32. schůze, 78. hlasování, 22. června 1995, 12:06
Vl.náv.novely zák. o dani z přidané hodnoty
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 173 | Je třeba: 87
A Ano: 77 | N Ne: 55 | 0 Nepřihlášen: 27 | Z Zdržel se: 41 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 110 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8)
- X Petr Bachna
- X Eduard Bureš
- A Jan Decker
- A Václav Exner
- X Andrej Gjurič
- X Stanislav Gross
- N Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- X Milena Kolářová
- N Hana Kordová Marvanová
- N Jan Krámek
- N Oldřich Kužílek
- N Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- N Jiří Payne
- X Pavel Seifer
- N Antonín Sochor
- 0 Marie Stiborová
- N Tomáš Svoboda
- X Radim Špaček
- X Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- 0 Vratislav Votava
- N Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- N Marek Benda
- 0 Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- A Ladislav Body
- A Jan Černý
- A Václav Frank
- X Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- N Jan Koucký
- N Václav Krása
- X Michal Lobkowicz
- A Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- A Tomáš Sojka
- N Jiří Stadler
- X Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- N Vladimír Šuman
- X Vlastimil Tlustý
- A Zdeněk Vlček
- A Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- A Stanislava Bumbová
- X Petra Buzková
- A Jiří Hájek
- A Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- A Jaroslav Novák
- X Pavel Pešek
- X Václav Trojan
- N Jan Třebický
- A Jiří Vačkář
- A Vítězslav Valach
- N Jiří Vlach
- X Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 7N Ne: 80 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- N Vladimír Budinský
- A Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- N Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- N Josef Effenberger
- N René Hába
- A Jiří Haringer
- N Josef Holub
- A Karel Hrdý
- A Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- N Milada Kadlecová
- N Richard Mandelík
- 0 Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- X Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- 0 Jan Vik
- A Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 11N Ne: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4)
- A Vlastimil Doubrava
- A Jiří Faifr
- X Ota Fejfar
- A Josef Hájek
- N Emil Jaroš
- A Stanislav Kozák
- N František Kozel
- A Michal Kraus
- N Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- X Hana Orgoníková
- N Stanislav Pěnička
- A Ladislav Rymeš
- A Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- X Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- X Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- 0 Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 6N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- N Ivan Bečvář
- X Josef Bejček
- A Petr Brodský
- X František Brožík
- N Viktor Dobal
- X Vladimír Koronthály
- A Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- A Jiří Maryt
- A Miroslav Raška
- N Anna Röschová
- 0 Miroslav Řezníček
- X Tomáš Štěrba
- N Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- X Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 22N Ne: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 8)
- X Stanislav Bělehrádek
- X Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- X Tomáš Fejfar
- 0 Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- 0 Jiří Honajzer
- 0 Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- A Jan Jegla
- A Jiří Karas
- X Jan Kasal
- A Petr Kavan
- N Robert Kolář
- A Josef Krupík
- A Jan Kryčer
- A Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- A Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- X Ludvík Motyčka
- A Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- A Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- A Vladimír Procházka
- X Martin Přibáň
- A Miloš Skočovský
- N Martin Syka
- A Dalibor Štambera
- X Pavel Tollner
- N Milan Uhde
- A Jiří Uřičář
- N Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- X Jozef Wagner
- N Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 14N Ne: 110 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7)
- A Jaroslav Broulík
- X Josef Červinka
- A Robert Dostál
- X Eva Fischerová
- X Alfred Frommer
- N Marta Hubová
- A František Kačenka
- N Jaromír Kalus
- X Miroslav Kašpárek
- A Václav Klučka
- N Pavel Kolář
- A Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- 0 Kateřina Lojdová
- A Jiří Machalík
- N Petr Nečas
- A Ladislav Nedorost
- X Jindřich Němčík
- N Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- A Rudolf Opatřil
- 0 Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- X Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- A Svatomír Recman
- N Vítězslav Sochor
- A Jaroslav Soural
- X Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- N Jaromír Šimánek
- N Josef Ullmann
- N Otakar Vychodil
- N Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 3 | 11 | 2 | 8 | 0 |
Středočeský | 22 | 8 | 6 | 4 | 4 | 0 |
Jihočeský | 13 | 6 | 2 | 1 | 4 | 0 |
Severočeský | 22 | 7 | 8 | 6 | 1 | 0 |
Východočeský | 26 | 11 | 6 | 5 | 4 | 0 |
Západočeský | 17 | 6 | 5 | 1 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 22 | 6 | 5 | 8 | 0 |
Severomoravský | 35 | 14 | 11 | 3 | 7 | 0 |
Celkem | 200 | 77 | 55 | 27 | 41 | 0 |