10. schůze, 195. hlasování, 27. února 2003, 11:49
N. z. o přechodu věcí, práv a záv. ČR na kraje,o
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 187 | Je třeba: 94
A Ano: 173 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 8 | M Omluven: 5 | Z Zdržel se: 13 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 190 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- A Anna Čurdová
- A Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- A Jiřina Fialová
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- Z Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- A Jan Klas
- A Miloš Kužvart
- M Pavel Němec
- A Vlasta Parkanová
- A Miloslav Ransdorf
- A Libor Rouček
- A Josef Řihák
- A Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- A Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- A Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- A Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Jan Mládek
- 0 Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 11)
- A Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- A Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 11Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Josef Bíža
- A Květoslava Čelišová
- A Josef Hojdar
- Z Jaromír Kohlíček
- M Robert Kopecký
- Z Jaroslav Krákora
- A Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- A Miroslav Ouzký
- A Miroslav Pátek
- A Josef Šenfeld
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 16N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- A František Beneš
- A Petr Bratský
- A Petra Buzková
- N Jiří Dolejš
- Z Vladimír Doležal
- 0 Tomáš Dub
- A Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- A Petr Ibl
- Z Svatopluk Karásek
- A Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- Z Hana Kordová Marvanová
- A Stanislav Křeček
- A Helena Mallotová
- Z Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- A Vladimír Říha
- A Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- A Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Ludmila Brynychová
- A Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- A Michal Kraus
- A Oldřich Němec
- Z František Pelc
- A Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 23)
- A Marian Bielesz
- A Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- A Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- A Petr Lachnit
- A Antonín Macháček
- A Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- A Jaroslav Palas
- A Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- A Martin Říman
- A Karel Sehoř
- A Antonín Sýkora
- A Hana Šedivá
- A Radim Turek
- A Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 100 Nepřihlášen: 1)
- A Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- A Jiří Patočka
- 0 Jiří Rusnok
- A Evžen Snítilý
- A Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 10)
- A Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- A Radko Martínek
- A Vladimír Mlynář
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- A Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 100 Nepřihlášen: 1)
- A Milan Bičík
- A Karel Černý
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- A Jaromír Schling
- 0 Jaroslav Tvrdík
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 22M Omluven: 1)
- A Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- A Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- A Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- A Václav Mencl
- A Vlastimil Ostrý
- A Petr Pleva
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A František Strnad
- A Pavel Suchánek
- A David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- A Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 11M Omluven: 1)
- A Alexander Černý
- M Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 10Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- A Michaela Šojdrová
- Z Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 19 | 0 | 1 | 2 | 1 |
Jihočeský | 12 | 10 | 0 | 1 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 11 | 0 | 0 | 2 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 16 | 1 | 3 | 5 | 0 |
Liberecký | 8 | 6 | 0 | 1 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 23 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 10 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Vysočina | 11 | 10 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 22 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Olomoucký | 12 | 11 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Zlínský | 12 | 10 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 173 | 1 | 8 | 13 | 5 |