32. schůze, 77. hlasování, 22. června 1995, 12:06
Vl.náv.novely zák. o dani z přidané hodnoty
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 174 | Je třeba: 88
A Ano: 65 | N Ne: 65 | 0 Nepřihlášen: 26 | Z Zdržel se: 44 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 130 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7)
- X Petr Bachna
- N Eduard Bureš
- N Jan Decker
- A Václav Exner
- X Andrej Gjurič
- X Stanislav Gross
- N Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- X Milena Kolářová
- N Hana Kordová Marvanová
- N Jan Krámek
- N Oldřich Kužílek
- N Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- N Jiří Payne
- X Pavel Seifer
- N Antonín Sochor
- 0 Marie Stiborová
- N Tomáš Svoboda
- X Radim Špaček
- X Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- 0 Vratislav Votava
- N Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- N Marek Benda
- 0 Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- A Ladislav Body
- X Jan Černý
- A Václav Frank
- X Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- N Jan Koucký
- N Václav Krása
- N Michal Lobkowicz
- A Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- A Tomáš Sojka
- N Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- N Vladimír Šuman
- X Vlastimil Tlustý
- A Zdeněk Vlček
- A Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- A Stanislava Bumbová
- X Petra Buzková
- A Jiří Hájek
- A Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- X Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- X Václav Trojan
- N Jan Třebický
- N Jiří Vačkář
- A Vítězslav Valach
- N Jiří Vlach
- X Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 6N Ne: 90 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- N Vladimír Budinský
- A Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- N Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- N Josef Effenberger
- N René Hába
- N Jiří Haringer
- N Josef Holub
- A Karel Hrdý
- A Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- N Milada Kadlecová
- N Richard Mandelík
- 0 Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- X Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- 0 Jan Vik
- A Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 7N Ne: 80 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7)
- X Vlastimil Doubrava
- A Jiří Faifr
- X Ota Fejfar
- A Josef Hájek
- N Emil Jaroš
- X Stanislav Kozák
- N František Kozel
- A Michal Kraus
- N Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- N Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- X Hana Orgoníková
- N Stanislav Pěnička
- A Ladislav Rymeš
- X Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- N Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- X Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- N Miloslav Výborný
- X Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- X Ivan Bečvář
- N Josef Bejček
- X Petr Brodský
- X František Brožík
- N Viktor Dobal
- X Vladimír Koronthály
- A Bohuslav Kuba
- X Hana Lagová
- A Jiří Maryt
- A Miroslav Raška
- N Anna Röschová
- 0 Miroslav Řezníček
- A Tomáš Štěrba
- N Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- X Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 20N Ne: 90 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 6)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- A Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- N Tomáš Fejfar
- 0 Václav Grulich
- X Čestmír Hofhanzl
- 0 Jiří Honajzer
- 0 Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- A Jan Jegla
- N Jiří Karas
- X Jan Kasal
- A Petr Kavan
- X Robert Kolář
- A Josef Krupík
- A Jan Kryčer
- A Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- A Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- N Ludvík Motyčka
- A Jan Navrátil
- X Luboš Němec
- A Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- A Vladimír Procházka
- X Martin Přibáň
- A Miloš Skočovský
- N Martin Syka
- A Dalibor Štambera
- X Pavel Tollner
- N Milan Uhde
- A Jiří Uřičář
- N Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- N Jozef Wagner
- N Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 13N Ne: 100 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 10)
- A Jaroslav Broulík
- X Josef Červinka
- A Robert Dostál
- X Eva Fischerová
- X Alfred Frommer
- N Marta Hubová
- A František Kačenka
- N Jaromír Kalus
- X Miroslav Kašpárek
- A Václav Klučka
- N Pavel Kolář
- A Josef Křížek
- X Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- 0 Kateřina Lojdová
- A Jiří Machalík
- N Petr Nečas
- A Ladislav Nedorost
- X Jindřich Němčík
- N Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- A Rudolf Opatřil
- A Jaroslav Palas
- X Josef Pavela
- X Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- A Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- A Jaroslav Soural
- X Zbyšek Stodůlka
- X Pavel Šafařík
- N Jaromír Šimánek
- N Josef Ullmann
- N Otakar Vychodil
- N Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 2 | 13 | 2 | 7 | 0 |
Středočeský | 22 | 8 | 7 | 4 | 3 | 0 |
Jihočeský | 13 | 4 | 4 | 1 | 4 | 0 |
Severočeský | 22 | 6 | 9 | 6 | 1 | 0 |
Východočeský | 26 | 7 | 8 | 4 | 7 | 0 |
Západočeský | 17 | 5 | 5 | 1 | 6 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 20 | 9 | 6 | 6 | 0 |
Severomoravský | 35 | 13 | 10 | 2 | 10 | 0 |
Celkem | 200 | 65 | 65 | 26 | 44 | 0 |