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- A Vratislav Votava
- N Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- N Marek Benda
- X Jan Bláha
- N Ladislav Blažek
- A Ladislav Body
- N Jan Černý
- A Václav Frank
- N Josef Janeček
- A Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- N Václav Krása
- X Michal Lobkowicz
- A Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- A Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- A Vladimír Šuman
- X Vlastimil Tlustý
- A Zdeněk Vlček
- A Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Stanislava Bumbová
- 0 Petra Buzková
- A Jiří Hájek
- N Jan Litomiský
- X Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- N Václav Trojan
- N Jan Třebický
- N Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- X Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 10N Ne: 50 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- N Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- A Josef Effenberger
- A René Hába
- 0 Jiří Haringer
- N Josef Holub
- A Karel Hrdý
- A Martin Chudoba
- A Josef Ježek
- A Tomáš Ježek
- N Milada Kadlecová
- N Richard Mandelík
- X Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- 0 Vladimír Řezáč
- 0 František Trnka
- A Jan Vik
- A Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 9N Ne: 60 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 3)
- A Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- N Ota Fejfar
- A Josef Hájek
- 0 Emil Jaroš
- A Stanislav Kozák
- N František Kozel
- 0 Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- X Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- 0 Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- 0 Hana Orgoníková
- N Stanislav Pěnička
- 0 Ladislav Rymeš
- N Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- X Hana Tomanová
- A Jaroslav Unger
- A Josef Valenta
- X Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- N Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4)
- N Ivan Bečvář
- N Josef Bejček
- X Petr Brodský
- 0 František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- X Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- A Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- X Anna Röschová
- 0 Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- 0 Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- X Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 11N Ne: 100 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 12)
- N Stanislav Bělehrádek
- 0 Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- N Jiří Drápela
- X Tomáš Fejfar
- 0 Václav Grulich
- X Čestmír Hofhanzl
- X Jiří Honajzer
- A Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- N Jan Jegla
- 0 Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- X Petr Kavan
- 0 Robert Kolář
- X Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- A Pavel Kulička
- A Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- X Gerta Mazalová
- N Ludvík Motyčka
- A Jan Navrátil
- N Luboš Němec
- X Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- A Vladimír Procházka
- N Martin Přibáň
- Z Miloš Skočovský
- 0 Martin Syka
- X Dalibor Štambera
- N Pavel Tollner
- X Milan Uhde
- N Jiří Uřičář
- N Vlastimil Vlček
- A Oldřich Vrcha
- X Jozef Wagner
- X Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 9N Ne: 130 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 2)
- N Jaroslav Broulík
- N Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- 0 Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- N František Kačenka
- N Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- A Václav Klučka
- 0 Pavel Kolář
- 0 Josef Křížek
- N Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- A Kateřina Lojdová
- X Jiří Machalík
- 0 Petr Nečas
- 0 Ladislav Nedorost
- N Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- X Libor Novák
- N Rudolf Opatřil
- A Jaroslav Palas
- N Josef Pavela
- 0 Jiřina Pavlíková
- 0 František Pluhař
- A Svatomír Recman
- 0 Vítězslav Sochor
- A Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- N Pavel Šafařík
- N Jaromír Šimánek
- N Josef Ullmann
- N Otakar Vychodil
- N Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 10 | 3 | 2 | 0 |
Středočeský | 22 | 11 | 6 | 2 | 3 | 0 |
Jihočeský | 13 | 3 | 5 | 3 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 10 | 5 | 6 | 1 | 0 |
Východočeský | 26 | 9 | 6 | 8 | 3 | 0 |
Západočeský | 17 | 3 | 3 | 7 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 11 | 10 | 8 | 12 | 0 |
Severomoravský | 35 | 9 | 13 | 11 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 65 | 58 | 48 | 29 | 0 |