39. schůze, 15. hlasování, 6. února 1996, 15:05
Pořad 39. schůze PS
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 184 | Je třeba: 93
A Ano: 140 | N Ne: 12 | 0 Nepřihlášen: 16 | Z Zdržel se: 32 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 170 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- A Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- A Jan Decker
- A Václav Exner
- A Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- A Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- A Oldřich Kužílek
- A Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- X Pavel Seifer
- A Antonín Sochor
- X Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- A Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- X Zdeněk Vorlíček
- X Vratislav Votava
- 0 Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 12N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7)
- A Marek Benda
- N Jan Bláha
- A Ladislav Blažek
- X Ladislav Body
- A Jan Černý
- A Václav Frank
- A Josef Janeček
- X Jan Kalvoda
- 0 Jan Klas
- A Jan Koucký
- A Václav Krása
- A Michal Lobkowicz
- A Jaroslav Ortman
- A Luděk Rubáš
- X Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- X Jiří Šoler
- X Vladimír Šuman
- X Vlastimil Tlustý
- X Zdeněk Vlček
- N Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Stanislava Bumbová
- X Petra Buzková
- 0 Jiří Hájek
- X Jan Litomiský
- A Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- A Václav Trojan
- A Jan Třebický
- X Jiří Vačkář
- A Vítězslav Valach
- A Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 150 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- A Vladimír Budinský
- A Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- A Petr Čermák
- A Josef Effenberger
- 0 René Hába
- X Jiří Haringer
- A Josef Holub
- A Karel Hrdý
- A Martin Chudoba
- A Josef Ježek
- X Tomáš Ježek
- A Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- A Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- A Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- 0 Jan Vik
- X Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 17N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- X Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- A Ota Fejfar
- X Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- A Stanislav Kozák
- A František Kozel
- A Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- X Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- X Stanislav Pěnička
- N Ladislav Rymeš
- A Pavel Severa
- A Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- A Hana Tomanová
- A Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- N Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 11N Ne: 3Z Zdržel se: 3)
- A Ivan Bečvář
- A Josef Bejček
- A Petr Brodský
- N František Brožík
- A Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- X Bohuslav Kuba
- X Hana Lagová
- X Jiří Maryt
- A Miroslav Raška
- A Anna Röschová
- N Miroslav Řezníček
- A Tomáš Štěrba
- A Oldřich Váca
- N Anna Váchalová
- A Stanislav Volák
- A Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 31N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- A Stanislav Bělehrádek
- X Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- X Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- A Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- A Jan Jegla
- X Jiří Karas
- A Jan Kasal
- N Petr Kavan
- A Robert Kolář
- A Josef Krupík
- A Jan Kryčer
- A Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- X Jiří Macháček
- N Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- N Gerta Mazalová
- A Ludvík Motyčka
- X Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- A Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- A Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- A Miloš Skočovský
- A Martin Syka
- A Dalibor Štambera
- A Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- A Jiří Uřičář
- A Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- A Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 29N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Jaroslav Broulík
- A Josef Červinka
- A Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- A Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- A František Kačenka
- X Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- X Václav Klučka
- A Pavel Kolář
- A Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- X Vlastislav Kuchař
- A Kateřina Lojdová
- N Jiří Machalík
- A Petr Nečas
- A Ladislav Nedorost
- A Jindřich Němčík
- A Jiří Novák
- A Libor Novák
- A Rudolf Opatřil
- A Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- A Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- A Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- A Jaroslav Soural
- N Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- 0 Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- A Otakar Vychodil
- A Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 17 | 0 | 3 | 4 | 0 |
Středočeský | 22 | 12 | 2 | 1 | 7 | 0 |
Jihočeský | 13 | 8 | 0 | 2 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 15 | 0 | 4 | 3 | 0 |
Východočeský | 26 | 17 | 2 | 3 | 4 | 0 |
Západočeský | 17 | 11 | 3 | 0 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 31 | 3 | 2 | 5 | 0 |
Severomoravský | 35 | 29 | 2 | 1 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 140 | 12 | 16 | 32 | 0 |