32. schůze, 410. hlasování, 29. června 1995, 18:29
Vl.náv.novely zák. o daních z příjmů
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 168 | Je třeba: 85
A Ano: 74 | N Ne: 66 | 0 Nepřihlášen: 32 | Z Zdržel se: 28 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 120 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- X Petr Bachna
- N Eduard Bureš
- N Jan Decker
- A Václav Exner
- N Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- N Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- N Hana Kordová Marvanová
- N Jan Krámek
- X Oldřich Kužílek
- 0 Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- A Pavel Seifer
- Z Antonín Sochor
- A Marie Stiborová
- N Tomáš Svoboda
- N Radim Špaček
- 0 Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- A Vratislav Votava
- N Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6)
- N Marek Benda
- X Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- 0 Ladislav Body
- X Jan Černý
- A Václav Frank
- X Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- N Jan Koucký
- N Václav Krása
- N Michal Lobkowicz
- 0 Jaroslav Ortman
- X Luděk Rubáš
- A Tomáš Sojka
- N Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- X Vladimír Šuman
- X Vlastimil Tlustý
- A Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 5Z Zdržel se: 1)
- A Stanislava Bumbová
- A Petra Buzková
- A Jiří Hájek
- N Jan Litomiský
- A Karel Mach
- A Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- N Václav Trojan
- N Jan Třebický
- A Jiří Vačkář
- A Vítězslav Valach
- N Jiří Vlach
- X Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 8N Ne: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- N Vladimír Budinský
- A Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- X Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- 0 Josef Effenberger
- 0 René Hába
- 0 Jiří Haringer
- N Josef Holub
- A Karel Hrdý
- A Martin Chudoba
- N Josef Ježek
- N Tomáš Ježek
- X Milada Kadlecová
- N Richard Mandelík
- X Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- X Pavel Petržílek
- A Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- A Jan Vik
- A Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 8N Ne: 90 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2)
- 0 Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- N Ota Fejfar
- X Josef Hájek
- N Emil Jaroš
- A Stanislav Kozák
- N František Kozel
- A Michal Kraus
- N Karel Ledvinka
- 0 Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Mandík
- N Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- N Stanislav Pěnička
- A Ladislav Rymeš
- A Pavel Severa
- N Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- N Hana Tomanová
- N Jaroslav Unger
- A Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- X Miloslav Výborný
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- N Ivan Bečvář
- 0 Josef Bejček
- X Petr Brodský
- A František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- A Jiří Maryt
- A Miroslav Raška
- N Anna Röschová
- 0 Miroslav Řezníček
- A Tomáš Štěrba
- N Oldřich Váca
- 0 Anna Váchalová
- X Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 20N Ne: 120 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4)
- N Stanislav Bělehrádek
- A Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- X Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- X Tomáš Fejfar
- 0 Václav Grulich
- X Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- A Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- A Jan Jegla
- A Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Petr Kavan
- N Robert Kolář
- A Josef Krupík
- A Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- A Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- N Ludvík Motyčka
- 0 Jan Navrátil
- X Luboš Němec
- A Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- A Vladimír Procházka
- N Martin Přibáň
- A Miloš Skočovský
- N Martin Syka
- A Dalibor Štambera
- N Pavel Tollner
- N Milan Uhde
- A Jiří Uřičář
- N Vlastimil Vlček
- A Oldřich Vrcha
- 0 Jozef Wagner
- N Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 14N Ne: 120 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- A Jaroslav Broulík
- X Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- X Alfred Frommer
- X Marta Hubová
- A František Kačenka
- N Jaromír Kalus
- X Miroslav Kašpárek
- A Václav Klučka
- N Pavel Kolář
- A Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- N Kateřina Lojdová
- 0 Jiří Machalík
- N Petr Nečas
- A Ladislav Nedorost
- X Jindřich Němčík
- N Jiří Novák
- N Libor Novák
- A Rudolf Opatřil
- A Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- N Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- A Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- X Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- N Jaromír Šimánek
- N Josef Ullmann
- N Otakar Vychodil
- N Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 12 | 3 | 3 | 0 |
Středočeský | 22 | 5 | 6 | 5 | 6 | 0 |
Jihočeský | 13 | 7 | 5 | 0 | 1 | 0 |
Severočeský | 22 | 8 | 6 | 4 | 4 | 0 |
Východočeský | 26 | 8 | 9 | 7 | 2 | 0 |
Západočeský | 17 | 6 | 4 | 5 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 20 | 12 | 5 | 4 | 0 |
Severomoravský | 35 | 14 | 12 | 3 | 6 | 0 |
Celkem | 200 | 74 | 66 | 32 | 28 | 0 |