32. schůze, 400. hlasování, 29. června 1995, 18:23
Vl.náv.novely zák. o daních z příjmů
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 168 | Je třeba: 85
A Ano: 50 | N Ne: 59 | 0 Nepřihlášen: 32 | Z Zdržel se: 59 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- A Petr Bachna
- X Eduard Bureš
- N Jan Decker
- A Václav Exner
- X Andrej Gjurič
- X Stanislav Gross
- N Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- X Hana Kordová Marvanová
- X Jan Krámek
- A Oldřich Kužílek
- A Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- X Pavel Seifer
- N Antonín Sochor
- A Marie Stiborová
- A Tomáš Svoboda
- A Radim Špaček
- 0 Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- A Vratislav Votava
- N Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 7)
- N Marek Benda
- X Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- 0 Ladislav Body
- N Jan Černý
- A Václav Frank
- X Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- X Jan Koucký
- N Václav Krása
- N Michal Lobkowicz
- 0 Jaroslav Ortman
- X Luděk Rubáš
- X Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- X Jaroslav Sýkora
- X Jiří Šoler
- A Vladimír Šuman
- N Vlastimil Tlustý
- A Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 3Z Zdržel se: 6)
- A Stanislava Bumbová
- X Petra Buzková
- A Jiří Hájek
- N Jan Litomiský
- X Karel Mach
- A Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- A Václav Trojan
- N Jan Třebický
- X Jiří Vačkář
- X Vítězslav Valach
- X Jiří Vlach
- X Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 7N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- N Vladimír Budinský
- A Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- 0 Josef Effenberger
- 0 René Hába
- 0 Jiří Haringer
- N Josef Holub
- X Karel Hrdý
- A Martin Chudoba
- X Josef Ježek
- N Tomáš Ježek
- X Milada Kadlecová
- N Richard Mandelík
- A Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- X Pavel Petržílek
- X Vladimír Řezáč
- X František Trnka
- A Jan Vik
- A Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 4N Ne: 90 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 6)
- 0 Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- N Ota Fejfar
- X Josef Hájek
- N Emil Jaroš
- A Stanislav Kozák
- N František Kozel
- X Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- 0 Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Mandík
- N Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- X Hana Orgoníková
- N Stanislav Pěnička
- X Ladislav Rymeš
- X Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- N Hana Tomanová
- N Jaroslav Unger
- A Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- X Jan Vraný
- N Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4)
- N Ivan Bečvář
- 0 Josef Bejček
- X Petr Brodský
- X František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- A Jiří Maryt
- N Miroslav Raška
- X Anna Röschová
- 0 Miroslav Řezníček
- N Tomáš Štěrba
- N Oldřich Váca
- 0 Anna Váchalová
- X Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 100 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 15)
- X Stanislav Bělehrádek
- X Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- 0 Jiří Drápela
- N Tomáš Fejfar
- X Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- A Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- X Jan Jegla
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Petr Kavan
- N Robert Kolář
- X Josef Krupík
- X Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- X Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- N Ludvík Motyčka
- 0 Jan Navrátil
- N Luboš Němec
- X Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- 0 Vladimír Procházka
- N Martin Přibáň
- Z Miloš Skočovský
- N Martin Syka
- X Dalibor Štambera
- X Pavel Tollner
- X Milan Uhde
- X Jiří Uřičář
- X Vlastimil Vlček
- A Oldřich Vrcha
- 0 Jozef Wagner
- X Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 9N Ne: 140 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 9)
- N Jaroslav Broulík
- N Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- X Eva Fischerová
- X Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- A František Kačenka
- N Jaromír Kalus
- X Miroslav Kašpárek
- A Václav Klučka
- N Pavel Kolář
- X Josef Křížek
- X Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- A Kateřina Lojdová
- 0 Jiří Machalík
- N Petr Nečas
- X Ladislav Nedorost
- N Jindřich Němčík
- N Jiří Novák
- N Libor Novák
- A Rudolf Opatřil
- A Jaroslav Palas
- X Josef Pavela
- N Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- A Svatomír Recman
- X Vítězslav Sochor
- A Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- X Pavel Šafařík
- N Jaromír Šimánek
- N Josef Ullmann
- N Otakar Vychodil
- N Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 7 | 2 | 6 | 0 |
Středočeský | 22 | 4 | 6 | 5 | 7 | 0 |
Jihočeský | 13 | 4 | 3 | 0 | 6 | 0 |
Severočeský | 22 | 7 | 5 | 4 | 6 | 0 |
Východočeský | 26 | 4 | 9 | 7 | 6 | 0 |
Západočeský | 17 | 3 | 5 | 5 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 10 | 10 | 6 | 15 | 0 |
Severomoravský | 35 | 9 | 14 | 3 | 9 | 0 |
Celkem | 200 | 50 | 59 | 32 | 59 | 0 |