8. schůze, 339. hlasování, 17. prosince 2002, 16:38
Návrh zákona o státním rozpočtu na rok 2003
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 192 | Je třeba: 97
A Ano: 45 | N Ne: 110 | 0 Nepřihlášen: 7 | M Omluven: 1 | Z Zdržel se: 37 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 14Z Zdržel se: 3)
- N Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- N Anna Čurdová
- Z Eva Dundáčková
- N Hynek Fajmon
- N Jiřina Fialová
- N Václav Frank
- N Stanislav Grospič
- N Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- A Jan Klas
- N Miloš Kužvart
- N Pavel Němec
- N Vlasta Parkanová
- A Miloslav Ransdorf
- N Libor Rouček
- Z Josef Řihák
- A Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- N Jiří Třešňák
- N Milan Urban
- A Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 9Z Zdržel se: 2)
- Z Miroslav Beneš
- N Petr Braný
- N Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- N Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- N Jan Mládek
- N Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 8N Ne: 1Z Zdržel se: 2)
- A Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- Z Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- A Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- A Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 5Z Zdržel se: 5)
- N Vlastimil Aubrecht
- A Josef Bíža
- Z Květoslava Čelišová
- Z Josef Hojdar
- A Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- N Jaroslav Krákora
- N Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- Z Zdeněk Maršíček
- A Miroslav Ouzký
- A Miroslav Pátek
- Z Josef Šenfeld
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 110 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- Z František Beneš
- A Petr Bratský
- N Petra Buzková
- Z Jiří Dolejš
- Z Vladimír Doležal
- A Tomáš Dub
- 0 Václav Exner
- Z Taťána Fischerová
- N Petr Ibl
- N Svatopluk Karásek
- N Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- N Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- Z Hana Kordová Marvanová
- N Stanislav Křeček
- A Helena Mallotová
- N Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- N Vladimír Říha
- N Miroslav Svoboda
- N Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- A Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Ludmila Brynychová
- A Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- Z Petr Kott
- N Michal Kraus
- N Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- N Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 150 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- N Marian Bielesz
- N Jaroslav Gongol
- N Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- A Kateřina Konečná
- N Miroslav Krajíček
- N Jozef Kubinyi
- N Petr Lachnit
- N Antonín Macháček
- Z Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- 0 Jaroslav Palas
- N Petr Rafaj
- Z Svatomír Recman
- Z Martin Říman
- N Karel Sehoř
- N Antonín Sýkora
- N Hana Šedivá
- N Radim Turek
- N Josef Vícha
- N Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Vlastimil Dlab
- N Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- A Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- Z Jiří Patočka
- N Jiří Rusnok
- N Evžen Snítilý
- N Cyril Svoboda
- N Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Jitka Gruntová
- M Josef Mandík
- N Radko Martínek
- N Vladimír Mlynář
- A Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- N Miloš Titz
- N Miroslav Váňa
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 7Z Zdržel se: 2)
- N Milan Bičík
- N Karel Černý
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- Z Marie Rusová
- N Jaromír Schling
- N Jaroslav Tvrdík
- N Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 140 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- N Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- Z Marta Bayerová
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Jan Grůza
- N Michal Hašek
- N Miloslav Kala
- N Zdeněk Koudelka
- A Václav Mencl
- N Vlastimil Ostrý
- A Petr Pleva
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- A David Šeich
- N Zdeněk Škromach
- N Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- N Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 9Z Zdržel se: 2)
- N Alexander Černý
- A Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- N Pavel Hönig
- N Miroslav Kapoun
- Z Petr Krill
- N Tomáš Kvapil
- N Ivan Langer
- N Ladislav Mlčák
- N Miloslav Vlček
- N Miroslava Vlčková
- N Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Vlastislav Antolák
- 0 Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Josef Smýkal
- N Jan Škopík
- N Michaela Šojdrová
- N Petr Šulák
- Z Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 6 | 14 | 0 | 3 | 0 |
Jihočeský | 12 | 1 | 9 | 0 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 8 | 1 | 0 | 2 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 5 | 0 | 5 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 7 | 11 | 1 | 6 | 0 |
Liberecký | 8 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 3 | 15 | 1 | 4 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 6 | 1 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 6 | 0 | 1 | 1 |
Vysočina | 11 | 2 | 7 | 0 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 14 | 2 | 3 | 0 |
Olomoucký | 12 | 1 | 9 | 0 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 1 | 7 | 1 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 45 | 110 | 7 | 37 | 1 |