32. schůze, 225. hlasování, 27. června 1995, 15:26
Odpovědi členů vlády na interpelace
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 90 | Je třeba: 46
A Ano: 36 | N Ne: 25 | 0 Nepřihlášen: 110 | Z Zdržel se: 29 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 1)
- A Petr Bachna
- 0 Eduard Bureš
- 0 Jan Decker
- 0 Václav Exner
- X Andrej Gjurič
- N Stanislav Gross
- 0 Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- 0 Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- 0 Oldřich Kužílek
- 0 Ivan Mašek
- 0 Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- N Pavel Seifer
- A Antonín Sochor
- 0 Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- 0 Radim Špaček
- 0 Zdeněk Trojan
- N Zdeněk Vorlíček
- N Vratislav Votava
- A Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 3)
- A Marek Benda
- X Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- 0 Ladislav Body
- A Jan Černý
- N Václav Frank
- 0 Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- 0 Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- A Václav Krása
- 0 Michal Lobkowicz
- 0 Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- N Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- X Jaroslav Sýkora
- 0 Jiří Šoler
- 0 Vladimír Šuman
- 0 Vlastimil Tlustý
- X Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2)
- X Stanislava Bumbová
- 0 Petra Buzková
- X Jiří Hájek
- 0 Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- N Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- A Václav Trojan
- 0 Jan Třebický
- 0 Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- 0 Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 4)
- A Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- 0 Květoslava Čelišová
- 0 Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- 0 Josef Effenberger
- 0 René Hába
- A Jiří Haringer
- 0 Josef Holub
- X Karel Hrdý
- X Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- 0 Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- 0 Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- X Pavel Petržílek
- 0 Vladimír Řezáč
- N František Trnka
- N Jan Vik
- X Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 20)
- 0 Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- 0 Ota Fejfar
- 0 Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- 0 Stanislav Kozák
- 0 František Kozel
- 0 Michal Kraus
- 0 Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- N Josef Mandík
- 0 Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- 0 Hana Orgoníková
- 0 Stanislav Pěnička
- 0 Ladislav Rymeš
- 0 Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- 0 Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- N Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- 0 Jan Vraný
- 0 Miloslav Výborný
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 1)
- A Ivan Bečvář
- 0 Josef Bejček
- X Petr Brodský
- N František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- N Hana Lagová
- N Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- 0 Anna Röschová
- 0 Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- 0 Oldřich Váca
- N Anna Váchalová
- 0 Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 11N Ne: 70 Nepřihlášen: 16Z Zdržel se: 7)
- A Stanislav Bělehrádek
- X Jiří Bílý
- X Vojtěch Čechák
- N Václav Čundrle
- N Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- X Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- 0 Antonín Hrazdíra
- 0 Josef Hurta
- X Jan Jegla
- 0 Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- 0 Petr Kavan
- 0 Robert Kolář
- X Josef Krupík
- N Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- X Jaroslav Matějka
- N Dalibor Matulka
- N Gerta Mazalová
- A Ludvík Motyčka
- 0 Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- A Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- 0 Vladimír Procházka
- 0 Martin Přibáň
- 0 Miloš Skočovský
- 0 Martin Syka
- N Dalibor Štambera
- 0 Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- A Jiří Uřičář
- X Vlastimil Vlček
- N Oldřich Vrcha
- 0 Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 16Z Zdržel se: 11)
- X Jaroslav Broulík
- A Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- X Eva Fischerová
- X Alfred Frommer
- 0 Marta Hubová
- X František Kačenka
- 0 Jaromír Kalus
- X Miroslav Kašpárek
- N Václav Klučka
- 0 Pavel Kolář
- N Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- N Vlastislav Kuchař
- 0 Kateřina Lojdová
- X Jiří Machalík
- X Petr Nečas
- 0 Ladislav Nedorost
- 0 Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- X Rudolf Opatřil
- 0 Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- 0 Jiřina Pavlíková
- 0 František Pluhař
- X Svatomír Recman
- X Vítězslav Sochor
- 0 Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- 0 Pavel Šafařík
- X Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- 0 Otakar Vychodil
- A Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 4 | 14 | 1 | 0 |
Středočeský | 22 | 4 | 2 | 13 | 3 | 0 |
Jihočeský | 13 | 2 | 1 | 8 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 3 | 2 | 13 | 4 | 0 |
Východočeský | 26 | 4 | 2 | 20 | 0 | 0 |
Západočeský | 17 | 2 | 4 | 10 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 11 | 7 | 16 | 7 | 0 |
Severomoravský | 35 | 5 | 3 | 16 | 11 | 0 |
Celkem | 200 | 36 | 25 | 110 | 29 | 0 |