30. schůze, 375. hlasování, 7. dubna 2004, 15:53
Novela z. o zaměstnanosti související - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 171 | Je třeba: 86
A Ano: 51 | N Ne: 106 | 0 Nepřihlášen: 12 | M Omluven: 17 | Z Zdržel se: 14 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 120 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- M Anna Čurdová
- A Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- N Jiřina Fialová
- N Václav Frank
- N Stanislav Grospič
- N Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- A Jan Klas
- N Miloš Kužvart
- Z Pavel Němec
- N Vlasta Parkanová
- N Miloslav Ransdorf
- 0 Libor Rouček
- N Josef Řihák
- A Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- N Jiří Třešňák
- Z Milan Urban
- A Jan Vidím
- N Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- 0 Miroslav Beneš
- N Petr Braný
- A Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- N Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- N Jan Mládek
- N Vladimír Špidla
- M Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- M Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 6M Omluven: 1)
- A Jiří Bílý
- N Vladimír Čada
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- M Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- N Ladislav Urban
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 80 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- N Vlastimil Aubrecht
- A Josef Bíža
- N Květoslava Čelišová
- M Josef Hojdar
- N Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- N Jaroslav Krákora
- A Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- N Zdeněk Maršíček
- A Miroslav Ouzký
- A Miroslav Pátek
- N Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N František Beneš
- A Petr Bratský
- N Petra Buzková
- Z Jiří Dolejš
- A Vladimír Doležal
- A Tomáš Dub
- N Václav Exner
- N Taťána Fischerová
- Z Petr Ibl
- N Svatopluk Karásek
- N Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- A Martin Kocourek
- 0 Stanislav Křeček
- A Helena Mallotová
- N Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- A Aleš Rozehnal
- N Vladimír Říha
- Z Miroslav Svoboda
- M Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- A Tomáš Vrbík
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 2)
- N Ludmila Brynychová
- A Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- N Michal Kraus
- N Oldřich Němec
- N František Pelc
- N Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 16Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Marian Bielesz
- N Jaroslav Gongol
- N Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- N Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- N Jozef Kubinyi
- M Petr Lachnit
- N Antonín Macháček
- N Alfréd Michalík
- N Miroslav Opálka
- N Jaroslav Palas
- N Petr Rafaj
- N Svatomír Recman
- A Martin Říman
- A Karel Sehoř
- N Antonín Sýkora
- N Hana Šedivá
- N Radim Turek
- Z Josef Vícha
- N Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 70 Nepřihlášen: 2)
- N Robin Böhnisch
- 0 Vlastimil Dlab
- N Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Miloslav Kučera
- N Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- 0 Jiří Patočka
- N Evžen Snítilý
- N Cyril Svoboda
- N Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 5M Omluven: 2)
- N Jitka Gruntová
- M Josef Mandík
- N Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- N Pavel Severa
- N Miloš Titz
- N Miroslav Váňa
- M Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Milan Bičík
- 0 Karel Černý
- Z Zdeněk Jičínský
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- N Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- N Marie Rusová
- A Jaromír Schling
- N Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 1N Ne: 130 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- N Libor Ambrozek
- M Walter Bartoš
- M Marta Bayerová
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Ladislav Býček
- N Miroslav Grebeníček
- N Jan Grůza
- N Michal Hašek
- N Miloslav Kala
- N Zdeněk Koudelka
- 0 Václav Mencl
- Z Vlastimil Ostrý
- M Petr Pleva
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- M František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- N Zdeněk Škromach
- 0 Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- N Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N Alexander Černý
- N Pavel Dostál
- M Kateřina Dostálová
- N Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- Z Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- N Ladislav Mlčák
- M Miloslav Vlček
- N Miroslava Vlčková
- Z Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- M Josef Smýkal
- N Jan Škopík
- Z Michaela Šojdrová
- N Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 7 | 12 | 1 | 2 | 1 |
Jihočeský | 12 | 3 | 6 | 1 | 0 | 2 |
Plzeňský | 11 | 4 | 6 | 0 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 8 | 1 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 10 | 9 | 1 | 4 | 1 |
Liberecký | 8 | 1 | 5 | 2 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 5 | 16 | 0 | 1 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 7 | 2 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 3 | 5 | 0 | 0 | 2 |
Vysočina | 11 | 3 | 5 | 1 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 13 | 3 | 2 | 4 |
Olomoucký | 12 | 2 | 5 | 0 | 3 | 2 |
Zlínský | 12 | 4 | 6 | 0 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 51 | 106 | 12 | 14 | 17 |