32. schůze, 237. hlasování, 27. června 1995, 15:46
Odpovědi členů vlády na interpelace
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 88 | Je třeba: 45
A Ano: 25 | N Ne: 21 | 0 Nepřihlášen: 112 | Z Zdržel se: 42 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 5)
- X Petr Bachna
- 0 Eduard Bureš
- 0 Jan Decker
- 0 Václav Exner
- N Andrej Gjurič
- X Stanislav Gross
- 0 Pavel Hirš
- X Petr Koháček
- 0 Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- N Jan Krámek
- 0 Oldřich Kužílek
- 0 Ivan Mašek
- 0 Tomáš Páv
- N Jiří Payne
- X Pavel Seifer
- N Antonín Sochor
- 0 Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- 0 Radim Špaček
- 0 Zdeněk Trojan
- 0 Zdeněk Vorlíček
- A Vratislav Votava
- X Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (N Ne: 10 Nepřihlášen: 17Z Zdržel se: 4)
- 0 Marek Benda
- X Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- 0 Ladislav Body
- 0 Jan Černý
- X Václav Frank
- 0 Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- 0 Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- N Václav Krása
- 0 Michal Lobkowicz
- 0 Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- X Tomáš Sojka
- X Jiří Stadler
- 0 Jaroslav Sýkora
- 0 Jiří Šoler
- 0 Vladimír Šuman
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- A Stanislava Bumbová
- X Petra Buzková
- X Jiří Hájek
- 0 Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- A Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- X Václav Trojan
- 0 Jan Třebický
- N Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- 0 Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 6)
- N Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- 0 Květoslava Čelišová
- 0 Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- 0 Josef Effenberger
- 0 René Hába
- X Jiří Haringer
- N Josef Holub
- X Karel Hrdý
- X Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- 0 Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- 0 Eva Matoušková
- X Jaroslav Melichar
- X Pavel Petržílek
- X Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- A Jan Vik
- A Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 16Z Zdržel se: 3)
- 0 Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- N Ota Fejfar
- 0 Josef Hájek
- X Emil Jaroš
- X Stanislav Kozák
- 0 František Kozel
- 0 Michal Kraus
- N Karel Ledvinka
- 0 Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- 0 Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- 0 Hana Orgoníková
- 0 Stanislav Pěnička
- 0 Ladislav Rymeš
- 0 Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- 0 Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- A Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- X Jan Vraný
- N Miloslav Výborný
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 2)
- N Ivan Bečvář
- 0 Josef Bejček
- N Petr Brodský
- A František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- X Jiří Maryt
- X Miroslav Raška
- 0 Anna Röschová
- 0 Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- 0 Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- 0 Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 50 Nepřihlášen: 20Z Zdržel se: 9)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- A Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- 0 Jiří Drápela
- N Tomáš Fejfar
- X Václav Grulich
- N Čestmír Hofhanzl
- X Jiří Honajzer
- 0 Antonín Hrazdíra
- 0 Josef Hurta
- X Jan Jegla
- 0 Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- 0 Petr Kavan
- 0 Robert Kolář
- 0 Josef Krupík
- X Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- X Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- X Gerta Mazalová
- N Ludvík Motyčka
- 0 Jan Navrátil
- X Luboš Němec
- N Eva Nováková
- X Miroslav Novotný
- 0 Vladimír Procházka
- 0 Martin Přibáň
- 0 Miloš Skočovský
- 0 Martin Syka
- X Dalibor Štambera
- 0 Pavel Tollner
- N Milan Uhde
- 0 Jiří Uřičář
- 0 Vlastimil Vlček
- A Oldřich Vrcha
- 0 Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 19Z Zdržel se: 10)
- X Jaroslav Broulík
- X Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- X Alfred Frommer
- 0 Marta Hubová
- 0 František Kačenka
- 0 Jaromír Kalus
- X Miroslav Kašpárek
- A Václav Klučka
- 0 Pavel Kolář
- A Josef Křížek
- N Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- 0 Kateřina Lojdová
- 0 Jiří Machalík
- X Petr Nečas
- 0 Ladislav Nedorost
- 0 Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- 0 Rudolf Opatřil
- 0 Jaroslav Palas
- X Josef Pavela
- 0 Jiřina Pavlíková
- 0 František Pluhař
- X Svatomír Recman
- N Vítězslav Sochor
- 0 Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- 0 Pavel Šafařík
- X Jaromír Šimánek
- X Josef Ullmann
- 0 Otakar Vychodil
- X Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 1 | 4 | 14 | 5 | 0 |
Středočeský | 22 | 0 | 1 | 17 | 4 | 0 |
Jihočeský | 13 | 2 | 2 | 6 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 3 | 2 | 11 | 6 | 0 |
Východočeský | 26 | 4 | 3 | 16 | 3 | 0 |
Západočeský | 17 | 4 | 2 | 9 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 7 | 5 | 20 | 9 | 0 |
Severomoravský | 35 | 4 | 2 | 19 | 10 | 0 |
Celkem | 200 | 25 | 21 | 112 | 42 | 0 |