32. schůze, 118. hlasování, 22. června 1995, 17:15
Vl.náv.novely zákona o školách
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 155 | Je třeba: 78
A Ano: 16 | N Ne: 50 | 0 Nepřihlášen: 45 | Z Zdržel se: 89 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 12)
- X Petr Bachna
- N Eduard Bureš
- X Jan Decker
- X Václav Exner
- X Andrej Gjurič
- X Stanislav Gross
- N Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- X Hana Kordová Marvanová
- N Jan Krámek
- A Oldřich Kužílek
- 0 Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- X Pavel Seifer
- Z Antonín Sochor
- 0 Marie Stiborová
- N Tomáš Svoboda
- X Radim Špaček
- X Zdeněk Trojan
- X Zdeněk Vorlíček
- X Vratislav Votava
- N Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 10)
- N Marek Benda
- X Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- N Ladislav Body
- N Jan Černý
- X Václav Frank
- A Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- N Jan Koucký
- N Václav Krása
- N Michal Lobkowicz
- 0 Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- X Tomáš Sojka
- X Jiří Stadler
- X Jaroslav Sýkora
- X Jiří Šoler
- X Vladimír Šuman
- X Vlastimil Tlustý
- X Zdeněk Vlček
- X Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8)
- X Stanislava Bumbová
- X Petra Buzková
- X Jiří Hájek
- X Jan Litomiský
- X Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- N Václav Trojan
- N Jan Třebický
- A Jiří Vačkář
- X Vítězslav Valach
- X Jiří Vlach
- X Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 9)
- N Vladimír Budinský
- X Miroslav Čapek
- X Květoslava Čelišová
- 0 Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- 0 Josef Effenberger
- X René Hába
- A Jiří Haringer
- N Josef Holub
- X Karel Hrdý
- X Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- 0 Milada Kadlecová
- N Richard Mandelík
- X Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- X Pavel Petržílek
- X Vladimír Řezáč
- 0 František Trnka
- 0 Jan Vik
- X Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 12)
- 0 Vlastimil Doubrava
- X Jiří Faifr
- X Ota Fejfar
- 0 Josef Hájek
- X Emil Jaroš
- X Stanislav Kozák
- N František Kozel
- X Michal Kraus
- X Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- X Josef Mandík
- N Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- X Hana Orgoníková
- N Stanislav Pěnička
- X Ladislav Rymeš
- 0 Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- X Jaroslav Štrait
- N Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- X Jaroslav Vlček
- X Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6)
- N Ivan Bečvář
- N Josef Bejček
- N Petr Brodský
- X František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- X Hana Lagová
- X Jiří Maryt
- X Miroslav Raška
- N Anna Röschová
- 0 Miroslav Řezníček
- X Tomáš Štěrba
- N Oldřich Váca
- 0 Anna Váchalová
- X Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 50 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 17)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- X Jiří Bílý
- X Vojtěch Čechák
- X Václav Čundrle
- X Jiří Drápela
- N Tomáš Fejfar
- 0 Václav Grulich
- 0 Čestmír Hofhanzl
- X Jiří Honajzer
- 0 Antonín Hrazdíra
- 0 Josef Hurta
- X Jan Jegla
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- X Petr Kavan
- 0 Robert Kolář
- A Josef Krupík
- X Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- X Jiří Macháček
- X Jaroslav Matějka
- X Dalibor Matulka
- X Gerta Mazalová
- X Ludvík Motyčka
- X Jan Navrátil
- N Luboš Němec
- A Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- X Vladimír Procházka
- N Martin Přibáň
- Z Miloš Skočovský
- 0 Martin Syka
- X Dalibor Štambera
- 0 Pavel Tollner
- N Milan Uhde
- A Jiří Uřičář
- 0 Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- 0 Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 2N Ne: 130 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 15)
- X Jaroslav Broulík
- N Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- 0 Eva Fischerová
- N Alfred Frommer
- 0 Marta Hubová
- X František Kačenka
- 0 Jaromír Kalus
- N Miroslav Kašpárek
- X Václav Klučka
- N Pavel Kolář
- X Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- X Vlastislav Kuchař
- X Kateřina Lojdová
- X Jiří Machalík
- N Petr Nečas
- X Ladislav Nedorost
- X Jindřich Němčík
- N Jiří Novák
- N Libor Novák
- X Rudolf Opatřil
- X Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- N Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- X Svatomír Recman
- N Vítězslav Sochor
- X Jaroslav Soural
- X Zbyšek Stodůlka
- X Pavel Šafařík
- N Jaromír Šimánek
- N Josef Ullmann
- N Otakar Vychodil
- 0 Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 2 | 8 | 2 | 12 | 0 |
Středočeský | 22 | 1 | 7 | 4 | 10 | 0 |
Jihočeský | 13 | 1 | 3 | 1 | 8 | 0 |
Severočeský | 22 | 1 | 4 | 8 | 9 | 0 |
Východočeský | 26 | 2 | 5 | 7 | 12 | 0 |
Západočeský | 17 | 1 | 5 | 5 | 6 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 6 | 5 | 13 | 17 | 0 |
Severomoravský | 35 | 2 | 13 | 5 | 15 | 0 |
Celkem | 200 | 16 | 50 | 45 | 89 | 0 |