30. schůze, 392. hlasování, 7. dubna 2004, 17:52
Zpráva o průběhu likvidace FDM
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 126 | Je třeba: 64
A Ano: 64 | N Ne: 21 | 0 Nepřihlášen: 57 | M Omluven: 17 | Z Zdržel se: 41 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- 0 Jarmila Boháčková
- N Milan Cabrnoch
- M Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- Z Hynek Fajmon
- Z Jiřina Fialová
- N Václav Frank
- Z Stanislav Grospič
- 0 Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- N Jan Klas
- A Miloš Kužvart
- A Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- Z Miloslav Ransdorf
- 0 Libor Rouček
- A Josef Řihák
- 0 Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- 0 Milan Urban
- N Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Miroslav Beneš
- 0 Petr Braný
- N Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Jan Mládek
- A Vladimír Špidla
- M Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- M Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- 0 Milada Emmerová
- M Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- N Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- M Josef Hojdar
- N Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- A Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- N Zdeněk Maršíček
- 0 Miroslav Ouzký
- Z Miroslav Pátek
- Z Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z František Beneš
- Z Petr Bratský
- A Petra Buzková
- Z Jiří Dolejš
- 0 Vladimír Doležal
- N Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- A Petr Ibl
- 0 Svatopluk Karásek
- A Jan Kavan
- 0 Tomáš Kladívko
- Z Martin Kocourek
- 0 Stanislav Křeček
- Z Helena Mallotová
- A Eva Nováková
- 0 Zbyněk Novotný
- 0 Aleš Rozehnal
- A Vladimír Říha
- A Miroslav Svoboda
- M Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- 0 Lucie Talmanová
- A Tomáš Vrbík
- N Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- N Ludmila Brynychová
- Z Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- A Michal Kraus
- A Oldřich Němec
- A František Pelc
- A Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- 0 Marian Bielesz
- Z Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- Z Pavel Hrnčíř
- 0 Radim Chytka
- Z Kateřina Konečná
- N Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- M Petr Lachnit
- A Antonín Macháček
- A Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- 0 Jaroslav Palas
- A Petr Rafaj
- Z Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- Z Karel Sehoř
- A Antonín Sýkora
- A Hana Šedivá
- A Radim Turek
- A Josef Vícha
- N Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- A Robin Böhnisch
- 0 Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- Z Miloslav Kučera
- Z Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- 0 Jiří Patočka
- A Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Jitka Gruntová
- M Josef Mandík
- 0 Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- N Alena Páralová
- 0 Pavel Severa
- 0 Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- M Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- M Milan Bičík
- 0 Karel Černý
- A Zdeněk Jičínský
- 0 Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- 0 Jaroslav Pešán
- Z Marie Rusová
- 0 Jaromír Schling
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- A Libor Ambrozek
- M Walter Bartoš
- M Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Ladislav Býček
- Z Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- A Michal Hašek
- 0 Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- 0 Václav Mencl
- A Vlastimil Ostrý
- M Petr Pleva
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- M František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- 0 Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- N Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Alexander Černý
- A Pavel Dostál
- M Kateřina Dostálová
- 0 Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- Z Petr Krill
- 0 Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- M Miloslav Vlček
- N Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- N Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- M Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- A Michaela Šojdrová
- 0 Petr Šulák
- 0 Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 5 | 5 | 7 | 5 | 1 |
Jihočeský | 12 | 3 | 1 | 4 | 2 | 2 |
Plzeňský | 11 | 4 | 1 | 4 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 2 | 5 | 3 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 9 | 2 | 7 | 6 | 1 |
Liberecký | 8 | 4 | 1 | 2 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 10 | 2 | 4 | 6 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 4 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 1 | 2 | 4 | 1 | 2 |
Vysočina | 11 | 1 | 0 | 6 | 3 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 2 | 5 | 3 | 4 |
Olomoucký | 12 | 3 | 1 | 3 | 3 | 2 |
Zlínský | 12 | 5 | 1 | 2 | 3 | 1 |
Celkem | 200 | 64 | 21 | 57 | 41 | 17 |