32. schůze, 345. hlasování, 29. června 1995, 16:54
Vl.náv.novely zák. o spotřebních daních
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 163 | Je třeba: 82
A Ano: 32 | N Ne: 49 | 0 Nepřihlášen: 37 | Z Zdržel se: 82 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 13)
- N Petr Bachna
- X Eduard Bureš
- A Jan Decker
- A Václav Exner
- X Andrej Gjurič
- X Stanislav Gross
- N Pavel Hirš
- X Petr Koháček
- X Milena Kolářová
- X Hana Kordová Marvanová
- N Jan Krámek
- X Oldřich Kužílek
- N Ivan Mašek
- X Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- N Pavel Seifer
- Z Antonín Sochor
- X Marie Stiborová
- X Tomáš Svoboda
- 0 Radim Špaček
- 0 Zdeněk Trojan
- X Zdeněk Vorlíček
- A Vratislav Votava
- X Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 12)
- X Marek Benda
- N Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- 0 Ladislav Body
- X Jan Černý
- A Václav Frank
- X Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- X Jan Klas
- X Jan Koucký
- X Václav Krása
- X Michal Lobkowicz
- X Jaroslav Ortman
- X Luděk Rubáš
- X Tomáš Sojka
- N Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- N Vladimír Šuman
- X Vlastimil Tlustý
- X Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7)
- X Stanislava Bumbová
- N Petra Buzková
- A Jiří Hájek
- X Jan Litomiský
- X Karel Mach
- A Jaroslav Novák
- X Pavel Pešek
- X Václav Trojan
- N Jan Třebický
- X Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- X Jiří Vlach
- N Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 2N Ne: 100 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3)
- N Vladimír Budinský
- N Miroslav Čapek
- X Květoslava Čelišová
- N Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- 0 Josef Effenberger
- 0 René Hába
- 0 Jiří Haringer
- N Josef Holub
- N Karel Hrdý
- N Martin Chudoba
- N Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- N Milada Kadlecová
- N Richard Mandelík
- X Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- 0 Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- A Jan Vik
- X Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 3N Ne: 100 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 7)
- 0 Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- N Ota Fejfar
- X Josef Hájek
- X Emil Jaroš
- X Stanislav Kozák
- X František Kozel
- N Michal Kraus
- 0 Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Mandík
- X Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- N Hana Orgoníková
- N Stanislav Pěnička
- N Ladislav Rymeš
- A Pavel Severa
- N Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- X Hana Tomanová
- N Jaroslav Unger
- A Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- X Jan Vraný
- N Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 6)
- X Ivan Bečvář
- 0 Josef Bejček
- A Petr Brodský
- N František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- N Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- X Hana Lagová
- X Jiří Maryt
- A Miroslav Raška
- X Anna Röschová
- 0 Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- X Oldřich Váca
- 0 Anna Váchalová
- X Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 12N Ne: 90 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 16)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- X Jiří Bílý
- X Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- X Tomáš Fejfar
- N Václav Grulich
- N Čestmír Hofhanzl
- X Jiří Honajzer
- X Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- A Jan Jegla
- X Jiří Karas
- N Jan Kasal
- X Petr Kavan
- X Robert Kolář
- X Josef Krupík
- A Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- A Jiří Macháček
- N Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- N Gerta Mazalová
- X Ludvík Motyčka
- 0 Jan Navrátil
- X Luboš Němec
- A Eva Nováková
- X Miroslav Novotný
- A Vladimír Procházka
- X Martin Přibáň
- A Miloš Skočovský
- N Martin Syka
- A Dalibor Štambera
- X Pavel Tollner
- X Milan Uhde
- X Jiří Uřičář
- N Vlastimil Vlček
- A Oldřich Vrcha
- N Jozef Wagner
- N Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 18)
- A Jaroslav Broulík
- X Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- 0 Eva Fischerová
- X Alfred Frommer
- X Marta Hubová
- A František Kačenka
- 0 Jaromír Kalus
- X Miroslav Kašpárek
- X Václav Klučka
- 0 Pavel Kolář
- A Josef Křížek
- X Josef Kubiš
- X Vlastislav Kuchař
- N Kateřina Lojdová
- 0 Jiří Machalík
- N Petr Nečas
- N Ladislav Nedorost
- X Jindřich Němčík
- N Jiří Novák
- N Libor Novák
- A Rudolf Opatřil
- X Jaroslav Palas
- X Josef Pavela
- X Jiřina Pavlíková
- X František Pluhař
- A Svatomír Recman
- X Vítězslav Sochor
- X Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- X Pavel Šafařík
- X Jaromír Šimánek
- X Josef Ullmann
- N Otakar Vychodil
- X Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 3 | 5 | 3 | 13 | 0 |
Středočeský | 22 | 3 | 3 | 4 | 12 | 0 |
Jihočeský | 13 | 2 | 3 | 1 | 7 | 0 |
Severočeský | 22 | 2 | 10 | 7 | 3 | 0 |
Východočeský | 26 | 3 | 10 | 6 | 7 | 0 |
Západočeský | 17 | 2 | 3 | 6 | 6 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 12 | 9 | 4 | 16 | 0 |
Severomoravský | 35 | 5 | 6 | 6 | 18 | 0 |
Celkem | 200 | 32 | 49 | 37 | 82 | 0 |