32. schůze, 402. hlasování, 29. června 1995, 18:24
Vl.náv.novely zák. o daních z příjmů
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 165 | Je třeba: 83
A Ano: 67 | N Ne: 63 | 0 Nepřihlášen: 35 | Z Zdržel se: 35 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11N Ne: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Petr Bachna
- N Eduard Bureš
- X Jan Decker
- A Václav Exner
- X Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- N Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- X Hana Kordová Marvanová
- N Jan Krámek
- A Oldřich Kužílek
- A Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- A Pavel Seifer
- N Antonín Sochor
- A Marie Stiborová
- N Tomáš Svoboda
- A Radim Špaček
- 0 Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- A Vratislav Votava
- N Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6)
- N Marek Benda
- X Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- 0 Ladislav Body
- N Jan Černý
- A Václav Frank
- X Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- X Jan Koucký
- N Václav Krása
- N Michal Lobkowicz
- 0 Jaroslav Ortman
- X Luděk Rubáš
- A Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- X Jaroslav Sýkora
- X Jiří Šoler
- A Vladimír Šuman
- N Vlastimil Tlustý
- A Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 4Z Zdržel se: 5)
- A Stanislava Bumbová
- A Petra Buzková
- A Jiří Hájek
- N Jan Litomiský
- N Karel Mach
- A Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- X Václav Trojan
- X Jan Třebický
- X Jiří Vačkář
- X Vítězslav Valach
- N Jiří Vlach
- X Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 9N Ne: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- N Vladimír Budinský
- A Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- 0 Josef Effenberger
- 0 René Hába
- 0 Jiří Haringer
- N Josef Holub
- A Karel Hrdý
- A Martin Chudoba
- A Josef Ježek
- N Tomáš Ježek
- N Milada Kadlecová
- N Richard Mandelík
- A Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- X Pavel Petržílek
- X Vladimír Řezáč
- X František Trnka
- A Jan Vik
- A Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 7N Ne: 90 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3)
- 0 Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- N Ota Fejfar
- A Josef Hájek
- N Emil Jaroš
- X Stanislav Kozák
- N František Kozel
- A Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- 0 Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Mandík
- N Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- N Stanislav Pěnička
- A Ladislav Rymeš
- X Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- N Hana Tomanová
- N Jaroslav Unger
- A Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- X Jan Vraný
- N Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- N Ivan Bečvář
- 0 Josef Bejček
- N Petr Brodský
- A František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- X Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- A Jiří Maryt
- A Miroslav Raška
- N Anna Röschová
- 0 Miroslav Řezníček
- A Tomáš Štěrba
- X Oldřich Váca
- 0 Anna Váchalová
- X Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 16N Ne: 130 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 4)
- N Stanislav Bělehrádek
- A Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- 0 Jiří Drápela
- N Tomáš Fejfar
- A Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- A Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- A Jan Jegla
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Petr Kavan
- N Robert Kolář
- X Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- A Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- N Ludvík Motyčka
- 0 Jan Navrátil
- N Luboš Němec
- 0 Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- X Vladimír Procházka
- N Martin Přibáň
- A Miloš Skočovský
- N Martin Syka
- A Dalibor Štambera
- X Pavel Tollner
- N Milan Uhde
- N Jiří Uřičář
- A Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- 0 Jozef Wagner
- X Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 10N Ne: 130 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 8)
- X Jaroslav Broulík
- N Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- X Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- A František Kačenka
- N Jaromír Kalus
- X Miroslav Kašpárek
- A Václav Klučka
- N Pavel Kolář
- A Josef Křížek
- X Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- A Kateřina Lojdová
- 0 Jiří Machalík
- N Petr Nečas
- X Ladislav Nedorost
- N Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- N Libor Novák
- A Rudolf Opatřil
- A Jaroslav Palas
- N Josef Pavela
- N Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- A Svatomír Recman
- X Vítězslav Sochor
- X Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- X Pavel Šafařík
- N Jaromír Šimánek
- N Josef Ullmann
- N Otakar Vychodil
- N Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 11 | 8 | 2 | 3 | 0 |
Středočeský | 22 | 5 | 6 | 5 | 6 | 0 |
Jihočeský | 13 | 4 | 4 | 0 | 5 | 0 |
Severočeský | 22 | 9 | 6 | 4 | 3 | 0 |
Východočeský | 26 | 7 | 9 | 7 | 3 | 0 |
Západočeský | 17 | 5 | 4 | 5 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 16 | 13 | 8 | 4 | 0 |
Severomoravský | 35 | 10 | 13 | 4 | 8 | 0 |
Celkem | 200 | 67 | 63 | 35 | 35 | 0 |