32. schůze, 212. hlasování, 27. června 1995, 14:57
Odpovědi členů vlády na interpelace
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 87 | Je třeba: 44
A Ano: 19 | N Ne: 34 | 0 Nepřihlášen: 113 | Z Zdržel se: 34 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 15Z Zdržel se: 5)
- 0 Petr Bachna
- 0 Eduard Bureš
- X Jan Decker
- 0 Václav Exner
- 0 Andrej Gjurič
- X Stanislav Gross
- 0 Pavel Hirš
- 0 Petr Koháček
- 0 Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- X Oldřich Kužílek
- 0 Ivan Mašek
- 0 Tomáš Páv
- X Jiří Payne
- 0 Pavel Seifer
- A Antonín Sochor
- 0 Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- 0 Radim Špaček
- 0 Zdeněk Trojan
- N Zdeněk Vorlíček
- N Vratislav Votava
- X Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 1)
- A Marek Benda
- 0 Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- 0 Ladislav Body
- 0 Jan Černý
- N Václav Frank
- 0 Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- 0 Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- 0 Václav Krása
- 0 Michal Lobkowicz
- X Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- N Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- N Jaroslav Sýkora
- N Jiří Šoler
- 0 Vladimír Šuman
- 0 Vlastimil Tlustý
- N Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 3)
- N Stanislava Bumbová
- 0 Petra Buzková
- X Jiří Hájek
- 0 Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- 0 Pavel Pešek
- X Václav Trojan
- A Jan Třebický
- 0 Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- 0 Jiří Vlach
- X Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 15Z Zdržel se: 3)
- 0 Vladimír Budinský
- X Miroslav Čapek
- 0 Květoslava Čelišová
- 0 Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- 0 Josef Effenberger
- 0 René Hába
- 0 Jiří Haringer
- A Josef Holub
- 0 Karel Hrdý
- X Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- 0 Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- 0 Eva Matoušková
- 0 Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- N Vladimír Řezáč
- X František Trnka
- N Jan Vik
- N Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 16Z Zdržel se: 5)
- 0 Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- 0 Ota Fejfar
- 0 Josef Hájek
- 0 Emil Jaroš
- 0 Stanislav Kozák
- 0 František Kozel
- 0 Michal Kraus
- X Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- X Josef Mandík
- 0 Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- 0 Hana Orgoníková
- 0 Stanislav Pěnička
- 0 Ladislav Rymeš
- 0 Pavel Severa
- N Jan Stráský
- N Jaroslav Štrait
- A Hana Tomanová
- X Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- X Jan Vraný
- X Miloslav Výborný
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 3)
- A Ivan Bečvář
- 0 Josef Bejček
- X Petr Brodský
- N František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- 0 Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- N Hana Lagová
- X Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- A Anna Röschová
- 0 Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- 0 Oldřich Váca
- X Anna Váchalová
- A Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 110 Nepřihlášen: 18Z Zdržel se: 7)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- N Jiří Bílý
- N Vojtěch Čechák
- N Václav Čundrle
- N Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- N Václav Grulich
- 0 Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- 0 Antonín Hrazdíra
- 0 Josef Hurta
- N Jan Jegla
- 0 Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- 0 Petr Kavan
- X Robert Kolář
- 0 Josef Krupík
- N Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- X Jiří Macháček
- N Jaroslav Matějka
- X Dalibor Matulka
- N Gerta Mazalová
- X Ludvík Motyčka
- 0 Jan Navrátil
- 0 Luboš Němec
- X Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- 0 Vladimír Procházka
- 0 Martin Přibáň
- N Miloš Skočovský
- 0 Martin Syka
- N Dalibor Štambera
- X Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- 0 Jiří Uřičář
- X Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- 0 Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 2N Ne: 80 Nepřihlášen: 18Z Zdržel se: 7)
- N Jaroslav Broulík
- 0 Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- N Eva Fischerová
- 0 Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- N František Kačenka
- 0 Jaromír Kalus
- X Miroslav Kašpárek
- N Václav Klučka
- 0 Pavel Kolář
- X Josef Křížek
- 0 Josef Kubiš
- N Vlastislav Kuchař
- 0 Kateřina Lojdová
- N Jiří Machalík
- 0 Petr Nečas
- 0 Ladislav Nedorost
- X Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- 0 Rudolf Opatřil
- N Jaroslav Palas
- X Josef Pavela
- 0 Jiřina Pavlíková
- 0 František Pluhař
- N Svatomír Recman
- 0 Vítězslav Sochor
- 0 Jaroslav Soural
- X Zbyšek Stodůlka
- X Pavel Šafařík
- X Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- 0 Otakar Vychodil
- 0 Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 2 | 2 | 15 | 5 | 0 |
Středočeský | 22 | 2 | 5 | 14 | 1 | 0 |
Jihočeský | 13 | 1 | 1 | 8 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 1 | 3 | 15 | 3 | 0 |
Východočeský | 26 | 3 | 2 | 16 | 5 | 0 |
Západočeský | 17 | 3 | 2 | 9 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 5 | 11 | 18 | 7 | 0 |
Severomoravský | 35 | 2 | 8 | 18 | 7 | 0 |
Celkem | 200 | 19 | 34 | 113 | 34 | 0 |